Pavke
pre 15 godina
@Na zapadu nista novo
paranoja moj sinko, paranoja!
pre 15 godina
@Na zapadu nista novo
paranoja moj sinko, paranoja!
pre 15 godina
Toliko o open source, sigurnosti, slobodama korisnika bla bla bla, fakat je da svi gledaju kako da zgrnu pare - inace ne bi vredeli po vise desetina milijardi dolara.
pre 15 godina
Toliko o open source, sigurnosti, slobodama korisnika bla bla bla, fakat je da svi gledaju kako da zgrnu pare - inace ne bi vredeli po vise desetina milijardi dolara.
pre 15 godina
@Na zapadu nista novo
paranoja moj sinko, paranoja!
pre 15 godina
Toliko o open source, sigurnosti, slobodama korisnika bla bla bla, fakat je da svi gledaju kako da zgrnu pare - inace ne bi vredeli po vise desetina milijardi dolara.
pre 15 godina
@Na zapadu nista novo
paranoja moj sinko, paranoja!
2 Komentari
Sortiraj po: