Robert
pre 3 godine
Cuj sad ovo, autovanje haha
(Djipalo Junuz, 06. januar 2023 08:29)
Ali ne propustamo sansu da se smejemo Hrvatima za neke njihove reci. I to sto oni kreiraju svoje, a mi samo ubacimo anglicizam.
Petak, 06.01.2023.
08:02
IMAGE SOURCE
pre 3 godine
Cuj sad ovo, autovanje haha
(Djipalo Junuz, 06. januar 2023 08:29)
Ali ne propustamo sansu da se smejemo Hrvatima za neke njihove reci. I to sto oni kreiraju svoje, a mi samo ubacimo anglicizam.
pre 3 godine
U zadnje vreme od gejovana i lezbijki ne možeš da živiš. Došlo zadnje vreme. Da pročitam nekakvu lepu priču o dvoje zaljubljenih i voljenih nećeš moći, a i ako nešto napišu, eto ti najgorih komentara. Zadnje vreme.
pre 3 godine
Pa šta? Bolje i to, nego recimo alkoholičar, narkoman, Hrvat, silovatelj i slično.
pre 3 godine
Koliko godina je onda imao, kada je shvatio, da ga drugari privlače a ne drugarice? Možda 2, možda ipak 5? Kaže lik, 18 godina, da se plašio čitavih 18 godina. Koja promaja u mozgu. Domaći "mentoli", sa devijacijom moždane mase, kriminalni su u pokušajima da ga opravdaju.
pre 3 godine
Zna on to još od audicije za ulogu.
pre 3 godine
Ljudi, ne pratite ove debilne serije i mentole koje neko uzdiže u zvezde. Odbacite to smeće. Skinite se sa te droge. To nisu nikakve zvezde nego obični pioni satanista koji su oduvek pružali pipke gde god su mogli, a danas putem medija imaju najveću šansu za svoje satanističke rituale. Čuvajte se. Mir Božiji Isus se rodi, srećan vam Badnji dan dobri ljudi. Blagosloven bio gospod naš Isus Hrist. Sačuvaj nas Bože.
(Petar, 06. januar 2023 11:19)
bog vas mrzi jer ga smarate.
pre 3 godine
Meni je ovde smesna samo izjava " ceo zivot se krijem " . A decko tek 18 godina. Koji bre ceo zivot? Evo da je postao svestan da je gej u npr 12, 13godina, to je onda 5-6 godina, a ne 18 godina.
(Nidza, 6. januar 2023 11:11)
Ipak se malo ranije otkriva da li si strejt ili gej. Ne moraju ti poceti rasti stidne dlake pa da budes svestan toga. Ja sam prvu privlacnost prema devojcici osetio sa osam godina. Nije to imalo nikakve veze sa seksom, ali secam se da sam buljio u nju (njeno lice) sat, dva bez prestanka. S obzirom da se pre pete, seste godine ne secamo skoro nicega i da sa sest, sedam godina postajemo socijalna bica (skola) moze se reci da je za jednog 18-ogodisnjaka period od 8-18 celi zivot.
pre 3 godine
Zar se nije autovao još kod prve sezone ?
A i nije morao, vidi se to i bez "autovanja".
pre 3 godine
Koga briga!?
pre 3 godine
Dostojevski je napisao da ce doci vreme kada ce normalni morati da cute pred nenormalnim
Ne bas tako al kog zanima nek nadje
(Dex, 6. januar 2023 10:35)
A Dostojevski ti je baš onako etalon normalnosti, a?
pre 3 godine
Primitivna horda ovde ne može razumeti koliko je olakšanje za čoveka kad prizna javno svoju seksualnu orijentaciju. Pogotovo što je polovina negativnih komentatora u latentnim vodama, obično ovi najglasniji, ne vole sebe…
(Loznica, Gučevo, Cer…, 6. januar 2023 09:14)
Naročito je teško izjasniti se u Americi, gde priznaju oko 70 ili više opredeljenja... Teže je sad biti strejt nego gej.
pre 3 godine
Ma nisi ti gej ti si još uvijek obični pe...rčić.Elton Džon je gej.
pre 3 godine
pahomiije like this!
pre 3 godine
Pod hitno snimiti film, gde ce akcioni junak biti GAY, samo to još čekamo. Romantičnu komediju su snimili, sad još ovo. Pa da konačno prestanem da gledam Američke filmove. Čak i Superman je GAY.
pre 3 godine
Meni je normalno da muskarac i zena imaju decu
Ovo se kosi sa normalnoscu
To je bolest i ne osudjujem
Dostojevski je napisao da ce doci vreme kada ce normalni morati da cute pred nenormalnim
Ne bas tako al kog zanima nek nadje
(Dex, 6. januar 2023 10:35)
Nesto sto ti imas ili si ti kao licnost moze da postane vecini nenormalno. Verovatno bi onda skapirao.
pre 3 godine
Autujem se kao osoba koja ne priznaje ovaj “glagol”.
pre 3 godine
Prvi put čujem za izraz "autovao se"... pregazio je sam sebe autom? Postao je autističan?
pre 3 godine
E Petre, nemas ti veze sa bogom, nikad nisi i nikad neces imati
pre 3 godine
Mukica
pre 3 godine
Ništa brate, vazelin i udri.
pre 3 godine
Ali ove teorije zavere po komentarima, to samo ima kod nas. Malo se edukujte po pitanju ljudske seksualnosti pre nego što otvorite usta, ne blamirajte se. Dečko je imao hrabrosti da pokaže svetu pravog sebe ali uvek mora da se javi i taj polusvet koji se poziva na Boga i lažni moral. Prestanite da živite u prošlosti i pročitajte koju knjigu umesto što se proseravate u komentarima članka jebenog b92. Presmešno
pre 3 godine
Ljudi, ne pratite ove debilne serije i mentole koje neko uzdiže u zvezde. Odbacite to smeće. Skinite se sa te droge. To nisu nikakve zvezde nego obični pioni satanista koji su oduvek pružali pipke gde god su mogli, a danas putem medija imaju najveću šansu za svoje satanističke rituale. Čuvajte se. Mir Božiji Isus se rodi, srećan vam Badnji dan dobri ljudi. Blagosloven bio gospod naš Isus Hrist. Sačuvaj nas Bože.
pre 3 godine
Nije morao da kaže, to se vidi i iz stratosfere. Mora da mu je majka presrećna i da jedva čeka unuke...
pre 3 godine
Pa sta. Super u sustini. Njegov zivot.
pre 3 godine
i kao nisu mogli nekog drugog da nadju da glumi nego se ispostavilo da je gej...price za malu decu ...
pre 3 godine
Meni je ovde smesna samo izjava " ceo zivot se krijem " . A decko tek 18 godina. Koji bre ceo zivot? Evo da je postao svestan da je gej u npr 12, 13godina, to je onda 5-6 godina, a ne 18 godina.
pre 3 godine
Daj ga za Bonda?
pre 3 godine
Mislim, decko se konacno autovao posle 18 godina. Imajte malo razumevanja. Strasno je to kad zivis u strahu od okoline da si gej. Narocito u Americi gde je sve popularno, osim da si strejt. To je pase
pre 3 godine
To što visiš na internetu je za tebe rad?
(Dule, 6. januar 2023 10:43)
Danas pametni ljudi rade na internetu i zarađuju fine pare. Takvi kao ti (malo manje pametni) crnče u nekoj rupi za 300-400 evra mjesečno.
pre 3 godine
"Pozajmljenica"? Postoji li ta rec u nasem jeziku ili smo je "posudili" od "brace" iz "susjedstva"?
(Krle Car, 06. januar 2023 09:08)
Ispao si glup u društvu.
pre 3 godine
Gledao sam prvu sezonu i nikako mi nije bilo jasno da li je ova serija uzrasta do 7 god(mislim da ni njima nije zanimljiva) ili se neko sprda sa ljudima kad moze ovo da snima.Kakvo zaglupljivanje na delu.
pre 3 godine
Sokiran sam. Ko je sledeci, Elton Dzon?
(Roki, 06. januar 2023 08:24)
Mislim da Elton nije gej vec njegov suprug.
pre 3 godine
Dobro i? Ajde dečko šetaj vidiš da radimo.
(Pera Srbin, 6. januar 2023 08:46)
To što visiš na internetu je za tebe rad?
pre 3 godine
Ja sam šokiran,uopšte ne deluje tako
pre 3 godine
Vole ljudi.
pre 3 godine
baš aprišiejšujem reč autovanje.
pre 3 godine
Meni je normalno da muskarac i zena imaju decu
Ovo se kosi sa normalnoscu
To je bolest i ne osudjujem
Dostojevski je napisao da ce doci vreme kada ce normalni morati da cute pred nenormalnim
Ne bas tako al kog zanima nek nadje
pre 3 godine
Daj ga za Bonda odma ?
pre 3 godine
@Krle car: bolje pozajmiti od nekoga, ko brine o jeziku, nego se koristiti iskvarenim hrvatskim i jos se hvaliti time.
pre 3 godine
Oskar u najavi.
pre 3 godine
Medju gej ljudima se koristi rec “autovati se” i kod nas. Niko ne kaze izasao iz ormara.
E sad da bi bilo bolje naci srpski izraz slazem se
pre 3 godine
Zašto su ljudima gejevi smešni? Zato što jesu.
pre 3 godine
Autovao???
pre 3 godine
Može da priča šta god želi, ali njegov lik nije pokazivao nikakvu naznaku da je gej, a onda-BUM!
pre 3 godine
"autovao"?! Alo ljudi, ja koji studiram engleski, pa mi je blam kad procitam ovakve pozajmljenice
(xd, 06. januar 2023 08:43)
"Pozajmljenica"? Postoji li ta rec u nasem jeziku ili smo je "posudili" od "brace" iz "susjedstva"?
pre 3 godine
Ја сам стрејт, па не морам то да обзнањујем јавно...осим ево сад овде.:)
pre 3 godine
Primitivna horda ovde ne može razumeti koliko je olakšanje za čoveka kad prizna javno svoju seksualnu orijentaciju. Pogotovo što je polovina negativnih komentatora u latentnim vodama, obično ovi najglasniji, ne vole sebe…
pre 3 godine
Uskoro ćemo se mi autovati kao strejt
pre 3 godine
Cuj sad ovo, autovanje haha
(Djipalo Junuz, 06. januar 2023 08:29)
E sad zamisli samo jos "autovanje" na cirilici. Bilo bi cool, a?
pre 3 godine
Autovao? :))))))))))))
pre 3 godine
Jedini problem u citavoj vesti je sto se "autovao"
pre 3 godine
Jedan čovek u stranoj seriji je gej i Srbi su uvređeni.
pre 3 godine
Živ nisam bio dok se nije izjasnio!
(RazmisliteBolje, 6. januar 2023 08:22)
Mislis autovo? 🤣
Pored toga sto je muzoloznik lozi se i na automobile...cudna fiksacija...
pre 3 godine
Autovanje - radnja ulaska u automobil i koriscenje istog....ili, sta?!
pre 3 godine
Баш се "аутовао"? Изем ти израз.
pre 3 godine
Šta znači reč “autovati”?ne mogu da je nađem u rečniku. Da li je realno da ovoliko mrzimo svoj jezik?
pre 3 godine
autovao… čuš..
pre 3 godine
Е сад ми је лакше кад је њему лакше јер је свима око њега лакше.
pre 3 godine
mnogo su dosadni.
aha! nemaju nijednog afro-amerikanca u seriji, zabraniti zbog diskriminacije
(asdf, 06. januar 2023 08:56)
Vidi se da pratiš seriju.
pre 3 godine
Izjasnio se?
pre 3 godine
Ko bi rek'o za njega.
pre 3 godine
Meni je on bio strasniji u seriji od svih cudovista zajedno. Brrrr kakva ljiga.
pre 3 godine
Vidi se iz aviona da je jge, izasao iz ormara se kaze kod nas, autovanje kod nas je kad pajdoman promasi venu, naucite termine novinari.
pre 3 godine
Čovek otišao u aut hahaha
pre 3 godine
jadan, otkad je bio beba, znao je da je gejsha
(Djukakuridza, 06. januar 2023 08:23)
Ima 18 godina i kaze da je svih 18 ziveo u strahu....
pre 3 godine
Moram celom svetu ovako javno da saopštim da sam strejt, i da idem nedeljom u crkvu. Sad mi je mnogo lakše. Hvala vam
pre 3 godine
Sokiran sam. Ko je sledeci, Elton Dzon?
pre 3 godine
"autovao"?! Alo ljudi, ja koji studiram engleski, pa mi je blam kad procitam ovakve pozajmljenice
pre 3 godine
Strasno
pre 3 godine
Ja sam mislio da je u seriji zaljubljen u Eleven...
pre 3 godine
Živ nisam bio dok se nije izjasnio!
pre 3 godine
Cuj sad ovo, autovanje haha
pre 3 godine
Kakva drama, osamn'es' godina sam čeko...
pre 3 godine
ali koliko su dosadni sa forsiranjem gej likova u serijama.
mnogo su dosadni.
aha! nemaju nijednog afro-amerikanca u seriji, zabraniti zbog diskriminacije
pre 3 godine
Није геј, већ мужеложник! Доста је више тих туђица у нашем лепом језику, мужеложник је стара српска реч за момке који воле друге момке. И није се аутовао већ признао да је мужеложник.
pre 3 godine
jadan, otkad je bio beba, znao je da je gejsha
pre 3 godine
Pa zar onakva momčina... not
pre 3 godine
Dobro i? Ajde dečko šetaj vidiš da radimo.
pre 3 godine
cak i na ovoj slici tesko zakljuciti
pre 3 godine
Vidi se iz aviona da je jge, izasao iz ormara se kaze kod nas, autovanje kod nas je kad pajdoman promasi venu, naucite termine novinari.
pre 3 godine
"autovao"?! Alo ljudi, ja koji studiram engleski, pa mi je blam kad procitam ovakve pozajmljenice
pre 3 godine
Cuj sad ovo, autovanje haha
pre 3 godine
Sokiran sam. Ko je sledeci, Elton Dzon?
pre 3 godine
jadan, otkad je bio beba, znao je da je gejsha
pre 3 godine
Није геј, већ мужеложник! Доста је више тих туђица у нашем лепом језику, мужеложник је стара српска реч за момке који воле друге момке. И није се аутовао већ признао да је мужеложник.
pre 3 godine
jadan, otkad je bio beba, znao je da je gejsha
(Djukakuridza, 06. januar 2023 08:23)
Ima 18 godina i kaze da je svih 18 ziveo u strahu....
pre 3 godine
Živ nisam bio dok se nije izjasnio!
pre 3 godine
Autovanje - radnja ulaska u automobil i koriscenje istog....ili, sta?!
pre 3 godine
Šta znači reč “autovati”?ne mogu da je nađem u rečniku. Da li je realno da ovoliko mrzimo svoj jezik?
pre 3 godine
Čovek otišao u aut hahaha
pre 3 godine
Jedini problem u citavoj vesti je sto se "autovao"
pre 3 godine
Dobro i? Ajde dečko šetaj vidiš da radimo.
pre 3 godine
Moram celom svetu ovako javno da saopštim da sam strejt, i da idem nedeljom u crkvu. Sad mi je mnogo lakše. Hvala vam
pre 3 godine
Sokiran sam. Ko je sledeci, Elton Dzon?
(Roki, 06. januar 2023 08:24)
Mislim da Elton nije gej vec njegov suprug.
pre 3 godine
Meni je ovde smesna samo izjava " ceo zivot se krijem " . A decko tek 18 godina. Koji bre ceo zivot? Evo da je postao svestan da je gej u npr 12, 13godina, to je onda 5-6 godina, a ne 18 godina.
pre 3 godine
Kakva drama, osamn'es' godina sam čeko...
pre 3 godine
Autovao? :))))))))))))
pre 3 godine
ali koliko su dosadni sa forsiranjem gej likova u serijama.
mnogo su dosadni.
aha! nemaju nijednog afro-amerikanca u seriji, zabraniti zbog diskriminacije
pre 3 godine
baš aprišiejšujem reč autovanje.
pre 3 godine
cak i na ovoj slici tesko zakljuciti
pre 3 godine
Oskar u najavi.
pre 3 godine
Autovao???
pre 3 godine
Ko bi rek'o za njega.
pre 3 godine
Cuj sad ovo, autovanje haha
(Djipalo Junuz, 06. januar 2023 08:29)
E sad zamisli samo jos "autovanje" na cirilici. Bilo bi cool, a?
pre 3 godine
Баш се "аутовао"? Изем ти израз.
pre 3 godine
Pa zar onakva momčina... not
pre 3 godine
mnogo su dosadni.
aha! nemaju nijednog afro-amerikanca u seriji, zabraniti zbog diskriminacije
(asdf, 06. januar 2023 08:56)
Vidi se da pratiš seriju.
pre 3 godine
Uskoro ćemo se mi autovati kao strejt
pre 3 godine
autovao… čuš..
pre 3 godine
Ljudi, ne pratite ove debilne serije i mentole koje neko uzdiže u zvezde. Odbacite to smeće. Skinite se sa te droge. To nisu nikakve zvezde nego obični pioni satanista koji su oduvek pružali pipke gde god su mogli, a danas putem medija imaju najveću šansu za svoje satanističke rituale. Čuvajte se. Mir Božiji Isus se rodi, srećan vam Badnji dan dobri ljudi. Blagosloven bio gospod naš Isus Hrist. Sačuvaj nas Bože.
pre 3 godine
Mislim, decko se konacno autovao posle 18 godina. Imajte malo razumevanja. Strasno je to kad zivis u strahu od okoline da si gej. Narocito u Americi gde je sve popularno, osim da si strejt. To je pase
pre 3 godine
Živ nisam bio dok se nije izjasnio!
(RazmisliteBolje, 6. januar 2023 08:22)
Mislis autovo? 🤣
Pored toga sto je muzoloznik lozi se i na automobile...cudna fiksacija...
pre 3 godine
Strasno
pre 3 godine
Zašto su ljudima gejevi smešni? Zato što jesu.
pre 3 godine
Meni je normalno da muskarac i zena imaju decu
Ovo se kosi sa normalnoscu
To je bolest i ne osudjujem
Dostojevski je napisao da ce doci vreme kada ce normalni morati da cute pred nenormalnim
Ne bas tako al kog zanima nek nadje
pre 3 godine
Meni je on bio strasniji u seriji od svih cudovista zajedno. Brrrr kakva ljiga.
pre 3 godine
Daj ga za Bonda odma ?
pre 3 godine
Primitivna horda ovde ne može razumeti koliko je olakšanje za čoveka kad prizna javno svoju seksualnu orijentaciju. Pogotovo što je polovina negativnih komentatora u latentnim vodama, obično ovi najglasniji, ne vole sebe…
pre 3 godine
Izjasnio se?
pre 3 godine
Е сад ми је лакше кад је њему лакше јер је свима око њега лакше.
pre 3 godine
i kao nisu mogli nekog drugog da nadju da glumi nego se ispostavilo da je gej...price za malu decu ...
pre 3 godine
Ја сам стрејт, па не морам то да обзнањујем јавно...осим ево сад овде.:)
pre 3 godine
Ja sam šokiran,uopšte ne deluje tako
pre 3 godine
Ja sam mislio da je u seriji zaljubljen u Eleven...
pre 3 godine
Pa sta. Super u sustini. Njegov zivot.
pre 3 godine
Medju gej ljudima se koristi rec “autovati se” i kod nas. Niko ne kaze izasao iz ormara.
E sad da bi bilo bolje naci srpski izraz slazem se
pre 3 godine
Jedan čovek u stranoj seriji je gej i Srbi su uvređeni.
pre 3 godine
"Pozajmljenica"? Postoji li ta rec u nasem jeziku ili smo je "posudili" od "brace" iz "susjedstva"?
(Krle Car, 06. januar 2023 09:08)
Ispao si glup u društvu.
pre 3 godine
Gledao sam prvu sezonu i nikako mi nije bilo jasno da li je ova serija uzrasta do 7 god(mislim da ni njima nije zanimljiva) ili se neko sprda sa ljudima kad moze ovo da snima.Kakvo zaglupljivanje na delu.
pre 3 godine
To što visiš na internetu je za tebe rad?
(Dule, 6. januar 2023 10:43)
Danas pametni ljudi rade na internetu i zarađuju fine pare. Takvi kao ti (malo manje pametni) crnče u nekoj rupi za 300-400 evra mjesečno.
pre 3 godine
"autovao"?! Alo ljudi, ja koji studiram engleski, pa mi je blam kad procitam ovakve pozajmljenice
(xd, 06. januar 2023 08:43)
"Pozajmljenica"? Postoji li ta rec u nasem jeziku ili smo je "posudili" od "brace" iz "susjedstva"?
pre 3 godine
Dobro i? Ajde dečko šetaj vidiš da radimo.
(Pera Srbin, 6. januar 2023 08:46)
To što visiš na internetu je za tebe rad?
pre 3 godine
Koliko godina je onda imao, kada je shvatio, da ga drugari privlače a ne drugarice? Možda 2, možda ipak 5? Kaže lik, 18 godina, da se plašio čitavih 18 godina. Koja promaja u mozgu. Domaći "mentoli", sa devijacijom moždane mase, kriminalni su u pokušajima da ga opravdaju.
pre 3 godine
Primitivna horda ovde ne može razumeti koliko je olakšanje za čoveka kad prizna javno svoju seksualnu orijentaciju. Pogotovo što je polovina negativnih komentatora u latentnim vodama, obično ovi najglasniji, ne vole sebe…
(Loznica, Gučevo, Cer…, 6. januar 2023 09:14)
Naročito je teško izjasniti se u Americi, gde priznaju oko 70 ili više opredeljenja... Teže je sad biti strejt nego gej.
pre 3 godine
Meni je ovde smesna samo izjava " ceo zivot se krijem " . A decko tek 18 godina. Koji bre ceo zivot? Evo da je postao svestan da je gej u npr 12, 13godina, to je onda 5-6 godina, a ne 18 godina.
(Nidza, 6. januar 2023 11:11)
Ipak se malo ranije otkriva da li si strejt ili gej. Ne moraju ti poceti rasti stidne dlake pa da budes svestan toga. Ja sam prvu privlacnost prema devojcici osetio sa osam godina. Nije to imalo nikakve veze sa seksom, ali secam se da sam buljio u nju (njeno lice) sat, dva bez prestanka. S obzirom da se pre pete, seste godine ne secamo skoro nicega i da sa sest, sedam godina postajemo socijalna bica (skola) moze se reci da je za jednog 18-ogodisnjaka period od 8-18 celi zivot.
pre 3 godine
@Krle car: bolje pozajmiti od nekoga, ko brine o jeziku, nego se koristiti iskvarenim hrvatskim i jos se hvaliti time.
pre 3 godine
Dostojevski je napisao da ce doci vreme kada ce normalni morati da cute pred nenormalnim
Ne bas tako al kog zanima nek nadje
(Dex, 6. januar 2023 10:35)
A Dostojevski ti je baš onako etalon normalnosti, a?
pre 3 godine
Može da priča šta god želi, ali njegov lik nije pokazivao nikakvu naznaku da je gej, a onda-BUM!
pre 3 godine
Ali ove teorije zavere po komentarima, to samo ima kod nas. Malo se edukujte po pitanju ljudske seksualnosti pre nego što otvorite usta, ne blamirajte se. Dečko je imao hrabrosti da pokaže svetu pravog sebe ali uvek mora da se javi i taj polusvet koji se poziva na Boga i lažni moral. Prestanite da živite u prošlosti i pročitajte koju knjigu umesto što se proseravate u komentarima članka jebenog b92. Presmešno
pre 3 godine
Zna on to još od audicije za ulogu.
pre 3 godine
Prvi put čujem za izraz "autovao se"... pregazio je sam sebe autom? Postao je autističan?
pre 3 godine
Ljudi, ne pratite ove debilne serije i mentole koje neko uzdiže u zvezde. Odbacite to smeće. Skinite se sa te droge. To nisu nikakve zvezde nego obični pioni satanista koji su oduvek pružali pipke gde god su mogli, a danas putem medija imaju najveću šansu za svoje satanističke rituale. Čuvajte se. Mir Božiji Isus se rodi, srećan vam Badnji dan dobri ljudi. Blagosloven bio gospod naš Isus Hrist. Sačuvaj nas Bože.
(Petar, 06. januar 2023 11:19)
bog vas mrzi jer ga smarate.
pre 3 godine
Ništa brate, vazelin i udri.
pre 3 godine
Autujem se kao osoba koja ne priznaje ovaj “glagol”.
pre 3 godine
Pa šta? Bolje i to, nego recimo alkoholičar, narkoman, Hrvat, silovatelj i slično.
pre 3 godine
Ma nisi ti gej ti si još uvijek obični pe...rčić.Elton Džon je gej.
pre 3 godine
Vole ljudi.
pre 3 godine
Zar se nije autovao još kod prve sezone ?
A i nije morao, vidi se to i bez "autovanja".
pre 3 godine
Koga briga!?
pre 3 godine
pahomiije like this!
pre 3 godine
U zadnje vreme od gejovana i lezbijki ne možeš da živiš. Došlo zadnje vreme. Da pročitam nekakvu lepu priču o dvoje zaljubljenih i voljenih nećeš moći, a i ako nešto napišu, eto ti najgorih komentara. Zadnje vreme.
pre 3 godine
Nije morao da kaže, to se vidi i iz stratosfere. Mora da mu je majka presrećna i da jedva čeka unuke...
pre 3 godine
Daj ga za Bonda?
pre 3 godine
Mukica
pre 3 godine
Pod hitno snimiti film, gde ce akcioni junak biti GAY, samo to još čekamo. Romantičnu komediju su snimili, sad još ovo. Pa da konačno prestanem da gledam Američke filmove. Čak i Superman je GAY.
pre 3 godine
Meni je normalno da muskarac i zena imaju decu
Ovo se kosi sa normalnoscu
To je bolest i ne osudjujem
Dostojevski je napisao da ce doci vreme kada ce normalni morati da cute pred nenormalnim
Ne bas tako al kog zanima nek nadje
(Dex, 6. januar 2023 10:35)
Nesto sto ti imas ili si ti kao licnost moze da postane vecini nenormalno. Verovatno bi onda skapirao.
pre 3 godine
E Petre, nemas ti veze sa bogom, nikad nisi i nikad neces imati
pre 3 godine
Cuj sad ovo, autovanje haha
(Djipalo Junuz, 06. januar 2023 08:29)
Ali ne propustamo sansu da se smejemo Hrvatima za neke njihove reci. I to sto oni kreiraju svoje, a mi samo ubacimo anglicizam.
pre 3 godine
Primitivna horda ovde ne može razumeti koliko je olakšanje za čoveka kad prizna javno svoju seksualnu orijentaciju. Pogotovo što je polovina negativnih komentatora u latentnim vodama, obično ovi najglasniji, ne vole sebe…
pre 3 godine
"autovao"?! Alo ljudi, ja koji studiram engleski, pa mi je blam kad procitam ovakve pozajmljenice
(xd, 06. januar 2023 08:43)
"Pozajmljenica"? Postoji li ta rec u nasem jeziku ili smo je "posudili" od "brace" iz "susjedstva"?
pre 3 godine
Ljudi, ne pratite ove debilne serije i mentole koje neko uzdiže u zvezde. Odbacite to smeće. Skinite se sa te droge. To nisu nikakve zvezde nego obični pioni satanista koji su oduvek pružali pipke gde god su mogli, a danas putem medija imaju najveću šansu za svoje satanističke rituale. Čuvajte se. Mir Božiji Isus se rodi, srećan vam Badnji dan dobri ljudi. Blagosloven bio gospod naš Isus Hrist. Sačuvaj nas Bože.
pre 3 godine
Није геј, већ мужеложник! Доста је више тих туђица у нашем лепом језику, мужеложник је стара српска реч за момке који воле друге момке. И није се аутовао већ признао да је мужеложник.
pre 3 godine
Jedan čovek u stranoj seriji je gej i Srbi su uvređeni.
pre 3 godine
Moram celom svetu ovako javno da saopštim da sam strejt, i da idem nedeljom u crkvu. Sad mi je mnogo lakše. Hvala vam
pre 3 godine
Strasno
pre 3 godine
Pa sta. Super u sustini. Njegov zivot.
pre 3 godine
jadan, otkad je bio beba, znao je da je gejsha
pre 3 godine
Gledao sam prvu sezonu i nikako mi nije bilo jasno da li je ova serija uzrasta do 7 god(mislim da ni njima nije zanimljiva) ili se neko sprda sa ljudima kad moze ovo da snima.Kakvo zaglupljivanje na delu.
pre 3 godine
Vidi se iz aviona da je jge, izasao iz ormara se kaze kod nas, autovanje kod nas je kad pajdoman promasi venu, naucite termine novinari.
pre 3 godine
Meni je normalno da muskarac i zena imaju decu
Ovo se kosi sa normalnoscu
To je bolest i ne osudjujem
Dostojevski je napisao da ce doci vreme kada ce normalni morati da cute pred nenormalnim
Ne bas tako al kog zanima nek nadje
pre 3 godine
Dobro i? Ajde dečko šetaj vidiš da radimo.
(Pera Srbin, 6. januar 2023 08:46)
To što visiš na internetu je za tebe rad?
pre 3 godine
ali koliko su dosadni sa forsiranjem gej likova u serijama.
mnogo su dosadni.
aha! nemaju nijednog afro-amerikanca u seriji, zabraniti zbog diskriminacije
pre 3 godine
Meni je on bio strasniji u seriji od svih cudovista zajedno. Brrrr kakva ljiga.
pre 3 godine
Zašto su ljudima gejevi smešni? Zato što jesu.
pre 3 godine
Može da priča šta god želi, ali njegov lik nije pokazivao nikakvu naznaku da je gej, a onda-BUM!
pre 3 godine
To što visiš na internetu je za tebe rad?
(Dule, 6. januar 2023 10:43)
Danas pametni ljudi rade na internetu i zarađuju fine pare. Takvi kao ti (malo manje pametni) crnče u nekoj rupi za 300-400 evra mjesečno.
pre 3 godine
Živ nisam bio dok se nije izjasnio!
pre 3 godine
Sokiran sam. Ko je sledeci, Elton Dzon?
pre 3 godine
Dobro i? Ajde dečko šetaj vidiš da radimo.
pre 3 godine
Medju gej ljudima se koristi rec “autovati se” i kod nas. Niko ne kaze izasao iz ormara.
E sad da bi bilo bolje naci srpski izraz slazem se
pre 3 godine
"autovao"?! Alo ljudi, ja koji studiram engleski, pa mi je blam kad procitam ovakve pozajmljenice
pre 3 godine
i kao nisu mogli nekog drugog da nadju da glumi nego se ispostavilo da je gej...price za malu decu ...
pre 3 godine
Mislim, decko se konacno autovao posle 18 godina. Imajte malo razumevanja. Strasno je to kad zivis u strahu od okoline da si gej. Narocito u Americi gde je sve popularno, osim da si strejt. To je pase
pre 3 godine
Cuj sad ovo, autovanje haha
pre 3 godine
Šta znači reč “autovati”?ne mogu da je nađem u rečniku. Da li je realno da ovoliko mrzimo svoj jezik?
pre 3 godine
Meni je ovde smesna samo izjava " ceo zivot se krijem " . A decko tek 18 godina. Koji bre ceo zivot? Evo da je postao svestan da je gej u npr 12, 13godina, to je onda 5-6 godina, a ne 18 godina.
pre 3 godine
@Krle car: bolje pozajmiti od nekoga, ko brine o jeziku, nego se koristiti iskvarenim hrvatskim i jos se hvaliti time.
pre 3 godine
Čovek otišao u aut hahaha
pre 3 godine
Oskar u najavi.
pre 3 godine
Ја сам стрејт, па не морам то да обзнањујем јавно...осим ево сад овде.:)
pre 3 godine
Autovanje - radnja ulaska u automobil i koriscenje istog....ili, sta?!
pre 3 godine
Uskoro ćemo se mi autovati kao strejt
pre 3 godine
Pa zar onakva momčina... not
pre 3 godine
jadan, otkad je bio beba, znao je da je gejsha
(Djukakuridza, 06. januar 2023 08:23)
Ima 18 godina i kaze da je svih 18 ziveo u strahu....
pre 3 godine
Kakva drama, osamn'es' godina sam čeko...
pre 3 godine
Е сад ми је лакше кад је њему лакше јер је свима око њега лакше.
pre 3 godine
Autovao? :))))))))))))
pre 3 godine
Živ nisam bio dok se nije izjasnio!
(RazmisliteBolje, 6. januar 2023 08:22)
Mislis autovo? 🤣
Pored toga sto je muzoloznik lozi se i na automobile...cudna fiksacija...
pre 3 godine
Autovao???
pre 3 godine
"Pozajmljenica"? Postoji li ta rec u nasem jeziku ili smo je "posudili" od "brace" iz "susjedstva"?
(Krle Car, 06. januar 2023 09:08)
Ispao si glup u društvu.
pre 3 godine
Ko bi rek'o za njega.
pre 3 godine
Ja sam mislio da je u seriji zaljubljen u Eleven...
pre 3 godine
Dostojevski je napisao da ce doci vreme kada ce normalni morati da cute pred nenormalnim
Ne bas tako al kog zanima nek nadje
(Dex, 6. januar 2023 10:35)
A Dostojevski ti je baš onako etalon normalnosti, a?
pre 3 godine
Pa šta? Bolje i to, nego recimo alkoholičar, narkoman, Hrvat, silovatelj i slično.
pre 3 godine
cak i na ovoj slici tesko zakljuciti
pre 3 godine
Cuj sad ovo, autovanje haha
(Djipalo Junuz, 06. januar 2023 08:29)
E sad zamisli samo jos "autovanje" na cirilici. Bilo bi cool, a?
pre 3 godine
Ljudi, ne pratite ove debilne serije i mentole koje neko uzdiže u zvezde. Odbacite to smeće. Skinite se sa te droge. To nisu nikakve zvezde nego obični pioni satanista koji su oduvek pružali pipke gde god su mogli, a danas putem medija imaju najveću šansu za svoje satanističke rituale. Čuvajte se. Mir Božiji Isus se rodi, srećan vam Badnji dan dobri ljudi. Blagosloven bio gospod naš Isus Hrist. Sačuvaj nas Bože.
(Petar, 06. januar 2023 11:19)
bog vas mrzi jer ga smarate.
pre 3 godine
Koliko godina je onda imao, kada je shvatio, da ga drugari privlače a ne drugarice? Možda 2, možda ipak 5? Kaže lik, 18 godina, da se plašio čitavih 18 godina. Koja promaja u mozgu. Domaći "mentoli", sa devijacijom moždane mase, kriminalni su u pokušajima da ga opravdaju.
pre 3 godine
Баш се "аутовао"? Изем ти израз.
pre 3 godine
Daj ga za Bonda odma ?
pre 3 godine
Nije morao da kaže, to se vidi i iz stratosfere. Mora da mu je majka presrećna i da jedva čeka unuke...
pre 3 godine
Primitivna horda ovde ne može razumeti koliko je olakšanje za čoveka kad prizna javno svoju seksualnu orijentaciju. Pogotovo što je polovina negativnih komentatora u latentnim vodama, obično ovi najglasniji, ne vole sebe…
(Loznica, Gučevo, Cer…, 6. januar 2023 09:14)
Naročito je teško izjasniti se u Americi, gde priznaju oko 70 ili više opredeljenja... Teže je sad biti strejt nego gej.
pre 3 godine
mnogo su dosadni.
aha! nemaju nijednog afro-amerikanca u seriji, zabraniti zbog diskriminacije
(asdf, 06. januar 2023 08:56)
Vidi se da pratiš seriju.
pre 3 godine
Jedini problem u citavoj vesti je sto se "autovao"
pre 3 godine
autovao… čuš..
pre 3 godine
Meni je normalno da muskarac i zena imaju decu
Ovo se kosi sa normalnoscu
To je bolest i ne osudjujem
Dostojevski je napisao da ce doci vreme kada ce normalni morati da cute pred nenormalnim
Ne bas tako al kog zanima nek nadje
(Dex, 6. januar 2023 10:35)
Nesto sto ti imas ili si ti kao licnost moze da postane vecini nenormalno. Verovatno bi onda skapirao.
pre 3 godine
Vole ljudi.
pre 3 godine
Prvi put čujem za izraz "autovao se"... pregazio je sam sebe autom? Postao je autističan?
pre 3 godine
pahomiije like this!
pre 3 godine
Meni je ovde smesna samo izjava " ceo zivot se krijem " . A decko tek 18 godina. Koji bre ceo zivot? Evo da je postao svestan da je gej u npr 12, 13godina, to je onda 5-6 godina, a ne 18 godina.
(Nidza, 6. januar 2023 11:11)
Ipak se malo ranije otkriva da li si strejt ili gej. Ne moraju ti poceti rasti stidne dlake pa da budes svestan toga. Ja sam prvu privlacnost prema devojcici osetio sa osam godina. Nije to imalo nikakve veze sa seksom, ali secam se da sam buljio u nju (njeno lice) sat, dva bez prestanka. S obzirom da se pre pete, seste godine ne secamo skoro nicega i da sa sest, sedam godina postajemo socijalna bica (skola) moze se reci da je za jednog 18-ogodisnjaka period od 8-18 celi zivot.
pre 3 godine
Sokiran sam. Ko je sledeci, Elton Dzon?
(Roki, 06. januar 2023 08:24)
Mislim da Elton nije gej vec njegov suprug.
pre 3 godine
baš aprišiejšujem reč autovanje.
pre 3 godine
Ma nisi ti gej ti si još uvijek obični pe...rčić.Elton Džon je gej.
pre 3 godine
Ja sam šokiran,uopšte ne deluje tako
pre 3 godine
Autujem se kao osoba koja ne priznaje ovaj “glagol”.
pre 3 godine
Koga briga!?
pre 3 godine
U zadnje vreme od gejovana i lezbijki ne možeš da živiš. Došlo zadnje vreme. Da pročitam nekakvu lepu priču o dvoje zaljubljenih i voljenih nećeš moći, a i ako nešto napišu, eto ti najgorih komentara. Zadnje vreme.
pre 3 godine
Izjasnio se?
pre 3 godine
Ali ove teorije zavere po komentarima, to samo ima kod nas. Malo se edukujte po pitanju ljudske seksualnosti pre nego što otvorite usta, ne blamirajte se. Dečko je imao hrabrosti da pokaže svetu pravog sebe ali uvek mora da se javi i taj polusvet koji se poziva na Boga i lažni moral. Prestanite da živite u prošlosti i pročitajte koju knjigu umesto što se proseravate u komentarima članka jebenog b92. Presmešno
pre 3 godine
Pod hitno snimiti film, gde ce akcioni junak biti GAY, samo to još čekamo. Romantičnu komediju su snimili, sad još ovo. Pa da konačno prestanem da gledam Američke filmove. Čak i Superman je GAY.
pre 3 godine
E Petre, nemas ti veze sa bogom, nikad nisi i nikad neces imati
pre 3 godine
Ništa brate, vazelin i udri.
pre 3 godine
Daj ga za Bonda?
pre 3 godine
Mukica
pre 3 godine
Zar se nije autovao još kod prve sezone ?
A i nije morao, vidi se to i bez "autovanja".
pre 3 godine
Zna on to još od audicije za ulogu.
pre 3 godine
Cuj sad ovo, autovanje haha
(Djipalo Junuz, 06. januar 2023 08:29)
Ali ne propustamo sansu da se smejemo Hrvatima za neke njihove reci. I to sto oni kreiraju svoje, a mi samo ubacimo anglicizam.
79 Komentari
Sortiraj po: