Ponedeljak, 19.04.2021.

13:35

U KBC "Dragiša Mišović" se leči beba od 13 dana VIDEO

Sve je više dece među zaraženima od korona virusa. Jedan dečak od 8 godina je na respiratoru u Kliničkom centru u Nišu, a beba iz Kragujevca koje je u bila u teškom stanju je preminula.

Izvor: B92, TV Prva

U KBC
Foto: TV Prva printscreen

Kakvo je stanje u KBC "Dragiša Mišović" gde se leči novorođenče od 11 dana?

"Naša beba koja već ima 13 dana koja se ovde leči je dobro. Bilo je tu beba u prethodnih godinu dana koje su kroz ovu korona infekciju prolazile dosta dobro. Sve bebe posle preležane korone su vrlo brzo puštene kući", kaže doktorka Olivera Ostojić.

Doktorka Ostojić što se tiče smrtnog slučaja bebe iz Kragujevca navodi da nažalost od tolikog broja zaraženih mora da se desi pojedinačni slučaj da neka beba izgubi život.

"Ovo je jedino dete koje je nažalost preminulo. U našem slučaju nismo Imali decu koja su bila tako ozbiljno ugrožena."

Opširnije u video-prilogu:

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Pristali su: Ovo je sve što bi trebalo da dobije Ukrajina

Ukrajina, Sjedinjene Američke Države i evropski partneri su se tokom pregovora koji se danas održavaju u Berlinu dogovorili o parametrima za postizanje mira u Ukrajini, prenosi ukrajinska agencija Ukrinform, pozivajući se na saopštenje evropskih lidera.

21:00

15.12.2025.

23 h

Strah od odmazde Moskve

Sve je palo u vodu: Neće biti dogovora

Belgija se usprotivila predlogu Evropske komisije za deblokiranje kredita Ukrajini od 210 milijardi evra finansiranog zamrznutom ruskom imovinom i uništila nade EU za dogovor do samita lidera.

16:40

16.12.2025.

4 h

Podeli: