pera zdera
pre 5 godina
@dzericak
eto kojih nas? ti neces biti prisutan a sta ce da se desi u medjuvremenu te ocigledno bas briga.
Ponedeljak, 17.08.2020.
14:21
Izvor: klima101
IMAGE SOURCE
pre 5 godina
@dzericak
eto kojih nas? ti neces biti prisutan a sta ce da se desi u medjuvremenu te ocigledno bas briga.
pre 5 godina
Svaka mu cast, to je vrlo funkcionalno, zapravo on vadi naftu iz vode koja je kasnije upotrebljiva. Mislim da ce mnogi nabaviti tu masinicu, a vode ce biti nikad cistije. Nobel nego sta.
pre 5 godina
Greta je vaznija...
pre 5 godina
Najbolji nacin sprecavanja izlivanja nafte je zabrana upotrebe nafte i njenih derivata (ukljucujuci naravno plastiku) i prelaz na druge oblike pogonskih goriva. Ima da se kilavi jedno 50-75 godina, a onda ce ljudski um krenuti da iznalazi resenja i za 100-125 godina eto nas opet gde smo u jednom boljem i cistijem svetu.
pre 5 godina
Ako ovo funktionise, momak je zaslužio Nobela!
pre 5 godina
Mora momak da cisti za stokom, borba protiv vecine celog zivota
pre 5 godina
Ako ovo funktionise, momak je zaslužio Nobela!
pre 5 godina
Mora momak da cisti za stokom, borba protiv vecine celog zivota
pre 5 godina
Svaka mu cast, to je vrlo funkcionalno, zapravo on vadi naftu iz vode koja je kasnije upotrebljiva. Mislim da ce mnogi nabaviti tu masinicu, a vode ce biti nikad cistije. Nobel nego sta.
pre 5 godina
Najbolji nacin sprecavanja izlivanja nafte je zabrana upotrebe nafte i njenih derivata (ukljucujuci naravno plastiku) i prelaz na druge oblike pogonskih goriva. Ima da se kilavi jedno 50-75 godina, a onda ce ljudski um krenuti da iznalazi resenja i za 100-125 godina eto nas opet gde smo u jednom boljem i cistijem svetu.
pre 5 godina
Greta je vaznija...
pre 5 godina
@dzericak
eto kojih nas? ti neces biti prisutan a sta ce da se desi u medjuvremenu te ocigledno bas briga.
pre 5 godina
Najbolji nacin sprecavanja izlivanja nafte je zabrana upotrebe nafte i njenih derivata (ukljucujuci naravno plastiku) i prelaz na druge oblike pogonskih goriva. Ima da se kilavi jedno 50-75 godina, a onda ce ljudski um krenuti da iznalazi resenja i za 100-125 godina eto nas opet gde smo u jednom boljem i cistijem svetu.
pre 5 godina
Greta je vaznija...
pre 5 godina
@dzericak
eto kojih nas? ti neces biti prisutan a sta ce da se desi u medjuvremenu te ocigledno bas briga.
pre 5 godina
Svaka mu cast, to je vrlo funkcionalno, zapravo on vadi naftu iz vode koja je kasnije upotrebljiva. Mislim da ce mnogi nabaviti tu masinicu, a vode ce biti nikad cistije. Nobel nego sta.
pre 5 godina
Mora momak da cisti za stokom, borba protiv vecine celog zivota
pre 5 godina
Ako ovo funktionise, momak je zaslužio Nobela!
6 Komentari
Sortiraj po: