Nedelja, 23.09.2007.

12:22

Uhapšeni Bojović i Banović

Uhapšeni Luka Bojović, zvani "Pekar" i Veljko Banović, zvani "Votka", vođe jedne od opasnijih kriminalnih grupa u Srbiji.

Izvor: B92

Uhapšeni Bojoviæ i Banoviæ IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

15 Komentari

Sortiraj po:

Zacudjen

pre 18 godina

Kazete da je to jedna od opasnijih kriminalnih grupa . Znaci li to da svuda oko nas zive opasne , opasnije i najopasnije grupe ? A to da ih jos i stite mocnici ostavlja gradjane bez teksta . Mnogo kriminalaca svuda oko nas - mnogo neotkrivenih, onih sto se udruzuju u zlocinacka udruzenja i unistavaju sve pred sobom: od drzave do malog preduzeca radi licne koristi . Kazu da je jos knez Milos pitao mestane jednog mesta sta zele da ucini za njih. Oni su odgovorili : "Sazidaj zatvor da nam deca ne robijaju daleko ".

Simeon

pre 18 godina

Tek sada? Treba postaviti pitanje srpskoj policiji zasto su ga tek danas uhapsili. Nije on bio ni u kakvom bekstvu. Mozda povremeno ali se uglavnom znalo gde je. Cela ta ekipa nabedjenih krimosa (bitangi) mora da se skloni sa ulica gradova pod hitno. Ko se bahato i kabadahijski ponasa u Beogradu i dokle ce to tako? S' obzirom da se radi o polupismenim barabama zelimo da saznamo ko je iza njih.

Bojan Vukovic

pre 18 godina

Citajte ovih dana tabloide: i za ovo ce biti krivi C,J., V.P.-B., Vatikan, Kominterna i DOS.
Ko ne veruje, neka pita "visoko rangirane izvore iz odgovarajucih sluzbi, koji su insistirali na anonimnosti"...

joker

pre 18 godina

bilo bi sjajno kada bi svi "bojovici,banovici-i ostali kriminalci"zavrsili po zatvorima na najduze moguce vreme-bez prava amnestije111...ali bojim se da se hapsenja dogadjaju kao "tante za kukuriku"medju "demokratskim vrhom"-parlamentarnom opozicijom-starim,milosevicevim rezimom,koji nije do kraja rasformiran-a ustvari,sve pod "kapom"i sa znakom udbe,db-a,bia i ostalih nazalost "agencija", koje su se toliko izmesale zadnjih godina,da vise ne znate koje ko!!!vreme ce pokazati...da li ova vlada i policija rade i misle u smislu ozbiljnih promena kada su u pitanju hapsenja kriminalaca koji su su u pounom zamahu od milosevica do danas,ili samo hapse zbog poena koje ta hapsenja donose pred "odlagajuce"izbore,borbuza,ili zbog gubitka kosova,ili...je to opet jedno od hapsenja "buducih knjizevnika "a la legija i serije "sokantnih"intervjua koji ce "objasniti"sta se, zbog cega i kako odvija u beogradsko- srpskom "podzemlju"kao i ko je sve umesan u taj "privatno podzemni" rat iz "zemlje ali i inostranstva"!!!??...kriminalna serija-soap opera, se nastavlja....!...

Aktivista

pre 18 godina

E, bilo je krajnje vreme... Još kada bi se obelodanilo koje su to "zemljački" lobiji pomogli da, već 15 godina, L. Bojović izmiče pravdi.

Dusan

pre 18 godina

Izgleda da sam ja jedini koji pozdravlja ovo hapsenje i koji oseca samo zadovoljstvo, svi drugi vec imaju teoriju u vezi skrivenih motiva njihovog hapsenja i zvuce kao da im je ova vest pokvarila ovo nedeljno popodne.
Pozdravljam ovu akciju MUP-a, ovo i slicna hapsenja su uvek dobrodosla i nadam se da ce doticni dobiti duge zatvorske kazne.

cveal

pre 18 godina

Jos devedesetih godina Luka Bojovic sin Vuka Bojovica je harao Beogradom. Secam se da se i tada pricalo da je imao iza sebe par ubistva. Evo sada tek posle 10 godina ga hapse. Ko li ga je stitio do sada? Da pitamo direktora zoloskog vrta, gospodina Vuka.

sasa jokic

pre 18 godina

Neko od bitnih igraca iz kriminalnog miljea je bio u opasnosti, zato su i uhapseni. Taj Luka bojovic je imao desetak pucanja po beogradu, i nikom nista. verovatno je krenuo na Jocu Amsterdama, pa je Stanisic podigao uzbunu!

cveal

pre 18 godina

Jos devedesetih godina Luka Bojovic sin Vuka Bojovica je harao Beogradom. Secam se da se i tada pricalo da je imao iza sebe par ubistva. Evo sada tek posle 10 godina ga hapse. Ko li ga je stitio do sada? Da pitamo direktora zoloskog vrta, gospodina Vuka.

sasa jokic

pre 18 godina

Neko od bitnih igraca iz kriminalnog miljea je bio u opasnosti, zato su i uhapseni. Taj Luka bojovic je imao desetak pucanja po beogradu, i nikom nista. verovatno je krenuo na Jocu Amsterdama, pa je Stanisic podigao uzbunu!

Dusan

pre 18 godina

Izgleda da sam ja jedini koji pozdravlja ovo hapsenje i koji oseca samo zadovoljstvo, svi drugi vec imaju teoriju u vezi skrivenih motiva njihovog hapsenja i zvuce kao da im je ova vest pokvarila ovo nedeljno popodne.
Pozdravljam ovu akciju MUP-a, ovo i slicna hapsenja su uvek dobrodosla i nadam se da ce doticni dobiti duge zatvorske kazne.

Simeon

pre 18 godina

Tek sada? Treba postaviti pitanje srpskoj policiji zasto su ga tek danas uhapsili. Nije on bio ni u kakvom bekstvu. Mozda povremeno ali se uglavnom znalo gde je. Cela ta ekipa nabedjenih krimosa (bitangi) mora da se skloni sa ulica gradova pod hitno. Ko se bahato i kabadahijski ponasa u Beogradu i dokle ce to tako? S' obzirom da se radi o polupismenim barabama zelimo da saznamo ko je iza njih.

Aktivista

pre 18 godina

E, bilo je krajnje vreme... Još kada bi se obelodanilo koje su to "zemljački" lobiji pomogli da, već 15 godina, L. Bojović izmiče pravdi.

Bojan Vukovic

pre 18 godina

Citajte ovih dana tabloide: i za ovo ce biti krivi C,J., V.P.-B., Vatikan, Kominterna i DOS.
Ko ne veruje, neka pita "visoko rangirane izvore iz odgovarajucih sluzbi, koji su insistirali na anonimnosti"...

joker

pre 18 godina

bilo bi sjajno kada bi svi "bojovici,banovici-i ostali kriminalci"zavrsili po zatvorima na najduze moguce vreme-bez prava amnestije111...ali bojim se da se hapsenja dogadjaju kao "tante za kukuriku"medju "demokratskim vrhom"-parlamentarnom opozicijom-starim,milosevicevim rezimom,koji nije do kraja rasformiran-a ustvari,sve pod "kapom"i sa znakom udbe,db-a,bia i ostalih nazalost "agencija", koje su se toliko izmesale zadnjih godina,da vise ne znate koje ko!!!vreme ce pokazati...da li ova vlada i policija rade i misle u smislu ozbiljnih promena kada su u pitanju hapsenja kriminalaca koji su su u pounom zamahu od milosevica do danas,ili samo hapse zbog poena koje ta hapsenja donose pred "odlagajuce"izbore,borbuza,ili zbog gubitka kosova,ili...je to opet jedno od hapsenja "buducih knjizevnika "a la legija i serije "sokantnih"intervjua koji ce "objasniti"sta se, zbog cega i kako odvija u beogradsko- srpskom "podzemlju"kao i ko je sve umesan u taj "privatno podzemni" rat iz "zemlje ali i inostranstva"!!!??...kriminalna serija-soap opera, se nastavlja....!...

Zacudjen

pre 18 godina

Kazete da je to jedna od opasnijih kriminalnih grupa . Znaci li to da svuda oko nas zive opasne , opasnije i najopasnije grupe ? A to da ih jos i stite mocnici ostavlja gradjane bez teksta . Mnogo kriminalaca svuda oko nas - mnogo neotkrivenih, onih sto se udruzuju u zlocinacka udruzenja i unistavaju sve pred sobom: od drzave do malog preduzeca radi licne koristi . Kazu da je jos knez Milos pitao mestane jednog mesta sta zele da ucini za njih. Oni su odgovorili : "Sazidaj zatvor da nam deca ne robijaju daleko ".

cveal

pre 18 godina

Jos devedesetih godina Luka Bojovic sin Vuka Bojovica je harao Beogradom. Secam se da se i tada pricalo da je imao iza sebe par ubistva. Evo sada tek posle 10 godina ga hapse. Ko li ga je stitio do sada? Da pitamo direktora zoloskog vrta, gospodina Vuka.

sasa jokic

pre 18 godina

Neko od bitnih igraca iz kriminalnog miljea je bio u opasnosti, zato su i uhapseni. Taj Luka bojovic je imao desetak pucanja po beogradu, i nikom nista. verovatno je krenuo na Jocu Amsterdama, pa je Stanisic podigao uzbunu!

Simeon

pre 18 godina

Tek sada? Treba postaviti pitanje srpskoj policiji zasto su ga tek danas uhapsili. Nije on bio ni u kakvom bekstvu. Mozda povremeno ali se uglavnom znalo gde je. Cela ta ekipa nabedjenih krimosa (bitangi) mora da se skloni sa ulica gradova pod hitno. Ko se bahato i kabadahijski ponasa u Beogradu i dokle ce to tako? S' obzirom da se radi o polupismenim barabama zelimo da saznamo ko je iza njih.

Dusan

pre 18 godina

Izgleda da sam ja jedini koji pozdravlja ovo hapsenje i koji oseca samo zadovoljstvo, svi drugi vec imaju teoriju u vezi skrivenih motiva njihovog hapsenja i zvuce kao da im je ova vest pokvarila ovo nedeljno popodne.
Pozdravljam ovu akciju MUP-a, ovo i slicna hapsenja su uvek dobrodosla i nadam se da ce doticni dobiti duge zatvorske kazne.

Bojan Vukovic

pre 18 godina

Citajte ovih dana tabloide: i za ovo ce biti krivi C,J., V.P.-B., Vatikan, Kominterna i DOS.
Ko ne veruje, neka pita "visoko rangirane izvore iz odgovarajucih sluzbi, koji su insistirali na anonimnosti"...

Aktivista

pre 18 godina

E, bilo je krajnje vreme... Još kada bi se obelodanilo koje su to "zemljački" lobiji pomogli da, već 15 godina, L. Bojović izmiče pravdi.

Zacudjen

pre 18 godina

Kazete da je to jedna od opasnijih kriminalnih grupa . Znaci li to da svuda oko nas zive opasne , opasnije i najopasnije grupe ? A to da ih jos i stite mocnici ostavlja gradjane bez teksta . Mnogo kriminalaca svuda oko nas - mnogo neotkrivenih, onih sto se udruzuju u zlocinacka udruzenja i unistavaju sve pred sobom: od drzave do malog preduzeca radi licne koristi . Kazu da je jos knez Milos pitao mestane jednog mesta sta zele da ucini za njih. Oni su odgovorili : "Sazidaj zatvor da nam deca ne robijaju daleko ".

joker

pre 18 godina

bilo bi sjajno kada bi svi "bojovici,banovici-i ostali kriminalci"zavrsili po zatvorima na najduze moguce vreme-bez prava amnestije111...ali bojim se da se hapsenja dogadjaju kao "tante za kukuriku"medju "demokratskim vrhom"-parlamentarnom opozicijom-starim,milosevicevim rezimom,koji nije do kraja rasformiran-a ustvari,sve pod "kapom"i sa znakom udbe,db-a,bia i ostalih nazalost "agencija", koje su se toliko izmesale zadnjih godina,da vise ne znate koje ko!!!vreme ce pokazati...da li ova vlada i policija rade i misle u smislu ozbiljnih promena kada su u pitanju hapsenja kriminalaca koji su su u pounom zamahu od milosevica do danas,ili samo hapse zbog poena koje ta hapsenja donose pred "odlagajuce"izbore,borbuza,ili zbog gubitka kosova,ili...je to opet jedno od hapsenja "buducih knjizevnika "a la legija i serije "sokantnih"intervjua koji ce "objasniti"sta se, zbog cega i kako odvija u beogradsko- srpskom "podzemlju"kao i ko je sve umesan u taj "privatno podzemni" rat iz "zemlje ali i inostranstva"!!!??...kriminalna serija-soap opera, se nastavlja....!...