Aktuelno

Nedelja, 05.11.2023.

09:13

Emili Blant otkriva: "Ako vidim ove 4 reči u scenariju – odbijam ulogu"

Izvor: index.hr

Emili Blant otkriva: "Ako vidim ove 4 reèi u scenariju – odbijam ulogu" IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

15 Komentari

Sortiraj po:

Sanja

pre 2 godine

@ s mile "Jbg, "Jake" ženske uloge su apsolutno IN u poslednje vreme. Resile zenske da na silu nadoknade "propusteno".

Nisu zene nista propustile vec im je bilo oduzeto ono sto im kao ljudskim bicima pripada. Ako su se borile za sebe, svoje porodice, smatrane su "muskaracama".

Ni meni nisu zanimljive isforsirane, programirane price, ali takvih je uvek bilo. I to jos kako sa muskarcima jer su se samo takve price i snimale.

Egon Kowalski

pre 2 godine

Pored u komentarima već nabrojanih filmova gde mi se Emili dopada - izdvojio bih još "The girl on the train" i "Sicario". Predivna žena i glumica,baš zavidim Krasinskom kako je uspeo da je zavede.

Aster Blistok

pre 2 godine

Emili je bila odlična u "Edge of Tomorrow" sa Tomom Kruzom.
(?

Bila je odlična i u "A quiet place"!! Naravno, i u nastavku.
Zapravo, Emili Blant je odlična u svakom filmu gde glumi.

DM32

pre 2 godine

Kapa do poda. Žena glumi izuzetno jake ženske uloge, ali u filmovima koji imaju neki narativni kvalitet, cija jedina namena nije da ispuni normu "jaka zenska uloga".

my way

pre 2 godine

Браво за Емили, зна се одмах у ком правцу цела прича иде! Сјајна глумица и веома лепа.

Aster Blistok

pre 2 godine

Emili je bila odlična u "Edge of Tomorrow" sa Tomom Kruzom.
(?

Bila je odlična i u "A quiet place"!! Naravno, i u nastavku.
Zapravo, Emili Blant je odlična u svakom filmu gde glumi.

DM32

pre 2 godine

Kapa do poda. Žena glumi izuzetno jake ženske uloge, ali u filmovima koji imaju neki narativni kvalitet, cija jedina namena nije da ispuni normu "jaka zenska uloga".

my way

pre 2 godine

Браво за Емили, зна се одмах у ком правцу цела прича иде! Сјајна глумица и веома лепа.

Egon Kowalski

pre 2 godine

Pored u komentarima već nabrojanih filmova gde mi se Emili dopada - izdvojio bih još "The girl on the train" i "Sicario". Predivna žena i glumica,baš zavidim Krasinskom kako je uspeo da je zavede.

Sanja

pre 2 godine

@ s mile "Jbg, "Jake" ženske uloge su apsolutno IN u poslednje vreme. Resile zenske da na silu nadoknade "propusteno".

Nisu zene nista propustile vec im je bilo oduzeto ono sto im kao ljudskim bicima pripada. Ako su se borile za sebe, svoje porodice, smatrane su "muskaracama".

Ni meni nisu zanimljive isforsirane, programirane price, ali takvih je uvek bilo. I to jos kako sa muskarcima jer su se samo takve price i snimale.

Sanja

pre 2 godine

@ s mile "Jbg, "Jake" ženske uloge su apsolutno IN u poslednje vreme. Resile zenske da na silu nadoknade "propusteno".

Nisu zene nista propustile vec im je bilo oduzeto ono sto im kao ljudskim bicima pripada. Ako su se borile za sebe, svoje porodice, smatrane su "muskaracama".

Ni meni nisu zanimljive isforsirane, programirane price, ali takvih je uvek bilo. I to jos kako sa muskarcima jer su se samo takve price i snimale.

my way

pre 2 godine

Браво за Емили, зна се одмах у ком правцу цела прича иде! Сјајна глумица и веома лепа.

DM32

pre 2 godine

Kapa do poda. Žena glumi izuzetno jake ženske uloge, ali u filmovima koji imaju neki narativni kvalitet, cija jedina namena nije da ispuni normu "jaka zenska uloga".

Egon Kowalski

pre 2 godine

Pored u komentarima već nabrojanih filmova gde mi se Emili dopada - izdvojio bih još "The girl on the train" i "Sicario". Predivna žena i glumica,baš zavidim Krasinskom kako je uspeo da je zavede.

Aster Blistok

pre 2 godine

Emili je bila odlična u "Edge of Tomorrow" sa Tomom Kruzom.
(?

Bila je odlična i u "A quiet place"!! Naravno, i u nastavku.
Zapravo, Emili Blant je odlična u svakom filmu gde glumi.