Aktuelno

Petak, 28.11.2014.

11:30

Kako NASA cenzuriše astronaute?

Kako NASA cenzuriše astronaute? IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

20 Komentari

Sortiraj po:

Amerikanac

pre 11 godina

Hahahaha...nije nego.
Na američkoj TV puštaju snimke pravih ubistava ljudi na ulicama od strane policije, horor filmove gde lete odsečene ruke, noge, glave, krv na sve strane, bombardovanje čitavih naselja, a kao sramota ih da puste reč na "J".... hahahahaha
Pa, kao, moraju da hipnotišu astronaute. Ma, hipnotišete vi njih da ne bi rekli šta sve zaista vide tamo. Ko razume shvatiće, a svi ostali: tri...dva...jedan...MINUSI, kreni
(hipnotiši ovo, 28. novembar 2014 13:11) "


Ocito da nikada niste bili u Americi.

strasno je i zamisliti tako nesto

pre 11 godina

Bilo bi zaista strasno da psovke iz svemira stignu na Zemlju, gde ih uopste nema, i zaraze nas! Nastala bi epidemija, i Zemljani bi po prvi put u istoriji poceli da psuju!

ujka vanja

pre 11 godina

Da su srbi bar 10% vremena i napora kojom negiraju let na Mesec amerikanaca upotrebili na pravi način do sada bi se i jedan "nebeski narodnjak" spustio tamo. A mogao bi onda i prvog rusa da povede...

nisam ja, ja je

pre 11 godina

Dobro je sto Srbi i Madjari nisu astronauti.
(#@!*% ti skafander!, 28. novembar 2014 11:44)

Potencijalno je *mnogo* nezgodnije sto Kinezi jesu. Dobro je sto ih malo ko razume, osim njih samih. A za njih se cenzura i onako podrazumeva.

ever

pre 11 godina

Uvek su nas lagali,uvek. Dupli moral,dupli standardi,lazni moralisti i lazni
puritanci,jednom recju foliranti extra klasse! A drugima to isto spocitavaju
narocito nama u soc/kom.drustvu(nama:YU,i ceo istocni blok).
Pa pogledajte Hrvate ista skola,nas za primitivizam napadaju,a sami?

neriljano

pre 11 godina

@hipnotiši ovo: A gde ti ti gledas americku televiziju, a ne vidis nasu?! Vidis trun u oku brata svojega, a ne vidis brvno u oku svojem! Tesko vama licemeri!

teoretičar na katedri za zavere pri dukljanskoj akademiji isturenog odeljenja na kosovu

pre 11 godina

(saplitanje o kabl)@!#&%!$!"# ti ovaj studio i kameru i rasvetu i kjubrika i boga i predsednika i poresku i sve ti @!#&%!$!"# da ti @!#&%!$!"#...

dafs

pre 11 godina

Ne, stvarno je mnogo bitno da na TV ne dospeju psovke. Zamislite šta bi bilo kad bi na malim ekranima mogli da vidimo to ili ne daj bože neku golotinju ili nasilje?!

Komšija Rade

pre 11 godina

vala madjari su bas mastoviti sa psovkama. :D
(risus sardonicus, 28. novembar 2014 12:58)
Očigledno nisi nikad čuo madjara kako psuje haha

hipnotiši ovo

pre 11 godina

Hahahaha...nije nego.
Na američkoj TV puštaju snimke pravih ubistava ljudi na ulicama od strane policije, horor filmove gde lete odsečene ruke, noge, glave, krv na sve strane, bombardovanje čitavih naselja, a kao sramota ih da puste reč na "J".... hahahahaha
Pa, kao, moraju da hipnotišu astronaute. Ma, hipnotišete vi njih da ne bi rekli šta sve zaista vide tamo. Ko razume shvatiće, a svi ostali: tri...dva...jedan...MINUSI, kreni

Steva Spilberg

pre 11 godina

Ustvari je prenos uzivo "sa meseca" isao ovako:
*Astronaut: "Je.... al' je hladno ovde u Nevadi. Mrzim pustinju!"
~NASA(prevod): "Osecam se tako lagano na Mesecu. Toplo je i ugodno."
*Astronaut: "Dobro kad ce vise zavrsiti ovo snimanje? Vise ne osecam prste!"
~NASA(prevod): "Planet Zemlja izgleda neverovatno lepo sa Meseca."
*Astronaut: "Ma ne mogu vise ovo da trpim. Odlazim!"
~NASA(prevod): "That's one small step for a man but a giant leap for a mankind!"

dafs

pre 11 godina

Ne, stvarno je mnogo bitno da na TV ne dospeju psovke. Zamislite šta bi bilo kad bi na malim ekranima mogli da vidimo to ili ne daj bože neku golotinju ili nasilje?!

hipnotiši ovo

pre 11 godina

Hahahaha...nije nego.
Na američkoj TV puštaju snimke pravih ubistava ljudi na ulicama od strane policije, horor filmove gde lete odsečene ruke, noge, glave, krv na sve strane, bombardovanje čitavih naselja, a kao sramota ih da puste reč na "J".... hahahahaha
Pa, kao, moraju da hipnotišu astronaute. Ma, hipnotišete vi njih da ne bi rekli šta sve zaista vide tamo. Ko razume shvatiće, a svi ostali: tri...dva...jedan...MINUSI, kreni

Steva Spilberg

pre 11 godina

Ustvari je prenos uzivo "sa meseca" isao ovako:
*Astronaut: "Je.... al' je hladno ovde u Nevadi. Mrzim pustinju!"
~NASA(prevod): "Osecam se tako lagano na Mesecu. Toplo je i ugodno."
*Astronaut: "Dobro kad ce vise zavrsiti ovo snimanje? Vise ne osecam prste!"
~NASA(prevod): "Planet Zemlja izgleda neverovatno lepo sa Meseca."
*Astronaut: "Ma ne mogu vise ovo da trpim. Odlazim!"
~NASA(prevod): "That's one small step for a man but a giant leap for a mankind!"

ujka vanja

pre 11 godina

Da su srbi bar 10% vremena i napora kojom negiraju let na Mesec amerikanaca upotrebili na pravi način do sada bi se i jedan "nebeski narodnjak" spustio tamo. A mogao bi onda i prvog rusa da povede...

teoretičar na katedri za zavere pri dukljanskoj akademiji isturenog odeljenja na kosovu

pre 11 godina

(saplitanje o kabl)@!#&%!$!"# ti ovaj studio i kameru i rasvetu i kjubrika i boga i predsednika i poresku i sve ti @!#&%!$!"# da ti @!#&%!$!"#...

neriljano

pre 11 godina

@hipnotiši ovo: A gde ti ti gledas americku televiziju, a ne vidis nasu?! Vidis trun u oku brata svojega, a ne vidis brvno u oku svojem! Tesko vama licemeri!

nisam ja, ja je

pre 11 godina

Dobro je sto Srbi i Madjari nisu astronauti.
(#@!*% ti skafander!, 28. novembar 2014 11:44)

Potencijalno je *mnogo* nezgodnije sto Kinezi jesu. Dobro je sto ih malo ko razume, osim njih samih. A za njih se cenzura i onako podrazumeva.

ever

pre 11 godina

Uvek su nas lagali,uvek. Dupli moral,dupli standardi,lazni moralisti i lazni
puritanci,jednom recju foliranti extra klasse! A drugima to isto spocitavaju
narocito nama u soc/kom.drustvu(nama:YU,i ceo istocni blok).
Pa pogledajte Hrvate ista skola,nas za primitivizam napadaju,a sami?

Komšija Rade

pre 11 godina

vala madjari su bas mastoviti sa psovkama. :D
(risus sardonicus, 28. novembar 2014 12:58)
Očigledno nisi nikad čuo madjara kako psuje haha

Amerikanac

pre 11 godina

Hahahaha...nije nego.
Na američkoj TV puštaju snimke pravih ubistava ljudi na ulicama od strane policije, horor filmove gde lete odsečene ruke, noge, glave, krv na sve strane, bombardovanje čitavih naselja, a kao sramota ih da puste reč na "J".... hahahahaha
Pa, kao, moraju da hipnotišu astronaute. Ma, hipnotišete vi njih da ne bi rekli šta sve zaista vide tamo. Ko razume shvatiće, a svi ostali: tri...dva...jedan...MINUSI, kreni
(hipnotiši ovo, 28. novembar 2014 13:11) "


Ocito da nikada niste bili u Americi.

strasno je i zamisliti tako nesto

pre 11 godina

Bilo bi zaista strasno da psovke iz svemira stignu na Zemlju, gde ih uopste nema, i zaraze nas! Nastala bi epidemija, i Zemljani bi po prvi put u istoriji poceli da psuju!

Steva Spilberg

pre 11 godina

Ustvari je prenos uzivo "sa meseca" isao ovako:
*Astronaut: "Je.... al' je hladno ovde u Nevadi. Mrzim pustinju!"
~NASA(prevod): "Osecam se tako lagano na Mesecu. Toplo je i ugodno."
*Astronaut: "Dobro kad ce vise zavrsiti ovo snimanje? Vise ne osecam prste!"
~NASA(prevod): "Planet Zemlja izgleda neverovatno lepo sa Meseca."
*Astronaut: "Ma ne mogu vise ovo da trpim. Odlazim!"
~NASA(prevod): "That's one small step for a man but a giant leap for a mankind!"

hipnotiši ovo

pre 11 godina

Hahahaha...nije nego.
Na američkoj TV puštaju snimke pravih ubistava ljudi na ulicama od strane policije, horor filmove gde lete odsečene ruke, noge, glave, krv na sve strane, bombardovanje čitavih naselja, a kao sramota ih da puste reč na "J".... hahahahaha
Pa, kao, moraju da hipnotišu astronaute. Ma, hipnotišete vi njih da ne bi rekli šta sve zaista vide tamo. Ko razume shvatiće, a svi ostali: tri...dva...jedan...MINUSI, kreni

ever

pre 11 godina

Uvek su nas lagali,uvek. Dupli moral,dupli standardi,lazni moralisti i lazni
puritanci,jednom recju foliranti extra klasse! A drugima to isto spocitavaju
narocito nama u soc/kom.drustvu(nama:YU,i ceo istocni blok).
Pa pogledajte Hrvate ista skola,nas za primitivizam napadaju,a sami?

ujka vanja

pre 11 godina

Da su srbi bar 10% vremena i napora kojom negiraju let na Mesec amerikanaca upotrebili na pravi način do sada bi se i jedan "nebeski narodnjak" spustio tamo. A mogao bi onda i prvog rusa da povede...

teoretičar na katedri za zavere pri dukljanskoj akademiji isturenog odeljenja na kosovu

pre 11 godina

(saplitanje o kabl)@!#&%!$!"# ti ovaj studio i kameru i rasvetu i kjubrika i boga i predsednika i poresku i sve ti @!#&%!$!"# da ti @!#&%!$!"#...

neriljano

pre 11 godina

@hipnotiši ovo: A gde ti ti gledas americku televiziju, a ne vidis nasu?! Vidis trun u oku brata svojega, a ne vidis brvno u oku svojem! Tesko vama licemeri!

dafs

pre 11 godina

Ne, stvarno je mnogo bitno da na TV ne dospeju psovke. Zamislite šta bi bilo kad bi na malim ekranima mogli da vidimo to ili ne daj bože neku golotinju ili nasilje?!

nisam ja, ja je

pre 11 godina

Dobro je sto Srbi i Madjari nisu astronauti.
(#@!*% ti skafander!, 28. novembar 2014 11:44)

Potencijalno je *mnogo* nezgodnije sto Kinezi jesu. Dobro je sto ih malo ko razume, osim njih samih. A za njih se cenzura i onako podrazumeva.

Amerikanac

pre 11 godina

Hahahaha...nije nego.
Na američkoj TV puštaju snimke pravih ubistava ljudi na ulicama od strane policije, horor filmove gde lete odsečene ruke, noge, glave, krv na sve strane, bombardovanje čitavih naselja, a kao sramota ih da puste reč na "J".... hahahahaha
Pa, kao, moraju da hipnotišu astronaute. Ma, hipnotišete vi njih da ne bi rekli šta sve zaista vide tamo. Ko razume shvatiće, a svi ostali: tri...dva...jedan...MINUSI, kreni
(hipnotiši ovo, 28. novembar 2014 13:11) "


Ocito da nikada niste bili u Americi.

Komšija Rade

pre 11 godina

vala madjari su bas mastoviti sa psovkama. :D
(risus sardonicus, 28. novembar 2014 12:58)
Očigledno nisi nikad čuo madjara kako psuje haha

strasno je i zamisliti tako nesto

pre 11 godina

Bilo bi zaista strasno da psovke iz svemira stignu na Zemlju, gde ih uopste nema, i zaraze nas! Nastala bi epidemija, i Zemljani bi po prvi put u istoriji poceli da psuju!