jozo
pre 15 godina
@ sale
Ok, ajde da se ne pravimo da živimo u Švajcarskoj. Zna se da ovde kazne često služe da popune budžet, što policajca na dužnosti, što države. Da li policajci kad kreću na smennu dobiju nalog koliko kazni moraju da napišu?
Naravno da nije normalno da istu kaznu plati onaj ko ima platu 30.000 din i onaj koji ima 300.000 din. To su mnoge zemlje već prepoznale, pa kaznu određuju prema primanjima.
Ali to kod nas naravno ne važi, jer ovde uvek plaća onaj u jugu, a onaj s crnim staklima samo prođe...
16 Komentari
Sortiraj po: