zeznuto
pre 10 godina
smrsas, i onde ne mozes da provalis da li te muva sebicni skot koji ce da te ostavi, jer se odjednom uklapas u njihov ukus.
Utorak, 02.02.2016.
14:23
Autor: Daily Mail
IMAGE SOURCE
pre 10 godina
smrsas, i onde ne mozes da provalis da li te muva sebicni skot koji ce da te ostavi, jer se odjednom uklapas u njihov ukus.
pre 10 godina
@maja
Idi pojedi jedan sendvic:D
pre 10 godina
Debele se uvek teše na neki način, foliraju kako ih ne dotiče, ponose se kao svojom kilažom i tako te gluposti. A u stvari su proždrljive, hranu očima gutaju. Bolje se pokrijte ušima. I radite na sebi, smršajte. I sad neka kad se prepozna, boleće je istina, ali neće priznati.
pre 10 godina
Muskarci nemaju celulit.
pre 10 godina
Testosteron bajo moj...
pre 10 godina
prokletstvo, moram na dijetu.
pre 10 godina
@aabb Pa niko ti ne brani da sebi nadjes staru i mrsavu
pre 10 godina
Ne podnosim mlade I debele devojke.
pre 10 godina
@aabb Pa niko ti ne brani da sebi nadjes staru i mrsavu
pre 10 godina
Testosteron bajo moj...
pre 10 godina
Ne podnosim mlade I debele devojke.
pre 10 godina
prokletstvo, moram na dijetu.
pre 10 godina
Debele se uvek teše na neki način, foliraju kako ih ne dotiče, ponose se kao svojom kilažom i tako te gluposti. A u stvari su proždrljive, hranu očima gutaju. Bolje se pokrijte ušima. I radite na sebi, smršajte. I sad neka kad se prepozna, boleće je istina, ali neće priznati.
pre 10 godina
smrsas, i onde ne mozes da provalis da li te muva sebicni skot koji ce da te ostavi, jer se odjednom uklapas u njihov ukus.
pre 10 godina
Muskarci nemaju celulit.
pre 10 godina
@maja
Idi pojedi jedan sendvic:D
pre 10 godina
Ne podnosim mlade I debele devojke.
pre 10 godina
Debele se uvek teše na neki način, foliraju kako ih ne dotiče, ponose se kao svojom kilažom i tako te gluposti. A u stvari su proždrljive, hranu očima gutaju. Bolje se pokrijte ušima. I radite na sebi, smršajte. I sad neka kad se prepozna, boleće je istina, ali neće priznati.
pre 10 godina
Muskarci nemaju celulit.
pre 10 godina
@maja
Idi pojedi jedan sendvic:D
pre 10 godina
@aabb Pa niko ti ne brani da sebi nadjes staru i mrsavu
pre 10 godina
Testosteron bajo moj...
pre 10 godina
prokletstvo, moram na dijetu.
pre 10 godina
smrsas, i onde ne mozes da provalis da li te muva sebicni skot koji ce da te ostavi, jer se odjednom uklapas u njihov ukus.
8 Komentari
Sortiraj po: