Boban Berkov
pre 4 godine
Живела Србија и Слава Русији!
Subota, 12.03.2022.
09:15
Francuska teniserka Aliz Korne govorila je o sukobu između Rusije i Ukrajine i kako to utiče na tenisere i teniserke.
IMAGE SOURCE
pre 4 godine
Живела Србија и Слава Русији!
pre 4 godine
Kakvo foliranje. Kakva neiskrenost, potpuna pokvarenost duše. Koristi stradanje neduznih ljudi, za svoju licnu promociju i priklanjanje mejnstrim narativu. To je moralna izopačenost sta se desava danas sa svima nama. Došli smo do dna kace.
(Jovan, 12. mart 2022 09:07)
A Korne vam bila dobra kada je, kao jedna od retkih, branila Novaka za vreme nedavnih peripetija u Australiji? Idite na vest pod naslovom "Oštra reakcija teniserke: Ko je od nas stao uz Đokovića?", pa pročitajte najpopularnija mišljenja. Niko da joj kaže da se folira, da je neiskrena, pokvarena i ostalo. Navikli ljudi da stalno sami sebi skaču u usta. Umesto da uvek ocenju samo izjavu i ne osvrću se na druge stvari, oni naprave celi profil osobe kao da je lično znaju.
pre 4 godine
Obrati se bolesnim Amerikancima i Bajdenu prvo.
pre 4 godine
To sto pola afrike prica francuski i sto je u tim zemljama potpuno izbrisana lokalna kultura i svi jezici to je ne brine uospte, jel?
pre 4 godine
"Naprotiv, agresor se ne podrzava kako god da se on zvao. Podrzavanjem Putina, direktno, podrzavate one iz 1999g. Ali, treba to shvatiti, ne zameram..zar se, sada, ne rasparcava jedna, suverena, drzava?!
(g, 12. mart 2022 12:26)"
Da, raspračava se i žalosno je što to rade braća, kao kod nas. Zašto? Zato što je jedan od braće hteo zarad svoje koristi da ugrozi starijeg brata čije je imanje odavno na meti Zapada. U ratu je teško tražiti opravdanja, ali čoveče, 8 godina Putin upozorava i Zapad i Ukrajinu, a oni mu se smeju u lice. Žao mi naroda jer imam među prijateljima Ukrajince koji su mi pričali da se ovo i očekivalo od 2014. Niko na Zapadu nije mislio da se Putin ne šali, ali u Ukrajini su manje-više svi ovo očekivali jer su znali šta nacisti Zelenskog rade Rusima na istoku Ukrajine.
pre 4 godine
Oh taj licemerni zapad 🤮
pre 4 godine
@my way
Naprotiv, agresor se ne podrzava kako god da se on zvao. Podrzavanjem Putina, direktno, podrzavate one iz 1999g. Ali, treba to shvatiti, ne zameram..zar se, sada, ne rasparcava jedna, suverena, drzava?!
pre 4 godine
Kakvo foliranje. Kakva neiskrenost, potpuna pokvarenost duše. Koristi stradanje neduznih ljudi, za svoju licnu promociju i priklanjanje mejnstrim narativu. To je moralna izopačenost sta se desava danas sa svima nama. Došli smo do dna kace.
(Jovan, 12. mart 2022 09:07)
Minus za "mejnstrim", dva minusa za "narativ". Ostalo me ne zanima. Mada je i ostalo ispod dna kace.
pre 4 godine
Samo "mali Rusi" slave ruskog Hitlera koji hoće da obnovi ruski rajh. Ne verujem ni da je 1% koji ga podržavaju.
(Nakaradna nacija pa dokle, 12. mart 2022 09:30)
VELIKA NACIJA SRBI. TOJ NACIJI SU TI PRIPADALI I CUKUNDEDOVI, ALI SI TI OCIGLEDNO POSTAO NEONACISTA.
Pominjes Rajh i obnovu rajha i u taj kontekst trpas nacije koji su najveci stradalnici.
Rajh su neki drugi davno obnovili, a sve do Putinove reakcije sprovodili su osvetu za poraz 41-45. Problem je sto su se nekadasnjimnacistima pridruzile i one zemlje koje su nekad bile slobodarske.
pre 4 godine
Kakvi manijaci, Srbiju da napadne vi bi ste navijali za Putina!
(g, 12. mart 2022 11:22)
С обзиром да ви навијате за оне који су Југославију напали и раскомадали на парчиће, боље се у огледало погледајте. Србију Путин замисли није напао и неће, а ово није филм па да пишеш имагинарни сценарио.
pre 4 godine
Pa Makron nije nikog napao ja koliko znam.Zapad danas ratuje ekonomijom a ruje posto ne mogu time ratuju klasicno.I jeste putin je bolestan.
(Kaiser Roger, 12. mart 2022 09:17)
Pa ne znas.
Vodio razaranje Libije, podrzao "zutu kucu" u kojoj su Srbima vadjeni organi, ucestvovao u bombardovanju Srbije, poklonio azurnu obalu Arapima,....
pre 4 godine
Ama kako vise ne shvatite da to nije uzrok nego posledica.Uzrok je sto su rusi 2014 usli na Krim, i onda su ukrajinci normalno zeleli da vrate rusima.
(Kaiser Roger, 12. mart 2022 09:15)
Imas li neku knjigu iz istorije?
Tvoja bolesna mrznja prema svemu vezanom za Srbiju i pravoslavlja pokazuje da mozes da se potpises i kao ANTE PAVELIC.
Da li su Hrvati sproveli etnicko ciscenje i proterali Srbe sa vekovnih ognjista? Amerika podrzala i pomogla?
Da li je Kosovo oteto od Srbije sa tvrdnjom da vecinsko stanovnistvo ima pravo na opredeljenje?
Kako onda Srbi nisu imali pravo da zive u Hrvatskoj sa autonomijom?
KRIM JE PRIPADAO CARSKOJ RUSIJI.
NA TERITORIJI UKRAJINE SU BILI VRLO SLICNI NDH.
JESI LI POGLEDAO SPALJIVANJE STANOVNIKA DONBASA. MNOGO PRE SVEGA OVOGA NEONACISTI SU GA VEZALI ZA KRST, POLILI BENZINOM I ZIVOG SPALILI.
STA JE RUSIJA TREBALA DA RADI?
DA CEKA DA IH NATO GADJA IZ UKRAJINE?
Meni je zao ukrajinskog naroda, a da je srece Putin bi gadjao belu kucu i pojedine amricke dupelisce u Evropi.
pre 4 godine
Kako su naši klinci loši mali ljudi, strašno. Bojim se neće biti bolji ni kad odrastu. Šta ste našli u Putinu, zar ne vidite da su gradovi porušeni i da su deca iseljena iz svoje zemlje? Zar ne vidite da Putim otima deo Ukrajine, kao što je Nato oteo Srbiji Kosovo? Šta imate u glavama, seno ili slamu?
pre 4 godine
Mir mir mir do neba!
pre 4 godine
Kakvi manijaci, Srbiju da napadne vi bi ste navijali za Putina!
pre 4 godine
Pa sto se ne solidarišete i prestanete da prebacujete lopticu dok traje rat? Pošaljete neku pomoć?
pre 4 godine
Sada je celom svetu teško zbog Ukrajine, a kad su nama uništili zemlju 1999. i kad su ginula naša deca, to je bilo u redu, niko nije digao glas. Protiv sam svakog rata, ali ovo nema veze sa Ukrajincima, kao što 99.-te nije imalo veze sa nama. Ovo je demonstracija sile velikih, kao i u našem slučaju i ovo je početak kraja, iliti što je grupa REM pevala ''It's the end of the world as we know''.
pre 4 godine
Čim izgube, ubi ih stres zbog Ukrajine, korone, Libije, Sirije, Avganistana...
Uh, nešto se ne uklapa u navedeno.
(mkg, 12. mart 2022 09:42)
@mkg
zar nisu rusi izgubili u afganistanu, siriji, libiji? to su sve rezimi koji su nalik putinovom.
pre 4 godine
Milenijalsi....Instagram uber alles.
pre 4 godine
Nju frustrira dok zarađuje lovu... Sedneš na avion odeš do susedne zemlje i uđeš u Ukrajinu kao volonter i pomogneš. Upravo je pogrešno što je sport kao sport izabrao stranu! Pri tome komentariše se iz udobnog i lagodnog života čitajući vesti u kojima niko ne priča o razlozima ovog rata već samo o osudama. Prava demonizacija. Poenta je što se ovime uništava lagodan život koji je i mnogo veći od lagodnog, rasipnički. Svet u tački u kojoj jedni nemaju vode da piju danima do onih koji imaju milijarde i peškir koji iskoriste samo za jedno brisanje čela i bace ga u kantu. Svet u kome izvor vode može da se kupi.
pre 4 godine
Očekuj da ti priđu i pitaju te "a zašto tvoji Ukrajinci sami sebe bombarduju"... iz iskustva govorim...
pre 4 godine
Ko je lud a ko bolestan pokazaće vreme.To šta Putin radi je dečija igra za ono što tvoja država sa svojim saveznicima radi vekovima.
(dejan, 12. mart 2022 09:39)
@dejan
a ti si neki taliban))
pre 4 godine
re(kiklophijarevagintije)
Nisam Taliban ja sam Srbin koli je preživeo bombardovanje njene države 99' godine za koje se ona ne sekira previše.A ti prijatelju ako ti nešto nije po volji pravac zapad pa tamo pametuj.
pre 4 godine
Razumem ih….. Pa dobro. Tu je Nole da im pomogne. Ali ne zaboravite da i vi njemu ODMOGNETE kad god možete.
pre 4 godine
Vecina tenisera pojma nema sta se dogadja I redovno lupaju.
pre 4 godine
Meni su ovi Evropljani veliki licemeri. Nije im bilo tužno dok su ginuli ljudi u Iraku, Siriji, Libiji. Niko nije ni obratio pažnju na rat u Etiopiji. Već je samo tužno kad izbeglice imaju belu kožu i hrišćansko poreklo.
pre 4 godine
Znate li da je Ukrajina jedan od ucesnika pesme Evrovizije za koju nedelju?
Nista ne govori "moj narod strada, bezi i krije se po sklonistima" kao malo pesme i igre...
pre 4 godine
Zoran,
Prvo gramatika druze,pa onda podrska.Ako resis da se opismenis,imas moju podrsku.
pre 4 godine
... čuo san da su Francuski vozači dosta neoprezni ...
pre 4 godine
a gde si poslednjih osam godina da se oglasis...o bobardovanju Donbasa godinama niko nista ne prica
(deki, 12. mart 2022 09:12)
Ama kako vise ne shvatite da to nije uzrok nego posledica.Uzrok je sto su rusi 2014 usli na Krim, i onda su ukrajinci normalno zeleli da vrate rusima.
pre 4 godine
Greši, izgleda da su u Rusiji protiv Putina dve Jutjuberke i jedan Instagram-influenser. Ostatak populacije zna da ovaj rat nije protiv Putina, već protiv Rusije. Srećom, na planeti Zemlji, Rusiju i dalje podržava 85% populacije: Južna Amerika, Aftika, Arapi, Indija, Kina... praktično svi osim izvitoperene Evrope, Kanade, Australije sa celih 26 miliona ljudi, i Sjedinjenoh država koje koriste EU i NATO kao privremenu proksi, kao pešadiju koja treba da zameni američke mladiće.
pre 4 godine
Presli sa podrske vakcinama, na podrsku protiv Rusije. Jednoumlje. Sledeci uslov za ucesce na turnirima je samo ako ste prethodno pljuvali ruse i Putina.
pre 4 godine
A kad je Sarkozi napao Libiju sta je tad bio?
pre 4 godine
A Makron je zdrav? :))))
pre 4 godine
Bilo vas je i protiv zdravog Novaka...
pre 4 godine
Čim izgube, ubi ih stres zbog Ukrajine, korone, Libije, Sirije, Avganistana...
Uh, nešto se ne uklapa u navedeno.
pre 4 godine
U Siriji je poginulo preko 350 000 ljudi. Gdje ste bili da dignete glas?!
pre 4 godine
a gde si poslednjih osam godina da se oglasis...o bobardovanju Donbasa godinama niko nista ne prica
(deki, 12. mart 2022 09:12)
Samo "mali Rusi" slave ruskog Hitlera koji hoće da obnovi ruski rajh. Ne verujem ni da je 1% koji ga podržavaju.
pre 4 godine
i evo sada pljuvanja po Korne a kada je podržala Novaka u Australiji onda su je dizali u nebesa . A bila je jedna od retkih koja je javno izašla u javnost sa podrškom Novaku i ozbiljnom kritikom atp i australijskih vlasti.
pre 4 godine
Koji prezobrazluk, deste bili teniseri kad nas amerikanaca I nato bombardovo srbiju I crnu goru. Sto tad se niste javjiali licimeri jedni propali zapadnjacki I americki globisti
pre 4 godine
Ne zanima je ništa što se dešava u svetu dok nju ne ometa! Nijedan prethodni rat, invazije ništa...samo ruska izazvana podrškom UKR od strane USA da udju u NATO i da maltertiraju ruse u UKR.Tetaj ćero tu loptu nemoj da se peteljaš u politiku kad ništa ne razumeš!
pre 4 godine
Pitaj Sarkozija za Libiju.
pre 4 godine
Ko je ova..zdrava????
pre 4 godine
Jadni mali teniseri koji putuju po celom svetu.
pre 4 godine
Ceo svet je bio mali kada je Jugoslavija rascepkana , Srbija bombardovana , terorističkoj narkobandi Učk poklonjen deo Srbije , izmišljen narod "kosovar"(kao i "Bošnjak"- Srbin ili Hrvat muslimanske veroispovesti) jer oni su šiptari - Albanac prebegao u Srbiju . Tužno razoriti jednu zemlju u srcu Evrope , ubijati nedužan narod , satanizovati Srbe koji su živjeli na prostoru one Juge i jedino kazniti Srbe a sve ostale častiti i hvaliti. Nikome se Srbiji nisu uvedene sankcije , i niko za zlodela nad Srbima i Srbijom nije odgovarao . E to je SRAMOTA i ZLOČIN koji se graniči sa GENOCIDOM .
pre 4 godine
Aprotiv bolesnog, Klintona, Bajdena, Blera. Sredera, Gensera i ostalih nisu protiv.
pre 4 godine
...I ode da se brčka u jakuziju.
pre 4 godine
Jaka ste sila, pristali ste na vakcine kao ovce na prvu
pre 4 godine
Ako te pogodilo pusku u ruke umesto reketa.
pre 4 godine
... kolo sreće se okreće , devojčice ....
pre 4 godine
Fu..k off!!!
pre 4 godine
Da li su onda monstrumi iz jedinice "Azov" normalni ljudi?
Ovo je samo jedan primer, UKROPI iz Ukrajine su se svojski potrudili da ih ima što više a svoju "normalnost" (Bože sačuvaj!) su uredno snimali.
pre 4 godine
Ma ti si stručnjak za geopolitiku.
A De Gol ti je "zdrav" jer nikada nisi htela da saznaš istinu o Alžiru i njegovu bolesnu ulogu u ratu pred priznavanje nezavisnosti zemalja Magreba.
pre 4 godine
Ko je lud a ko bolestan pokazaće vreme.To šta Putin radi je dečija igra za ono što tvoja država sa svojim saveznicima radi vekovima.
pre 4 godine
a kad ste rokali po libiji, iraku, siriji, to je bilo zdravo. prepametni prebacivači loptice.
pre 4 godine
Nikad niko od tih licemera nije ni prstom mrdnuo na 377.000 mrtvih u Saudijsko-Američkim bombardovanjima Jemena, niko ne pomenu tu jadnu i gladnu decu, niko nije nosio znojnice Avganistana dok su ih Ameri "oslobađali" bombama, Sirija i Libija su odavno "oslobođene", niko Palestinu da pomene, jer su sve to bombe sa cvećem i hlebom... Trenutno Amerika bombarduje bar tri države, ali je Putin ludak.
Još samo da se pozovu na međunarodno pravo pa da mi se povraća u potpunosti.
pre 4 godine
Морате разумети какво једноумље и цензура влада на западу. Њима је све представљено тако као да се ничим изазван Путин устао и одлучио да нападне Украјину и никако другачије није дозвољено представљати ситуацију. Зато ћу ја и даље навијати за Ализ Корне и не замерам јој на овој испразној изјави, баш као ни Мили Кунис и Ештону Кучеру.
pre 4 godine
Kakvo foliranje. Kakva neiskrenost, potpuna pokvarenost duše. Koristi stradanje neduznih ljudi, za svoju licnu promociju i priklanjanje mejnstrim narativu. To je moralna izopačenost sta se desava danas sa svima nama. Došli smo do dna kace.
pre 4 godine
Istresla je Ruskinja iz gaca, pa je frustracija jos veca, ne bira kako bes da izbaci. Jos ima dva stanja u glavi i rat je ometa da igra tenis. Stvarno retki su sportisti sa IQ vecim od 50, ovo je cist dokaz. Mogla je da kaze jednu recenicu, iz kulture, a ona nazva Putina bolesnim i izjavi da dve nedelje ima dva stanja u glavi zbog rata u njoj tamo nekoj Ukrajini. Kladim se u sve da ne zna na karti pokazati Ukrajinu i da pre 15 dana nije znala koji je glavni grad Ukrajine. Ako se rat prosiri na Evropu, ja da sam Putin, jednu bih raketu specijalno poslao ovoj na kucnu adresu.
pre 4 godine
Od simpatične do parasimpatične
pre 4 godine
A niko ne pominje bolesni zapad i prave razloge zbog cega je sve ovo krenulo. Znaci ovo su posledice, a uzrok lezi sa one strane Atlantika.
pre 4 godine
Јадница
pre 4 godine
A Klinton kakvo je njemu zdravlje bilo? Osim što je bio seksualni manijak da nije bio malo i lud???
pre 4 godine
Hijene pričaju o nečijem zdravlju!?
pre 4 godine
Jes da me je za decu u Jemenu bolela ona stvar, ali sad sam baš ono pod stresom. Jedva svarih biftek.
pre 4 godine
Dosledno, kao što je bila i protiv bolesnog Širaka koji je učesnik u agresiji 99, a potom bacao atomsku bombu na domoroce iz Nove Kaledonije!
pre 4 godine
Bravo podrška svim teniserima koi su protiv Ruske invazije
pre 4 godine
niste se oglasavali godinama dok nije pistalo korisno i pozeljno oglasiti se, jadno brate, bolje da si cutala..
ljudi umiru i u negeru ali vam ne smeta, ne oglasavate se dok stize uranijum za vase nuklearke..
pre 4 godine
A Makron je zdrav? :))))
(sasa pg, 12. mart 2022 09:06)
Pa Makron nije nikog napao ja koliko znam.Zapad danas ratuje ekonomijom a ruje posto ne mogu time ratuju klasicno.I jeste putin je bolestan.
pre 4 godine
A Klinton 1999. je bio normalan?Licemeri najgori,pola sveta ste zavadili,pola sveta poubijali i porusili,sram vas bilo.
pre 4 godine
a gde si poslednjih osam godina da se oglasis...o bobardovanju Donbasa godinama niko nista ne prica
pre 4 godine
Pa ti nemoj da igraš dok ne prođe rat i neće ti biti toliko teško.
Au čoveče, koliko smešna osoba. Koristiš rat da privučeš publiku na svoju stranu.
pre 4 godine
Sad kad te pogadja, javljas se i osudjujes? Dje si lutko kad se gadja po istocnoj ukrajini, afganistanu, siriji, libiji, palestini...???
pre 4 godine
Kakvo foliranje. Kakva neiskrenost, potpuna pokvarenost duše. Koristi stradanje neduznih ljudi, za svoju licnu promociju i priklanjanje mejnstrim narativu. To je moralna izopačenost sta se desava danas sa svima nama. Došli smo do dna kace.
pre 4 godine
a gde si poslednjih osam godina da se oglasis...o bobardovanju Donbasa godinama niko nista ne prica
pre 4 godine
A Makron je zdrav? :))))
pre 4 godine
niste se oglasavali godinama dok nije pistalo korisno i pozeljno oglasiti se, jadno brate, bolje da si cutala..
ljudi umiru i u negeru ali vam ne smeta, ne oglasavate se dok stize uranijum za vase nuklearke..
pre 4 godine
A Klinton 1999. je bio normalan?Licemeri najgori,pola sveta ste zavadili,pola sveta poubijali i porusili,sram vas bilo.
pre 4 godine
Ceo svet je bio mali kada je Jugoslavija rascepkana , Srbija bombardovana , terorističkoj narkobandi Učk poklonjen deo Srbije , izmišljen narod "kosovar"(kao i "Bošnjak"- Srbin ili Hrvat muslimanske veroispovesti) jer oni su šiptari - Albanac prebegao u Srbiju . Tužno razoriti jednu zemlju u srcu Evrope , ubijati nedužan narod , satanizovati Srbe koji su živjeli na prostoru one Juge i jedino kazniti Srbe a sve ostale častiti i hvaliti. Nikome se Srbiji nisu uvedene sankcije , i niko za zlodela nad Srbima i Srbijom nije odgovarao . E to je SRAMOTA i ZLOČIN koji se graniči sa GENOCIDOM .
pre 4 godine
Nikad niko od tih licemera nije ni prstom mrdnuo na 377.000 mrtvih u Saudijsko-Američkim bombardovanjima Jemena, niko ne pomenu tu jadnu i gladnu decu, niko nije nosio znojnice Avganistana dok su ih Ameri "oslobađali" bombama, Sirija i Libija su odavno "oslobođene", niko Palestinu da pomene, jer su sve to bombe sa cvećem i hlebom... Trenutno Amerika bombarduje bar tri države, ali je Putin ludak.
Još samo da se pozovu na međunarodno pravo pa da mi se povraća u potpunosti.
pre 4 godine
Pitaj Sarkozija za Libiju.
pre 4 godine
Fu..k off!!!
pre 4 godine
a kad ste rokali po libiji, iraku, siriji, to je bilo zdravo. prepametni prebacivači loptice.
pre 4 godine
U Siriji je poginulo preko 350 000 ljudi. Gdje ste bili da dignete glas?!
pre 4 godine
A Klinton kakvo je njemu zdravlje bilo? Osim što je bio seksualni manijak da nije bio malo i lud???
pre 4 godine
Greši, izgleda da su u Rusiji protiv Putina dve Jutjuberke i jedan Instagram-influenser. Ostatak populacije zna da ovaj rat nije protiv Putina, već protiv Rusije. Srećom, na planeti Zemlji, Rusiju i dalje podržava 85% populacije: Južna Amerika, Aftika, Arapi, Indija, Kina... praktično svi osim izvitoperene Evrope, Kanade, Australije sa celih 26 miliona ljudi, i Sjedinjenoh država koje koriste EU i NATO kao privremenu proksi, kao pešadiju koja treba da zameni američke mladiće.
pre 4 godine
Presli sa podrske vakcinama, na podrsku protiv Rusije. Jednoumlje. Sledeci uslov za ucesce na turnirima je samo ako ste prethodno pljuvali ruse i Putina.
pre 4 godine
Ko je lud a ko bolestan pokazaće vreme.To šta Putin radi je dečija igra za ono što tvoja država sa svojim saveznicima radi vekovima.
pre 4 godine
A kad je Sarkozi napao Libiju sta je tad bio?
pre 4 godine
Jadni mali teniseri koji putuju po celom svetu.
pre 4 godine
Vecina tenisera pojma nema sta se dogadja I redovno lupaju.
pre 4 godine
Meni su ovi Evropljani veliki licemeri. Nije im bilo tužno dok su ginuli ljudi u Iraku, Siriji, Libiji. Niko nije ni obratio pažnju na rat u Etiopiji. Već je samo tužno kad izbeglice imaju belu kožu i hrišćansko poreklo.
pre 4 godine
Bilo vas je i protiv zdravog Novaka...
pre 4 godine
Jes da me je za decu u Jemenu bolela ona stvar, ali sad sam baš ono pod stresom. Jedva svarih biftek.
pre 4 godine
Ma ti si stručnjak za geopolitiku.
A De Gol ti je "zdrav" jer nikada nisi htela da saznaš istinu o Alžiru i njegovu bolesnu ulogu u ratu pred priznavanje nezavisnosti zemalja Magreba.
pre 4 godine
Sad kad te pogadja, javljas se i osudjujes? Dje si lutko kad se gadja po istocnoj ukrajini, afganistanu, siriji, libiji, palestini...???
pre 4 godine
Pa ti nemoj da igraš dok ne prođe rat i neće ti biti toliko teško.
Au čoveče, koliko smešna osoba. Koristiš rat da privučeš publiku na svoju stranu.
pre 4 godine
Milenijalsi....Instagram uber alles.
pre 4 godine
Aprotiv bolesnog, Klintona, Bajdena, Blera. Sredera, Gensera i ostalih nisu protiv.
pre 4 godine
Koji prezobrazluk, deste bili teniseri kad nas amerikanaca I nato bombardovo srbiju I crnu goru. Sto tad se niste javjiali licimeri jedni propali zapadnjacki I americki globisti
pre 4 godine
Od simpatične do parasimpatične
pre 4 godine
Istresla je Ruskinja iz gaca, pa je frustracija jos veca, ne bira kako bes da izbaci. Jos ima dva stanja u glavi i rat je ometa da igra tenis. Stvarno retki su sportisti sa IQ vecim od 50, ovo je cist dokaz. Mogla je da kaze jednu recenicu, iz kulture, a ona nazva Putina bolesnim i izjavi da dve nedelje ima dva stanja u glavi zbog rata u njoj tamo nekoj Ukrajini. Kladim se u sve da ne zna na karti pokazati Ukrajinu i da pre 15 dana nije znala koji je glavni grad Ukrajine. Ako se rat prosiri na Evropu, ja da sam Putin, jednu bih raketu specijalno poslao ovoj na kucnu adresu.
pre 4 godine
Ako te pogodilo pusku u ruke umesto reketa.
pre 4 godine
A niko ne pominje bolesni zapad i prave razloge zbog cega je sve ovo krenulo. Znaci ovo su posledice, a uzrok lezi sa one strane Atlantika.
pre 4 godine
Čim izgube, ubi ih stres zbog Ukrajine, korone, Libije, Sirije, Avganistana...
Uh, nešto se ne uklapa u navedeno.
pre 4 godine
Sada je celom svetu teško zbog Ukrajine, a kad su nama uništili zemlju 1999. i kad su ginula naša deca, to je bilo u redu, niko nije digao glas. Protiv sam svakog rata, ali ovo nema veze sa Ukrajincima, kao što 99.-te nije imalo veze sa nama. Ovo je demonstracija sile velikih, kao i u našem slučaju i ovo je početak kraja, iliti što je grupa REM pevala ''It's the end of the world as we know''.
pre 4 godine
Ko je ova..zdrava????
pre 4 godine
Dosledno, kao što je bila i protiv bolesnog Širaka koji je učesnik u agresiji 99, a potom bacao atomsku bombu na domoroce iz Nove Kaledonije!
pre 4 godine
Јадница
pre 4 godine
Ne zanima je ništa što se dešava u svetu dok nju ne ometa! Nijedan prethodni rat, invazije ništa...samo ruska izazvana podrškom UKR od strane USA da udju u NATO i da maltertiraju ruse u UKR.Tetaj ćero tu loptu nemoj da se peteljaš u politiku kad ništa ne razumeš!
pre 4 godine
Nju frustrira dok zarađuje lovu... Sedneš na avion odeš do susedne zemlje i uđeš u Ukrajinu kao volonter i pomogneš. Upravo je pogrešno što je sport kao sport izabrao stranu! Pri tome komentariše se iz udobnog i lagodnog života čitajući vesti u kojima niko ne priča o razlozima ovog rata već samo o osudama. Prava demonizacija. Poenta je što se ovime uništava lagodan život koji je i mnogo veći od lagodnog, rasipnički. Svet u tački u kojoj jedni nemaju vode da piju danima do onih koji imaju milijarde i peškir koji iskoriste samo za jedno brisanje čela i bace ga u kantu. Svet u kome izvor vode može da se kupi.
pre 4 godine
Da li su onda monstrumi iz jedinice "Azov" normalni ljudi?
Ovo je samo jedan primer, UKROPI iz Ukrajine su se svojski potrudili da ih ima što više a svoju "normalnost" (Bože sačuvaj!) su uredno snimali.
pre 4 godine
Jaka ste sila, pristali ste na vakcine kao ovce na prvu
pre 4 godine
re(kiklophijarevagintije)
Nisam Taliban ja sam Srbin koli je preživeo bombardovanje njene države 99' godine za koje se ona ne sekira previše.A ti prijatelju ako ti nešto nije po volji pravac zapad pa tamo pametuj.
pre 4 godine
Hijene pričaju o nečijem zdravlju!?
pre 4 godine
Znate li da je Ukrajina jedan od ucesnika pesme Evrovizije za koju nedelju?
Nista ne govori "moj narod strada, bezi i krije se po sklonistima" kao malo pesme i igre...
pre 4 godine
... kolo sreće se okreće , devojčice ....
pre 4 godine
Морате разумети какво једноумље и цензура влада на западу. Њима је све представљено тако као да се ничим изазван Путин устао и одлучио да нападне Украјину и никако другачије није дозвољено представљати ситуацију. Зато ћу ја и даље навијати за Ализ Корне и не замерам јој на овој испразној изјави, баш као ни Мили Кунис и Ештону Кучеру.
pre 4 godine
...I ode da se brčka u jakuziju.
pre 4 godine
Razumem ih….. Pa dobro. Tu je Nole da im pomogne. Ali ne zaboravite da i vi njemu ODMOGNETE kad god možete.
pre 4 godine
Kakvi manijaci, Srbiju da napadne vi bi ste navijali za Putina!
(g, 12. mart 2022 11:22)
С обзиром да ви навијате за оне који су Југославију напали и раскомадали на парчиће, боље се у огледало погледајте. Србију Путин замисли није напао и неће, а ово није филм па да пишеш имагинарни сценарио.
pre 4 godine
Ama kako vise ne shvatite da to nije uzrok nego posledica.Uzrok je sto su rusi 2014 usli na Krim, i onda su ukrajinci normalno zeleli da vrate rusima.
(Kaiser Roger, 12. mart 2022 09:15)
Imas li neku knjigu iz istorije?
Tvoja bolesna mrznja prema svemu vezanom za Srbiju i pravoslavlja pokazuje da mozes da se potpises i kao ANTE PAVELIC.
Da li su Hrvati sproveli etnicko ciscenje i proterali Srbe sa vekovnih ognjista? Amerika podrzala i pomogla?
Da li je Kosovo oteto od Srbije sa tvrdnjom da vecinsko stanovnistvo ima pravo na opredeljenje?
Kako onda Srbi nisu imali pravo da zive u Hrvatskoj sa autonomijom?
KRIM JE PRIPADAO CARSKOJ RUSIJI.
NA TERITORIJI UKRAJINE SU BILI VRLO SLICNI NDH.
JESI LI POGLEDAO SPALJIVANJE STANOVNIKA DONBASA. MNOGO PRE SVEGA OVOGA NEONACISTI SU GA VEZALI ZA KRST, POLILI BENZINOM I ZIVOG SPALILI.
STA JE RUSIJA TREBALA DA RADI?
DA CEKA DA IH NATO GADJA IZ UKRAJINE?
Meni je zao ukrajinskog naroda, a da je srece Putin bi gadjao belu kucu i pojedine amricke dupelisce u Evropi.
pre 4 godine
Očekuj da ti priđu i pitaju te "a zašto tvoji Ukrajinci sami sebe bombarduju"... iz iskustva govorim...
pre 4 godine
Pa Makron nije nikog napao ja koliko znam.Zapad danas ratuje ekonomijom a ruje posto ne mogu time ratuju klasicno.I jeste putin je bolestan.
(Kaiser Roger, 12. mart 2022 09:17)
Pa ne znas.
Vodio razaranje Libije, podrzao "zutu kucu" u kojoj su Srbima vadjeni organi, ucestvovao u bombardovanju Srbije, poklonio azurnu obalu Arapima,....
pre 4 godine
Samo "mali Rusi" slave ruskog Hitlera koji hoće da obnovi ruski rajh. Ne verujem ni da je 1% koji ga podržavaju.
(Nakaradna nacija pa dokle, 12. mart 2022 09:30)
VELIKA NACIJA SRBI. TOJ NACIJI SU TI PRIPADALI I CUKUNDEDOVI, ALI SI TI OCIGLEDNO POSTAO NEONACISTA.
Pominjes Rajh i obnovu rajha i u taj kontekst trpas nacije koji su najveci stradalnici.
Rajh su neki drugi davno obnovili, a sve do Putinove reakcije sprovodili su osvetu za poraz 41-45. Problem je sto su se nekadasnjimnacistima pridruzile i one zemlje koje su nekad bile slobodarske.
pre 4 godine
Kakvi manijaci, Srbiju da napadne vi bi ste navijali za Putina!
pre 4 godine
"Naprotiv, agresor se ne podrzava kako god da se on zvao. Podrzavanjem Putina, direktno, podrzavate one iz 1999g. Ali, treba to shvatiti, ne zameram..zar se, sada, ne rasparcava jedna, suverena, drzava?!
(g, 12. mart 2022 12:26)"
Da, raspračava se i žalosno je što to rade braća, kao kod nas. Zašto? Zato što je jedan od braće hteo zarad svoje koristi da ugrozi starijeg brata čije je imanje odavno na meti Zapada. U ratu je teško tražiti opravdanja, ali čoveče, 8 godina Putin upozorava i Zapad i Ukrajinu, a oni mu se smeju u lice. Žao mi naroda jer imam među prijateljima Ukrajince koji su mi pričali da se ovo i očekivalo od 2014. Niko na Zapadu nije mislio da se Putin ne šali, ali u Ukrajini su manje-više svi ovo očekivali jer su znali šta nacisti Zelenskog rade Rusima na istoku Ukrajine.
pre 4 godine
To sto pola afrike prica francuski i sto je u tim zemljama potpuno izbrisana lokalna kultura i svi jezici to je ne brine uospte, jel?
pre 4 godine
A Makron je zdrav? :))))
(sasa pg, 12. mart 2022 09:06)
Pa Makron nije nikog napao ja koliko znam.Zapad danas ratuje ekonomijom a ruje posto ne mogu time ratuju klasicno.I jeste putin je bolestan.
pre 4 godine
... čuo san da su Francuski vozači dosta neoprezni ...
pre 4 godine
i evo sada pljuvanja po Korne a kada je podržala Novaka u Australiji onda su je dizali u nebesa . A bila je jedna od retkih koja je javno izašla u javnost sa podrškom Novaku i ozbiljnom kritikom atp i australijskih vlasti.
pre 4 godine
Oh taj licemerni zapad 🤮
pre 4 godine
Ko je lud a ko bolestan pokazaće vreme.To šta Putin radi je dečija igra za ono što tvoja država sa svojim saveznicima radi vekovima.
(dejan, 12. mart 2022 09:39)
@dejan
a ti si neki taliban))
pre 4 godine
Bravo podrška svim teniserima koi su protiv Ruske invazije
pre 4 godine
a gde si poslednjih osam godina da se oglasis...o bobardovanju Donbasa godinama niko nista ne prica
(deki, 12. mart 2022 09:12)
Ama kako vise ne shvatite da to nije uzrok nego posledica.Uzrok je sto su rusi 2014 usli na Krim, i onda su ukrajinci normalno zeleli da vrate rusima.
pre 4 godine
Čim izgube, ubi ih stres zbog Ukrajine, korone, Libije, Sirije, Avganistana...
Uh, nešto se ne uklapa u navedeno.
(mkg, 12. mart 2022 09:42)
@mkg
zar nisu rusi izgubili u afganistanu, siriji, libiji? to su sve rezimi koji su nalik putinovom.
pre 4 godine
Pa sto se ne solidarišete i prestanete da prebacujete lopticu dok traje rat? Pošaljete neku pomoć?
pre 4 godine
Zoran,
Prvo gramatika druze,pa onda podrska.Ako resis da se opismenis,imas moju podrsku.
pre 4 godine
Mir mir mir do neba!
pre 4 godine
Kakvo foliranje. Kakva neiskrenost, potpuna pokvarenost duše. Koristi stradanje neduznih ljudi, za svoju licnu promociju i priklanjanje mejnstrim narativu. To je moralna izopačenost sta se desava danas sa svima nama. Došli smo do dna kace.
(Jovan, 12. mart 2022 09:07)
Minus za "mejnstrim", dva minusa za "narativ". Ostalo me ne zanima. Mada je i ostalo ispod dna kace.
pre 4 godine
Kako su naši klinci loši mali ljudi, strašno. Bojim se neće biti bolji ni kad odrastu. Šta ste našli u Putinu, zar ne vidite da su gradovi porušeni i da su deca iseljena iz svoje zemlje? Zar ne vidite da Putim otima deo Ukrajine, kao što je Nato oteo Srbiji Kosovo? Šta imate u glavama, seno ili slamu?
pre 4 godine
@my way
Naprotiv, agresor se ne podrzava kako god da se on zvao. Podrzavanjem Putina, direktno, podrzavate one iz 1999g. Ali, treba to shvatiti, ne zameram..zar se, sada, ne rasparcava jedna, suverena, drzava?!
pre 4 godine
Obrati se bolesnim Amerikancima i Bajdenu prvo.
pre 4 godine
a gde si poslednjih osam godina da se oglasis...o bobardovanju Donbasa godinama niko nista ne prica
(deki, 12. mart 2022 09:12)
Samo "mali Rusi" slave ruskog Hitlera koji hoće da obnovi ruski rajh. Ne verujem ni da je 1% koji ga podržavaju.
pre 4 godine
Kakvo foliranje. Kakva neiskrenost, potpuna pokvarenost duše. Koristi stradanje neduznih ljudi, za svoju licnu promociju i priklanjanje mejnstrim narativu. To je moralna izopačenost sta se desava danas sa svima nama. Došli smo do dna kace.
(Jovan, 12. mart 2022 09:07)
A Korne vam bila dobra kada je, kao jedna od retkih, branila Novaka za vreme nedavnih peripetija u Australiji? Idite na vest pod naslovom "Oštra reakcija teniserke: Ko je od nas stao uz Đokovića?", pa pročitajte najpopularnija mišljenja. Niko da joj kaže da se folira, da je neiskrena, pokvarena i ostalo. Navikli ljudi da stalno sami sebi skaču u usta. Umesto da uvek ocenju samo izjavu i ne osvrću se na druge stvari, oni naprave celi profil osobe kao da je lično znaju.
pre 4 godine
Живела Србија и Слава Русији!
pre 4 godine
A Makron je zdrav? :))))
(sasa pg, 12. mart 2022 09:06)
Pa Makron nije nikog napao ja koliko znam.Zapad danas ratuje ekonomijom a ruje posto ne mogu time ratuju klasicno.I jeste putin je bolestan.
pre 4 godine
Bravo podrška svim teniserima koi su protiv Ruske invazije
pre 4 godine
a gde si poslednjih osam godina da se oglasis...o bobardovanju Donbasa godinama niko nista ne prica
(deki, 12. mart 2022 09:12)
Ama kako vise ne shvatite da to nije uzrok nego posledica.Uzrok je sto su rusi 2014 usli na Krim, i onda su ukrajinci normalno zeleli da vrate rusima.
pre 4 godine
a gde si poslednjih osam godina da se oglasis...o bobardovanju Donbasa godinama niko nista ne prica
(deki, 12. mart 2022 09:12)
Samo "mali Rusi" slave ruskog Hitlera koji hoće da obnovi ruski rajh. Ne verujem ni da je 1% koji ga podržavaju.
pre 4 godine
Ko je lud a ko bolestan pokazaće vreme.To šta Putin radi je dečija igra za ono što tvoja država sa svojim saveznicima radi vekovima.
(dejan, 12. mart 2022 09:39)
@dejan
a ti si neki taliban))
pre 4 godine
Čim izgube, ubi ih stres zbog Ukrajine, korone, Libije, Sirije, Avganistana...
Uh, nešto se ne uklapa u navedeno.
(mkg, 12. mart 2022 09:42)
@mkg
zar nisu rusi izgubili u afganistanu, siriji, libiji? to su sve rezimi koji su nalik putinovom.
pre 4 godine
i evo sada pljuvanja po Korne a kada je podržala Novaka u Australiji onda su je dizali u nebesa . A bila je jedna od retkih koja je javno izašla u javnost sa podrškom Novaku i ozbiljnom kritikom atp i australijskih vlasti.
pre 4 godine
Kakvo foliranje. Kakva neiskrenost, potpuna pokvarenost duše. Koristi stradanje neduznih ljudi, za svoju licnu promociju i priklanjanje mejnstrim narativu. To je moralna izopačenost sta se desava danas sa svima nama. Došli smo do dna kace.
pre 4 godine
a gde si poslednjih osam godina da se oglasis...o bobardovanju Donbasa godinama niko nista ne prica
pre 4 godine
Kakvi manijaci, Srbiju da napadne vi bi ste navijali za Putina!
pre 4 godine
Kako su naši klinci loši mali ljudi, strašno. Bojim se neće biti bolji ni kad odrastu. Šta ste našli u Putinu, zar ne vidite da su gradovi porušeni i da su deca iseljena iz svoje zemlje? Zar ne vidite da Putim otima deo Ukrajine, kao što je Nato oteo Srbiji Kosovo? Šta imate u glavama, seno ili slamu?
pre 4 godine
Морате разумети какво једноумље и цензура влада на западу. Њима је све представљено тако као да се ничим изазван Путин устао и одлучио да нападне Украјину и никако другачије није дозвољено представљати ситуацију. Зато ћу ја и даље навијати за Ализ Корне и не замерам јој на овој испразној изјави, баш као ни Мили Кунис и Ештону Кучеру.
pre 4 godine
A Makron je zdrav? :))))
pre 4 godine
@my way
Naprotiv, agresor se ne podrzava kako god da se on zvao. Podrzavanjem Putina, direktno, podrzavate one iz 1999g. Ali, treba to shvatiti, ne zameram..zar se, sada, ne rasparcava jedna, suverena, drzava?!
pre 4 godine
niste se oglasavali godinama dok nije pistalo korisno i pozeljno oglasiti se, jadno brate, bolje da si cutala..
ljudi umiru i u negeru ali vam ne smeta, ne oglasavate se dok stize uranijum za vase nuklearke..
pre 4 godine
A Klinton 1999. je bio normalan?Licemeri najgori,pola sveta ste zavadili,pola sveta poubijali i porusili,sram vas bilo.
pre 4 godine
Ceo svet je bio mali kada je Jugoslavija rascepkana , Srbija bombardovana , terorističkoj narkobandi Učk poklonjen deo Srbije , izmišljen narod "kosovar"(kao i "Bošnjak"- Srbin ili Hrvat muslimanske veroispovesti) jer oni su šiptari - Albanac prebegao u Srbiju . Tužno razoriti jednu zemlju u srcu Evrope , ubijati nedužan narod , satanizovati Srbe koji su živjeli na prostoru one Juge i jedino kazniti Srbe a sve ostale častiti i hvaliti. Nikome se Srbiji nisu uvedene sankcije , i niko za zlodela nad Srbima i Srbijom nije odgovarao . E to je SRAMOTA i ZLOČIN koji se graniči sa GENOCIDOM .
pre 4 godine
Jes da me je za decu u Jemenu bolela ona stvar, ali sad sam baš ono pod stresom. Jedva svarih biftek.
pre 4 godine
Nikad niko od tih licemera nije ni prstom mrdnuo na 377.000 mrtvih u Saudijsko-Američkim bombardovanjima Jemena, niko ne pomenu tu jadnu i gladnu decu, niko nije nosio znojnice Avganistana dok su ih Ameri "oslobađali" bombama, Sirija i Libija su odavno "oslobođene", niko Palestinu da pomene, jer su sve to bombe sa cvećem i hlebom... Trenutno Amerika bombarduje bar tri države, ali je Putin ludak.
Još samo da se pozovu na međunarodno pravo pa da mi se povraća u potpunosti.
pre 4 godine
Greši, izgleda da su u Rusiji protiv Putina dve Jutjuberke i jedan Instagram-influenser. Ostatak populacije zna da ovaj rat nije protiv Putina, već protiv Rusije. Srećom, na planeti Zemlji, Rusiju i dalje podržava 85% populacije: Južna Amerika, Aftika, Arapi, Indija, Kina... praktično svi osim izvitoperene Evrope, Kanade, Australije sa celih 26 miliona ljudi, i Sjedinjenoh država koje koriste EU i NATO kao privremenu proksi, kao pešadiju koja treba da zameni američke mladiće.
pre 4 godine
Koji prezobrazluk, deste bili teniseri kad nas amerikanaca I nato bombardovo srbiju I crnu goru. Sto tad se niste javjiali licimeri jedni propali zapadnjacki I americki globisti
pre 4 godine
Istresla je Ruskinja iz gaca, pa je frustracija jos veca, ne bira kako bes da izbaci. Jos ima dva stanja u glavi i rat je ometa da igra tenis. Stvarno retki su sportisti sa IQ vecim od 50, ovo je cist dokaz. Mogla je da kaze jednu recenicu, iz kulture, a ona nazva Putina bolesnim i izjavi da dve nedelje ima dva stanja u glavi zbog rata u njoj tamo nekoj Ukrajini. Kladim se u sve da ne zna na karti pokazati Ukrajinu i da pre 15 dana nije znala koji je glavni grad Ukrajine. Ako se rat prosiri na Evropu, ja da sam Putin, jednu bih raketu specijalno poslao ovoj na kucnu adresu.
pre 4 godine
Sad kad te pogadja, javljas se i osudjujes? Dje si lutko kad se gadja po istocnoj ukrajini, afganistanu, siriji, libiji, palestini...???
pre 4 godine
Meni su ovi Evropljani veliki licemeri. Nije im bilo tužno dok su ginuli ljudi u Iraku, Siriji, Libiji. Niko nije ni obratio pažnju na rat u Etiopiji. Već je samo tužno kad izbeglice imaju belu kožu i hrišćansko poreklo.
pre 4 godine
Bilo vas je i protiv zdravog Novaka...
pre 4 godine
a kad ste rokali po libiji, iraku, siriji, to je bilo zdravo. prepametni prebacivači loptice.
pre 4 godine
Fu..k off!!!
pre 4 godine
re(kiklophijarevagintije)
Nisam Taliban ja sam Srbin koli je preživeo bombardovanje njene države 99' godine za koje se ona ne sekira previše.A ti prijatelju ako ti nešto nije po volji pravac zapad pa tamo pametuj.
pre 4 godine
Kakvi manijaci, Srbiju da napadne vi bi ste navijali za Putina!
(g, 12. mart 2022 11:22)
С обзиром да ви навијате за оне који су Југославију напали и раскомадали на парчиће, боље се у огледало погледајте. Србију Путин замисли није напао и неће, а ово није филм па да пишеш имагинарни сценарио.
pre 4 godine
Ako te pogodilo pusku u ruke umesto reketa.
pre 4 godine
U Siriji je poginulo preko 350 000 ljudi. Gdje ste bili da dignete glas?!
pre 4 godine
Od simpatične do parasimpatične
pre 4 godine
Ko je lud a ko bolestan pokazaće vreme.To šta Putin radi je dečija igra za ono što tvoja država sa svojim saveznicima radi vekovima.
pre 4 godine
Ama kako vise ne shvatite da to nije uzrok nego posledica.Uzrok je sto su rusi 2014 usli na Krim, i onda su ukrajinci normalno zeleli da vrate rusima.
(Kaiser Roger, 12. mart 2022 09:15)
Imas li neku knjigu iz istorije?
Tvoja bolesna mrznja prema svemu vezanom za Srbiju i pravoslavlja pokazuje da mozes da se potpises i kao ANTE PAVELIC.
Da li su Hrvati sproveli etnicko ciscenje i proterali Srbe sa vekovnih ognjista? Amerika podrzala i pomogla?
Da li je Kosovo oteto od Srbije sa tvrdnjom da vecinsko stanovnistvo ima pravo na opredeljenje?
Kako onda Srbi nisu imali pravo da zive u Hrvatskoj sa autonomijom?
KRIM JE PRIPADAO CARSKOJ RUSIJI.
NA TERITORIJI UKRAJINE SU BILI VRLO SLICNI NDH.
JESI LI POGLEDAO SPALJIVANJE STANOVNIKA DONBASA. MNOGO PRE SVEGA OVOGA NEONACISTI SU GA VEZALI ZA KRST, POLILI BENZINOM I ZIVOG SPALILI.
STA JE RUSIJA TREBALA DA RADI?
DA CEKA DA IH NATO GADJA IZ UKRAJINE?
Meni je zao ukrajinskog naroda, a da je srece Putin bi gadjao belu kucu i pojedine amricke dupelisce u Evropi.
pre 4 godine
Samo "mali Rusi" slave ruskog Hitlera koji hoće da obnovi ruski rajh. Ne verujem ni da je 1% koji ga podržavaju.
(Nakaradna nacija pa dokle, 12. mart 2022 09:30)
VELIKA NACIJA SRBI. TOJ NACIJI SU TI PRIPADALI I CUKUNDEDOVI, ALI SI TI OCIGLEDNO POSTAO NEONACISTA.
Pominjes Rajh i obnovu rajha i u taj kontekst trpas nacije koji su najveci stradalnici.
Rajh su neki drugi davno obnovili, a sve do Putinove reakcije sprovodili su osvetu za poraz 41-45. Problem je sto su se nekadasnjimnacistima pridruzile i one zemlje koje su nekad bile slobodarske.
pre 4 godine
Ko je ova..zdrava????
pre 4 godine
Ma ti si stručnjak za geopolitiku.
A De Gol ti je "zdrav" jer nikada nisi htela da saznaš istinu o Alžiru i njegovu bolesnu ulogu u ratu pred priznavanje nezavisnosti zemalja Magreba.
pre 4 godine
Pitaj Sarkozija za Libiju.
pre 4 godine
Sada je celom svetu teško zbog Ukrajine, a kad su nama uništili zemlju 1999. i kad su ginula naša deca, to je bilo u redu, niko nije digao glas. Protiv sam svakog rata, ali ovo nema veze sa Ukrajincima, kao što 99.-te nije imalo veze sa nama. Ovo je demonstracija sile velikih, kao i u našem slučaju i ovo je početak kraja, iliti što je grupa REM pevala ''It's the end of the world as we know''.
pre 4 godine
Jaka ste sila, pristali ste na vakcine kao ovce na prvu
pre 4 godine
A niko ne pominje bolesni zapad i prave razloge zbog cega je sve ovo krenulo. Znaci ovo su posledice, a uzrok lezi sa one strane Atlantika.
pre 4 godine
Očekuj da ti priđu i pitaju te "a zašto tvoji Ukrajinci sami sebe bombarduju"... iz iskustva govorim...
pre 4 godine
Jadni mali teniseri koji putuju po celom svetu.
pre 4 godine
Dosledno, kao što je bila i protiv bolesnog Širaka koji je učesnik u agresiji 99, a potom bacao atomsku bombu na domoroce iz Nove Kaledonije!
pre 4 godine
Nju frustrira dok zarađuje lovu... Sedneš na avion odeš do susedne zemlje i uđeš u Ukrajinu kao volonter i pomogneš. Upravo je pogrešno što je sport kao sport izabrao stranu! Pri tome komentariše se iz udobnog i lagodnog života čitajući vesti u kojima niko ne priča o razlozima ovog rata već samo o osudama. Prava demonizacija. Poenta je što se ovime uništava lagodan život koji je i mnogo veći od lagodnog, rasipnički. Svet u tački u kojoj jedni nemaju vode da piju danima do onih koji imaju milijarde i peškir koji iskoriste samo za jedno brisanje čela i bace ga u kantu. Svet u kome izvor vode može da se kupi.
pre 4 godine
Pa ti nemoj da igraš dok ne prođe rat i neće ti biti toliko teško.
Au čoveče, koliko smešna osoba. Koristiš rat da privučeš publiku na svoju stranu.
pre 4 godine
Јадница
pre 4 godine
"Naprotiv, agresor se ne podrzava kako god da se on zvao. Podrzavanjem Putina, direktno, podrzavate one iz 1999g. Ali, treba to shvatiti, ne zameram..zar se, sada, ne rasparcava jedna, suverena, drzava?!
(g, 12. mart 2022 12:26)"
Da, raspračava se i žalosno je što to rade braća, kao kod nas. Zašto? Zato što je jedan od braće hteo zarad svoje koristi da ugrozi starijeg brata čije je imanje odavno na meti Zapada. U ratu je teško tražiti opravdanja, ali čoveče, 8 godina Putin upozorava i Zapad i Ukrajinu, a oni mu se smeju u lice. Žao mi naroda jer imam među prijateljima Ukrajince koji su mi pričali da se ovo i očekivalo od 2014. Niko na Zapadu nije mislio da se Putin ne šali, ali u Ukrajini su manje-više svi ovo očekivali jer su znali šta nacisti Zelenskog rade Rusima na istoku Ukrajine.
pre 4 godine
Da li su onda monstrumi iz jedinice "Azov" normalni ljudi?
Ovo je samo jedan primer, UKROPI iz Ukrajine su se svojski potrudili da ih ima što više a svoju "normalnost" (Bože sačuvaj!) su uredno snimali.
pre 4 godine
... čuo san da su Francuski vozači dosta neoprezni ...
pre 4 godine
Razumem ih….. Pa dobro. Tu je Nole da im pomogne. Ali ne zaboravite da i vi njemu ODMOGNETE kad god možete.
pre 4 godine
Pa Makron nije nikog napao ja koliko znam.Zapad danas ratuje ekonomijom a ruje posto ne mogu time ratuju klasicno.I jeste putin je bolestan.
(Kaiser Roger, 12. mart 2022 09:17)
Pa ne znas.
Vodio razaranje Libije, podrzao "zutu kucu" u kojoj su Srbima vadjeni organi, ucestvovao u bombardovanju Srbije, poklonio azurnu obalu Arapima,....
pre 4 godine
Hijene pričaju o nečijem zdravlju!?
pre 4 godine
Presli sa podrske vakcinama, na podrsku protiv Rusije. Jednoumlje. Sledeci uslov za ucesce na turnirima je samo ako ste prethodno pljuvali ruse i Putina.
pre 4 godine
A Klinton kakvo je njemu zdravlje bilo? Osim što je bio seksualni manijak da nije bio malo i lud???
pre 4 godine
... kolo sreće se okreće , devojčice ....
pre 4 godine
Milenijalsi....Instagram uber alles.
pre 4 godine
Pa sto se ne solidarišete i prestanete da prebacujete lopticu dok traje rat? Pošaljete neku pomoć?
pre 4 godine
Kakvo foliranje. Kakva neiskrenost, potpuna pokvarenost duše. Koristi stradanje neduznih ljudi, za svoju licnu promociju i priklanjanje mejnstrim narativu. To je moralna izopačenost sta se desava danas sa svima nama. Došli smo do dna kace.
(Jovan, 12. mart 2022 09:07)
Minus za "mejnstrim", dva minusa za "narativ". Ostalo me ne zanima. Mada je i ostalo ispod dna kace.
pre 4 godine
Aprotiv bolesnog, Klintona, Bajdena, Blera. Sredera, Gensera i ostalih nisu protiv.
pre 4 godine
Zoran,
Prvo gramatika druze,pa onda podrska.Ako resis da se opismenis,imas moju podrsku.
pre 4 godine
Čim izgube, ubi ih stres zbog Ukrajine, korone, Libije, Sirije, Avganistana...
Uh, nešto se ne uklapa u navedeno.
pre 4 godine
Vecina tenisera pojma nema sta se dogadja I redovno lupaju.
pre 4 godine
Znate li da je Ukrajina jedan od ucesnika pesme Evrovizije za koju nedelju?
Nista ne govori "moj narod strada, bezi i krije se po sklonistima" kao malo pesme i igre...
pre 4 godine
Oh taj licemerni zapad 🤮
pre 4 godine
To sto pola afrike prica francuski i sto je u tim zemljama potpuno izbrisana lokalna kultura i svi jezici to je ne brine uospte, jel?
pre 4 godine
Obrati se bolesnim Amerikancima i Bajdenu prvo.
pre 4 godine
...I ode da se brčka u jakuziju.
pre 4 godine
Ne zanima je ništa što se dešava u svetu dok nju ne ometa! Nijedan prethodni rat, invazije ništa...samo ruska izazvana podrškom UKR od strane USA da udju u NATO i da maltertiraju ruse u UKR.Tetaj ćero tu loptu nemoj da se peteljaš u politiku kad ništa ne razumeš!
pre 4 godine
A kad je Sarkozi napao Libiju sta je tad bio?
pre 4 godine
Kakvo foliranje. Kakva neiskrenost, potpuna pokvarenost duše. Koristi stradanje neduznih ljudi, za svoju licnu promociju i priklanjanje mejnstrim narativu. To je moralna izopačenost sta se desava danas sa svima nama. Došli smo do dna kace.
(Jovan, 12. mart 2022 09:07)
A Korne vam bila dobra kada je, kao jedna od retkih, branila Novaka za vreme nedavnih peripetija u Australiji? Idite na vest pod naslovom "Oštra reakcija teniserke: Ko je od nas stao uz Đokovića?", pa pročitajte najpopularnija mišljenja. Niko da joj kaže da se folira, da je neiskrena, pokvarena i ostalo. Navikli ljudi da stalno sami sebi skaču u usta. Umesto da uvek ocenju samo izjavu i ne osvrću se na druge stvari, oni naprave celi profil osobe kao da je lično znaju.
pre 4 godine
Mir mir mir do neba!
pre 4 godine
Живела Србија и Слава Русији!
73 Komentari
Sortiraj po: