Dalibor Lanik
pre 18 godina
Tja, ja nikako ne mogu da skontam zasto bi danas BILO KO kupovao mp3 plejer??? Samo jos jedna kutijica da vuces sa sobom (tj zaboravljas je). Svako ima mobilni i bez njega vise niko ne moze normalno da funkcionise. Za poslednjih xx godina sam ga zaboravi samo par puta i osecao sam se kao bez ruke.
Znaci, sto bi ja vukao neki tamo ajpod, ma koliko sladak bio, kada uvek imam sa sobom mobilni telefon koji obavlja sve iste funkcije?
Sony Ericsson rulez! :-)
9 Komentari
Sortiraj po: