Utorak, 31.05.2016.

14:10

RZS: Veća nezaposlenost, skočila na 19%

Stopa nezaposlenosti povećana je u prvom kvartalu 2016. na 19 odsto u poređenju sa istim tromesečjem prošle godine, saopštio je Republički zavod za statistiku.

Izvor: Tanjug

RZS: Veæa nezaposlenost, skoèila na 19% IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

7 Komentari

Sortiraj po:

Don Kihot

pre 10 godina

Ma nema šanse, Vodja kaže da nam je bolje, da bolje živimo! To nije tačno što se objavili, pitajte Vodju. Tišina tamo! Dosta bahatosti i bezobrazluka!

srecko

pre 10 godina

Ma lazu bre! Ja sam licno gledao na TV kad je premijer bio na svecanom otvaranju novih firmi sa po deset, petnaest pa cak i dvadeset novih radnih mesta. Srbija napreduje!

Uploudovac

pre 10 godina

Koja laž u Srbiji je 30% nezaposlenih u rangu smo Albanije svaki treći radno sposoban čovek nema posao imamo 1,7 milona penzionera mnogo više nego radnika što je žestoko bolesna ekonomija !!

pih

pre 10 godina

A juce je pisalo:

Zaposlenih u Srbiji sve više, brojke tako kažu

Beograd -- Stopa nezaposlenosti u Srbiji je u ovoj u odnosu na 2014. godinu pala za 1,5 odsto, izjavio je direktor Nacionalne službe za zapošljavanje Zoran Martinović.

IZVOR: TANJUG PONEDELJAK, 30.05.2016.

Mrki

pre 10 godina

Zasto ovi podaci nisu objavljeni pre izbora,cutali su jer im je bilo potrebno glasacko telo i produzetak agonije u kojoj se Srbija nalazi.
Nazalost, zaposleni su samo oni koji su clanovi neke od vladajucih partija, svi koji mogu beze u inostranstvo u pokusaju da se spasu.Kvaltetne radne snage u Srbiji vise skoro i da nema,ovde ostaju ljudi koji nesto znaju ali imaju vise od 50 god. i oni koje niko ne zele da zaposli jer nemaju nikakvo radno iskustvo.
Gde su sada cuveni strucnjaci MMF-a i Kori Udovicki koja vec 4 god. vodi teorijske rasprave o tome sto i vrapci znaju.

Mrki

pre 10 godina

Zasto ovi podaci nisu objavljeni pre izbora,cutali su jer im je bilo potrebno glasacko telo i produzetak agonije u kojoj se Srbija nalazi.
Nazalost, zaposleni su samo oni koji su clanovi neke od vladajucih partija, svi koji mogu beze u inostranstvo u pokusaju da se spasu.Kvaltetne radne snage u Srbiji vise skoro i da nema,ovde ostaju ljudi koji nesto znaju ali imaju vise od 50 god. i oni koje niko ne zele da zaposli jer nemaju nikakvo radno iskustvo.
Gde su sada cuveni strucnjaci MMF-a i Kori Udovicki koja vec 4 god. vodi teorijske rasprave o tome sto i vrapci znaju.

Uploudovac

pre 10 godina

Koja laž u Srbiji je 30% nezaposlenih u rangu smo Albanije svaki treći radno sposoban čovek nema posao imamo 1,7 milona penzionera mnogo više nego radnika što je žestoko bolesna ekonomija !!

pih

pre 10 godina

A juce je pisalo:

Zaposlenih u Srbiji sve više, brojke tako kažu

Beograd -- Stopa nezaposlenosti u Srbiji je u ovoj u odnosu na 2014. godinu pala za 1,5 odsto, izjavio je direktor Nacionalne službe za zapošljavanje Zoran Martinović.

IZVOR: TANJUG PONEDELJAK, 30.05.2016.

srecko

pre 10 godina

Ma lazu bre! Ja sam licno gledao na TV kad je premijer bio na svecanom otvaranju novih firmi sa po deset, petnaest pa cak i dvadeset novih radnih mesta. Srbija napreduje!

Don Kihot

pre 10 godina

Ma nema šanse, Vodja kaže da nam je bolje, da bolje živimo! To nije tačno što se objavili, pitajte Vodju. Tišina tamo! Dosta bahatosti i bezobrazluka!

Uploudovac

pre 10 godina

Koja laž u Srbiji je 30% nezaposlenih u rangu smo Albanije svaki treći radno sposoban čovek nema posao imamo 1,7 milona penzionera mnogo više nego radnika što je žestoko bolesna ekonomija !!

Mrki

pre 10 godina

Zasto ovi podaci nisu objavljeni pre izbora,cutali su jer im je bilo potrebno glasacko telo i produzetak agonije u kojoj se Srbija nalazi.
Nazalost, zaposleni su samo oni koji su clanovi neke od vladajucih partija, svi koji mogu beze u inostranstvo u pokusaju da se spasu.Kvaltetne radne snage u Srbiji vise skoro i da nema,ovde ostaju ljudi koji nesto znaju ali imaju vise od 50 god. i oni koje niko ne zele da zaposli jer nemaju nikakvo radno iskustvo.
Gde su sada cuveni strucnjaci MMF-a i Kori Udovicki koja vec 4 god. vodi teorijske rasprave o tome sto i vrapci znaju.

pih

pre 10 godina

A juce je pisalo:

Zaposlenih u Srbiji sve više, brojke tako kažu

Beograd -- Stopa nezaposlenosti u Srbiji je u ovoj u odnosu na 2014. godinu pala za 1,5 odsto, izjavio je direktor Nacionalne službe za zapošljavanje Zoran Martinović.

IZVOR: TANJUG PONEDELJAK, 30.05.2016.

srecko

pre 10 godina

Ma lazu bre! Ja sam licno gledao na TV kad je premijer bio na svecanom otvaranju novih firmi sa po deset, petnaest pa cak i dvadeset novih radnih mesta. Srbija napreduje!

Don Kihot

pre 10 godina

Ma nema šanse, Vodja kaže da nam je bolje, da bolje živimo! To nije tačno što se objavili, pitajte Vodju. Tišina tamo! Dosta bahatosti i bezobrazluka!