Rke Koke
pre 10 godina
U ovoj zemlji, Senta je pripadao izuzetno malom procentu ljudi koji su dobro radili svoj posao. Da je bilo obrnuto: da je većina dobro radila svoj posao, a Senta svoj loše, gde bi nam kraj bio!
Nedelja, 28.02.2016.
14:52
Dugogodišnji telohranitelj Slobodana Miloševića Senta Milenković preminuo je u nedelju na Vojnomedicinskoj akademiji, saznaje “Blic”.
IMAGE SOURCE
pre 10 godina
U ovoj zemlji, Senta je pripadao izuzetno malom procentu ljudi koji su dobro radili svoj posao. Da je bilo obrnuto: da je većina dobro radila svoj posao, a Senta svoj loše, gde bi nam kraj bio!
pre 10 godina
Veliki profesionskac. Sta god bilo ko mislio o Milosevicu danas... ovaj covek je ostao castan i profesionalan. Tiho se povukao, tiho je i umro...
Saucesce porodici.
pre 10 godina
Onih godina napljuvao bi i njega i Slobu...ali posle svega mogu reci da sam znao ko ce posle njih doci, nikad ne bi rekao ni rec.
pre 10 godina
Nigde ne piše koliko godina je imao....saučešće porodici.....
pre 10 godina
Slava mu.
pre 10 godina
Čestit čovjek čestito radio svoj posao. Laka ti zemlja generale...
pre 10 godina
Veliko profesionalac i jako sposobam covek.
Bog da mu dusu prosti!
pre 10 godina
nebitno koga je cuvao ali je covek bio pravi istinski telohranitelj,ne kao ovi danasnji manekeni visoki metar i zilet koji su jednom nogom u kriminalu
pre 10 godina
Pocivaj u miru dragi prijatelju.Samo onaj ko ga je poznavao zna kakav je bio Senta.
pre 10 godina
Secam se snimka sa Gazimestana kad je bio iza Milosevica. Sadrzaj tog govora je bio jeziv i osecalo se u vazduhu sta ce da se desi. U celoj toj nadrealnoj slici je stojao neki celavi lik sa rukom na oruzju. Tada sam pocinjao da shvatam kraj Juge u onom obliku kakvom sam je poznavao do tada.
Sve u svemu, ni Sloba nije napravio "veliku Srbiju", niti je se Senta proslavio kao neki profesionalac (slupao kola Slobina). Da je dogurao do ovako visokog cina ukazuje samo na manjak profesionalizma u sluzbama krajem 90'.
pre 10 godina
Sad objasni Bogu zašto si ga sačuvao, a valjda ti neće đavo dati da ga opet čuvaš.
pre 10 godina
Saučešće porodici.
Demonstrirao sam protiv pokojnog Miloševića dok mu je Senta bio telohranitelj. izražavam poštovanje prema tom čoveku jer je padom Miloševića i on padao u zaborav a da nije zidao vile, razbijao lokale, bahatio se...
Bio je i ostao profesionalac...jednostavno.
pre 10 godina
Laka mu zemlja, i saučešće porodici. Imao sam zadovoljstvo da ga upoznam, i shvatim da je bio dobar čovek i veliki profesionalac. Svojevremeno je bio solidan džudo takmičar, sposoban i smiren čovek i borac. Nije se eksponirao, i pošteno je radio. Voleo bih da se Srbija i MUP oduže Sentinoj porodici, bar na neki simboličan način, možda da se neki memorijalni turnir ustoliči, ili nešto slično.
pre 10 godina
Od sveg srca mu želim da mu se duša nađe pored Slobine. Zaslužio je.
pre 10 godina
pocivaj u miru generale.bio si veliki profesionalac i castan covek,koji je casno obavljao svoj posao,cuvajuci velikog srbina i patriotu
pre 10 godina
Nek mu je laka zemlja.
pre 10 godina
pokoj dusi.
pre 10 godina
Kako beše onaj grafit, posle saobraćajne nezgode koju je Sloba imao, a Senta vozio kola?! "Senta, **bem te smotana" ili tako nešto. U svakom slučaju, čovek koji je radio svoj posao, štitio predsednika države. Nek mu je laka zemlja.
pre 10 godina
Pocivaj u miru!
pre 10 godina
Saučešće porodici.
Demonstrirao sam protiv pokojnog Miloševića dok mu je Senta bio telohranitelj. izražavam poštovanje prema tom čoveku jer je padom Miloševića i on padao u zaborav a da nije zidao vile, razbijao lokale, bahatio se...
Bio je i ostao profesionalac...jednostavno.
pre 10 godina
Kako beše onaj grafit, posle saobraćajne nezgode koju je Sloba imao, a Senta vozio kola?! "Senta, **bem te smotana" ili tako nešto. U svakom slučaju, čovek koji je radio svoj posao, štitio predsednika države. Nek mu je laka zemlja.
pre 10 godina
pocivaj u miru generale.bio si veliki profesionalac i castan covek,koji je casno obavljao svoj posao,cuvajuci velikog srbina i patriotu
pre 10 godina
Laka mu zemlja, i saučešće porodici. Imao sam zadovoljstvo da ga upoznam, i shvatim da je bio dobar čovek i veliki profesionalac. Svojevremeno je bio solidan džudo takmičar, sposoban i smiren čovek i borac. Nije se eksponirao, i pošteno je radio. Voleo bih da se Srbija i MUP oduže Sentinoj porodici, bar na neki simboličan način, možda da se neki memorijalni turnir ustoliči, ili nešto slično.
pre 10 godina
pokoj dusi.
pre 10 godina
Nek mu je laka zemlja.
pre 10 godina
Pocivaj u miru!
pre 10 godina
Od sveg srca mu želim da mu se duša nađe pored Slobine. Zaslužio je.
pre 10 godina
Sad objasni Bogu zašto si ga sačuvao, a valjda ti neće đavo dati da ga opet čuvaš.
pre 10 godina
nebitno koga je cuvao ali je covek bio pravi istinski telohranitelj,ne kao ovi danasnji manekeni visoki metar i zilet koji su jednom nogom u kriminalu
pre 10 godina
Onih godina napljuvao bi i njega i Slobu...ali posle svega mogu reci da sam znao ko ce posle njih doci, nikad ne bi rekao ni rec.
pre 10 godina
Secam se snimka sa Gazimestana kad je bio iza Milosevica. Sadrzaj tog govora je bio jeziv i osecalo se u vazduhu sta ce da se desi. U celoj toj nadrealnoj slici je stojao neki celavi lik sa rukom na oruzju. Tada sam pocinjao da shvatam kraj Juge u onom obliku kakvom sam je poznavao do tada.
Sve u svemu, ni Sloba nije napravio "veliku Srbiju", niti je se Senta proslavio kao neki profesionalac (slupao kola Slobina). Da je dogurao do ovako visokog cina ukazuje samo na manjak profesionalizma u sluzbama krajem 90'.
pre 10 godina
Veliki profesionskac. Sta god bilo ko mislio o Milosevicu danas... ovaj covek je ostao castan i profesionalan. Tiho se povukao, tiho je i umro...
Saucesce porodici.
pre 10 godina
Nigde ne piše koliko godina je imao....saučešće porodici.....
pre 10 godina
Veliko profesionalac i jako sposobam covek.
Bog da mu dusu prosti!
pre 10 godina
Čestit čovjek čestito radio svoj posao. Laka ti zemlja generale...
pre 10 godina
Pocivaj u miru dragi prijatelju.Samo onaj ko ga je poznavao zna kakav je bio Senta.
pre 10 godina
Slava mu.
pre 10 godina
U ovoj zemlji, Senta je pripadao izuzetno malom procentu ljudi koji su dobro radili svoj posao. Da je bilo obrnuto: da je većina dobro radila svoj posao, a Senta svoj loše, gde bi nam kraj bio!
pre 10 godina
Sad objasni Bogu zašto si ga sačuvao, a valjda ti neće đavo dati da ga opet čuvaš.
pre 10 godina
pocivaj u miru generale.bio si veliki profesionalac i castan covek,koji je casno obavljao svoj posao,cuvajuci velikog srbina i patriotu
pre 10 godina
Od sveg srca mu želim da mu se duša nađe pored Slobine. Zaslužio je.
pre 10 godina
Laka mu zemlja, i saučešće porodici. Imao sam zadovoljstvo da ga upoznam, i shvatim da je bio dobar čovek i veliki profesionalac. Svojevremeno je bio solidan džudo takmičar, sposoban i smiren čovek i borac. Nije se eksponirao, i pošteno je radio. Voleo bih da se Srbija i MUP oduže Sentinoj porodici, bar na neki simboličan način, možda da se neki memorijalni turnir ustoliči, ili nešto slično.
pre 10 godina
Kako beše onaj grafit, posle saobraćajne nezgode koju je Sloba imao, a Senta vozio kola?! "Senta, **bem te smotana" ili tako nešto. U svakom slučaju, čovek koji je radio svoj posao, štitio predsednika države. Nek mu je laka zemlja.
pre 10 godina
Nek mu je laka zemlja.
pre 10 godina
Pocivaj u miru!
pre 10 godina
pokoj dusi.
pre 10 godina
Saučešće porodici.
Demonstrirao sam protiv pokojnog Miloševića dok mu je Senta bio telohranitelj. izražavam poštovanje prema tom čoveku jer je padom Miloševića i on padao u zaborav a da nije zidao vile, razbijao lokale, bahatio se...
Bio je i ostao profesionalac...jednostavno.
pre 10 godina
Secam se snimka sa Gazimestana kad je bio iza Milosevica. Sadrzaj tog govora je bio jeziv i osecalo se u vazduhu sta ce da se desi. U celoj toj nadrealnoj slici je stojao neki celavi lik sa rukom na oruzju. Tada sam pocinjao da shvatam kraj Juge u onom obliku kakvom sam je poznavao do tada.
Sve u svemu, ni Sloba nije napravio "veliku Srbiju", niti je se Senta proslavio kao neki profesionalac (slupao kola Slobina). Da je dogurao do ovako visokog cina ukazuje samo na manjak profesionalizma u sluzbama krajem 90'.
pre 10 godina
Onih godina napljuvao bi i njega i Slobu...ali posle svega mogu reci da sam znao ko ce posle njih doci, nikad ne bi rekao ni rec.
pre 10 godina
Veliki profesionskac. Sta god bilo ko mislio o Milosevicu danas... ovaj covek je ostao castan i profesionalan. Tiho se povukao, tiho je i umro...
Saucesce porodici.
pre 10 godina
Čestit čovjek čestito radio svoj posao. Laka ti zemlja generale...
pre 10 godina
Veliko profesionalac i jako sposobam covek.
Bog da mu dusu prosti!
pre 10 godina
Pocivaj u miru dragi prijatelju.Samo onaj ko ga je poznavao zna kakav je bio Senta.
pre 10 godina
nebitno koga je cuvao ali je covek bio pravi istinski telohranitelj,ne kao ovi danasnji manekeni visoki metar i zilet koji su jednom nogom u kriminalu
pre 10 godina
Slava mu.
pre 10 godina
Nigde ne piše koliko godina je imao....saučešće porodici.....
pre 10 godina
U ovoj zemlji, Senta je pripadao izuzetno malom procentu ljudi koji su dobro radili svoj posao. Da je bilo obrnuto: da je većina dobro radila svoj posao, a Senta svoj loše, gde bi nam kraj bio!
19 Komentari
Sortiraj po: