majtimajk
pre 5 godina
"Nosili veš crveni pre par godina i ništa haha"
(Brutal, 5. decembar 2020 15:06)
- Pa dobro, evo polako je vreme da ga promenite.
Subota, 05.12.2020.
13:15
IMAGE SOURCE
pre 5 godina
"Nosili veš crveni pre par godina i ništa haha"
(Brutal, 5. decembar 2020 15:06)
- Pa dobro, evo polako je vreme da ga promenite.
pre 5 godina
Površne malograđanske budalaštine.
pre 5 godina
Crveno je boja ljubavi!
pre 5 godina
Jumko@ pozdrav za Rodju i Bazel!
pre 5 godina
Pandemija, ljudi?
pre 5 godina
Je ionako nosim crveni donji ves, tako da mi je gotovo uvek nova godina. Ali nisam komunista da se razumemo.
pre 5 godina
Paganski obicaji
pre 5 godina
Crvenu boju je bozicni praznik uvela koka kola pre stotinak i kusur godina. dedamraz je pre toga bio zelen.
pre 5 godina
Ja i moj decko, za novu godinu nosimo uvek nista ispod bade mantila! Samo malo crvenog karmina i to je to...Cao, poljubac svima i pijmo sampanjac u ime muske ljubavi!
(Jumko, 05. decembar 2020 14:30)
Priznaj da iz tog pseudonima stoji prava heteroseksualna Srbenda, sto svake nedelje ide u lov, pravi cvarke i pece rakiju?
pre 5 godina
Nosili veš crveni pre par godina i ništa haha
pre 5 godina
Halteri.
pre 5 godina
Crvene tange za doček !!!
pre 5 godina
Ja i moj decko, za novu godinu nosimo uvek nista ispod bade mantila! Samo malo crvenog karmina i to je to...Cao, poljubac svima i pijmo sampanjac u ime muske ljubavi!
pre 5 godina
Ove dvije sa slike i nista vise nije bitno, ni nova godina ni ves ni crvena boja
pre 5 godina
Tman u ,,stilu,, ove godine na izmaku, za ,,docek,, nove godine, jedna lepa crvena erotska maska za visekratu upotrebu.
pre 5 godina
Ove dvije sa slike i nista vise nije bitno, ni nova godina ni ves ni crvena boja
pre 5 godina
Nosili veš crveni pre par godina i ništa haha
pre 5 godina
Ja i moj decko, za novu godinu nosimo uvek nista ispod bade mantila! Samo malo crvenog karmina i to je to...Cao, poljubac svima i pijmo sampanjac u ime muske ljubavi!
(Jumko, 05. decembar 2020 14:30)
Priznaj da iz tog pseudonima stoji prava heteroseksualna Srbenda, sto svake nedelje ide u lov, pravi cvarke i pece rakiju?
pre 5 godina
Tman u ,,stilu,, ove godine na izmaku, za ,,docek,, nove godine, jedna lepa crvena erotska maska za visekratu upotrebu.
pre 5 godina
Crvenu boju je bozicni praznik uvela koka kola pre stotinak i kusur godina. dedamraz je pre toga bio zelen.
pre 5 godina
Ja i moj decko, za novu godinu nosimo uvek nista ispod bade mantila! Samo malo crvenog karmina i to je to...Cao, poljubac svima i pijmo sampanjac u ime muske ljubavi!
pre 5 godina
Halteri.
pre 5 godina
Crvene tange za doček !!!
pre 5 godina
Paganski obicaji
pre 5 godina
Pandemija, ljudi?
pre 5 godina
Površne malograđanske budalaštine.
pre 5 godina
Je ionako nosim crveni donji ves, tako da mi je gotovo uvek nova godina. Ali nisam komunista da se razumemo.
pre 5 godina
Jumko@ pozdrav za Rodju i Bazel!
pre 5 godina
Crveno je boja ljubavi!
pre 5 godina
"Nosili veš crveni pre par godina i ništa haha"
(Brutal, 5. decembar 2020 15:06)
- Pa dobro, evo polako je vreme da ga promenite.
pre 5 godina
Ja i moj decko, za novu godinu nosimo uvek nista ispod bade mantila! Samo malo crvenog karmina i to je to...Cao, poljubac svima i pijmo sampanjac u ime muske ljubavi!
pre 5 godina
Je ionako nosim crveni donji ves, tako da mi je gotovo uvek nova godina. Ali nisam komunista da se razumemo.
pre 5 godina
Ove dvije sa slike i nista vise nije bitno, ni nova godina ni ves ni crvena boja
pre 5 godina
Tman u ,,stilu,, ove godine na izmaku, za ,,docek,, nove godine, jedna lepa crvena erotska maska za visekratu upotrebu.
pre 5 godina
Pandemija, ljudi?
pre 5 godina
Crvenu boju je bozicni praznik uvela koka kola pre stotinak i kusur godina. dedamraz je pre toga bio zelen.
pre 5 godina
Paganski obicaji
pre 5 godina
Jumko@ pozdrav za Rodju i Bazel!
pre 5 godina
Ja i moj decko, za novu godinu nosimo uvek nista ispod bade mantila! Samo malo crvenog karmina i to je to...Cao, poljubac svima i pijmo sampanjac u ime muske ljubavi!
(Jumko, 05. decembar 2020 14:30)
Priznaj da iz tog pseudonima stoji prava heteroseksualna Srbenda, sto svake nedelje ide u lov, pravi cvarke i pece rakiju?
pre 5 godina
Halteri.
pre 5 godina
Crvene tange za doček !!!
pre 5 godina
Nosili veš crveni pre par godina i ništa haha
pre 5 godina
Crveno je boja ljubavi!
pre 5 godina
Površne malograđanske budalaštine.
pre 5 godina
"Nosili veš crveni pre par godina i ništa haha"
(Brutal, 5. decembar 2020 15:06)
- Pa dobro, evo polako je vreme da ga promenite.
15 Komentari
Sortiraj po: