Zacudjen
pre 18 godina
Kazete da je to jedna od opasnijih kriminalnih grupa . Znaci li to da svuda oko nas zive opasne , opasnije i najopasnije grupe ? A to da ih jos i stite mocnici ostavlja gradjane bez teksta . Mnogo kriminalaca svuda oko nas - mnogo neotkrivenih, onih sto se udruzuju u zlocinacka udruzenja i unistavaju sve pred sobom: od drzave do malog preduzeca radi licne koristi . Kazu da je jos knez Milos pitao mestane jednog mesta sta zele da ucini za njih. Oni su odgovorili : "Sazidaj zatvor da nam deca ne robijaju daleko ".
15 Komentari
Sortiraj po: