Marko
pre 22 godine
Sem ako nisam nesto pogresno shvatio, ili prespavao zainteresovane strane su predstavnici Kosova (Kosmeta) i Srbije/SCG, a posrednik je medjunarodna zajedica (stagod to bilo). Tako da mi je nejasno kako to Srbiju niko nista ne pita, te ce se 'Kosovari' dogovoriti sa medijatorom o ishod razgovora i o tome obavestiti Beograd (putem goluba pismonose?)? kakve su to sad izjave? Srbija je itekako zainteresovana za status Kosova, samim tim sto na njemu trenutno nije prisutna.
4 Komentari
Sortiraj po: