Nebojša
pre 2 godine
Ne vidim šta joj je falilo lepa bila lepša nego sada a siguran sam da je i zgodnija bila nego što je sada retke su žene danas koje idu pod nož iz potrebe uglavnom je to iz nekog hira da liče na nešto i to uglavnom bude gore nego original.
35 Komentari
Sortiraj po: