Aktuelno

Petak, 06.01.2023.

08:02

Glumac serije "Stranger things" rekao da je gej: "Znali smo"

Autor: S.D.

Glumac serije "Stranger things" rekao da je gej: "Znali smo" IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

79 Komentari

Sortiraj po:

Robert

pre 3 godine

Cuj sad ovo, autovanje haha
(Djipalo Junuz, 06. januar 2023 08:29)

Ali ne propustamo sansu da se smejemo Hrvatima za neke njihove reci. I to sto oni kreiraju svoje, a mi samo ubacimo anglicizam.

Mancini

pre 3 godine

U zadnje vreme od gejovana i lezbijki ne možeš da živiš. Došlo zadnje vreme. Da pročitam nekakvu lepu priču o dvoje zaljubljenih i voljenih nećeš moći, a i ako nešto napišu, eto ti najgorih komentara. Zadnje vreme.

Dollar

pre 3 godine

Koliko godina je onda imao, kada je shvatio, da ga drugari privlače a ne drugarice? Možda 2, možda ipak 5? Kaže lik, 18 godina, da se plašio čitavih 18 godina. Koja promaja u mozgu. Domaći "mentoli", sa devijacijom moždane mase, kriminalni su u pokušajima da ga opravdaju.

neutralni felš

pre 3 godine

Ljudi, ne pratite ove debilne serije i mentole koje neko uzdiže u zvezde. Odbacite to smeće. Skinite se sa te droge. To nisu nikakve zvezde nego obični pioni satanista koji su oduvek pružali pipke gde god su mogli, a danas putem medija imaju najveću šansu za svoje satanističke rituale. Čuvajte se. Mir Božiji Isus se rodi, srećan vam Badnji dan dobri ljudi. Blagosloven bio gospod naš Isus Hrist. Sačuvaj nas Bože.
(Petar, 06. januar 2023 11:19)

bog vas mrzi jer ga smarate.

Veljko

pre 3 godine

Meni je ovde smesna samo izjava " ceo zivot se krijem " . A decko tek 18 godina. Koji bre ceo zivot? Evo da je postao svestan da je gej u npr 12, 13godina, to je onda 5-6 godina, a ne 18 godina.
(Nidza, 6. januar 2023 11:11)

Ipak se malo ranije otkriva da li si strejt ili gej. Ne moraju ti poceti rasti stidne dlake pa da budes svestan toga. Ja sam prvu privlacnost prema devojcici osetio sa osam godina. Nije to imalo nikakve veze sa seksom, ali secam se da sam buljio u nju (njeno lice) sat, dva bez prestanka. S obzirom da se pre pete, seste godine ne secamo skoro nicega i da sa sest, sedam godina postajemo socijalna bica (skola) moze se reci da je za jednog 18-ogodisnjaka period od 8-18 celi zivot.

Sava

pre 3 godine

Dostojevski je napisao da ce doci vreme kada ce normalni morati da cute pred nenormalnim
Ne bas tako al kog zanima nek nadje
(Dex, 6. januar 2023 10:35)

A Dostojevski ti je baš onako etalon normalnosti, a?

?

pre 3 godine

Primitivna horda ovde ne može razumeti koliko je olakšanje za čoveka kad prizna javno svoju seksualnu orijentaciju. Pogotovo što je polovina negativnih komentatora u latentnim vodama, obično ovi najglasniji, ne vole sebe…
(Loznica, Gučevo, Cer…, 6. januar 2023 09:14)

Naročito je teško izjasniti se u Americi, gde priznaju oko 70 ili više opredeljenja... Teže je sad biti strejt nego gej.

Mix

pre 3 godine

Pod hitno snimiti film, gde ce akcioni junak biti GAY, samo to još čekamo. Romantičnu komediju su snimili, sad još ovo. Pa da konačno prestanem da gledam Američke filmove. Čak i Superman je GAY.

123

pre 3 godine

Meni je normalno da muskarac i zena imaju decu
Ovo se kosi sa normalnoscu
To je bolest i ne osudjujem
Dostojevski je napisao da ce doci vreme kada ce normalni morati da cute pred nenormalnim
Ne bas tako al kog zanima nek nadje
(Dex, 6. januar 2023 10:35)

Nesto sto ti imas ili si ti kao licnost moze da postane vecini nenormalno. Verovatno bi onda skapirao.

M

pre 3 godine

Ali ove teorije zavere po komentarima, to samo ima kod nas. Malo se edukujte po pitanju ljudske seksualnosti pre nego što otvorite usta, ne blamirajte se. Dečko je imao hrabrosti da pokaže svetu pravog sebe ali uvek mora da se javi i taj polusvet koji se poziva na Boga i lažni moral. Prestanite da živite u prošlosti i pročitajte koju knjigu umesto što se proseravate u komentarima članka jebenog b92. Presmešno

Petar

pre 3 godine

Ljudi, ne pratite ove debilne serije i mentole koje neko uzdiže u zvezde. Odbacite to smeće. Skinite se sa te droge. To nisu nikakve zvezde nego obični pioni satanista koji su oduvek pružali pipke gde god su mogli, a danas putem medija imaju najveću šansu za svoje satanističke rituale. Čuvajte se. Mir Božiji Isus se rodi, srećan vam Badnji dan dobri ljudi. Blagosloven bio gospod naš Isus Hrist. Sačuvaj nas Bože.

Nidza

pre 3 godine

Meni je ovde smesna samo izjava " ceo zivot se krijem " . A decko tek 18 godina. Koji bre ceo zivot? Evo da je postao svestan da je gej u npr 12, 13godina, to je onda 5-6 godina, a ne 18 godina.

Ja

pre 3 godine

Mislim, decko se konacno autovao posle 18 godina. Imajte malo razumevanja. Strasno je to kad zivis u strahu od okoline da si gej. Narocito u Americi gde je sve popularno, osim da si strejt. To je pase

MethodManWu

pre 3 godine

To što visiš na internetu je za tebe rad?
(Dule, 6. januar 2023 10:43)

Danas pametni ljudi rade na internetu i zarađuju fine pare. Takvi kao ti (malo manje pametni) crnče u nekoj rupi za 300-400 evra mjesečno.

nolan smit furundžija

pre 3 godine

"Pozajmljenica"? Postoji li ta rec u nasem jeziku ili smo je "posudili" od "brace" iz "susjedstva"?
(Krle Car, 06. januar 2023 09:08)

Ispao si glup u društvu.

miki

pre 3 godine

Gledao sam prvu sezonu i nikako mi nije bilo jasno da li je ova serija uzrasta do 7 god(mislim da ni njima nije zanimljiva) ili se neko sprda sa ljudima kad moze ovo da snima.Kakvo zaglupljivanje na delu.

Dex

pre 3 godine

Meni je normalno da muskarac i zena imaju decu
Ovo se kosi sa normalnoscu
To je bolest i ne osudjujem
Dostojevski je napisao da ce doci vreme kada ce normalni morati da cute pred nenormalnim
Ne bas tako al kog zanima nek nadje

Thom

pre 3 godine

Medju gej ljudima se koristi rec “autovati se” i kod nas. Niko ne kaze izasao iz ormara.
E sad da bi bilo bolje naci srpski izraz slazem se

Krle Car

pre 3 godine

"autovao"?! Alo ljudi, ja koji studiram engleski, pa mi je blam kad procitam ovakve pozajmljenice
(xd, 06. januar 2023 08:43)

"Pozajmljenica"? Postoji li ta rec u nasem jeziku ili smo je "posudili" od "brace" iz "susjedstva"?

прозорљив у прошлост :)

pre 3 godine

Ја сам стрејт, па не морам то да обзнањујем јавно...осим ево сад овде.:)

Loznica, Gučevo, Cer…

pre 3 godine

Primitivna horda ovde ne može razumeti koliko je olakšanje za čoveka kad prizna javno svoju seksualnu orijentaciju. Pogotovo što je polovina negativnih komentatora u latentnim vodama, obično ovi najglasniji, ne vole sebe…

Cvrle legendarni

pre 3 godine

Cuj sad ovo, autovanje haha
(Djipalo Junuz, 06. januar 2023 08:29)

E sad zamisli samo jos "autovanje" na cirilici. Bilo bi cool, a?

Aii

pre 3 godine

Živ nisam bio dok se nije izjasnio!
(RazmisliteBolje, 6. januar 2023 08:22)

Mislis autovo? 🤣
Pored toga sto je muzoloznik lozi se i na automobile...cudna fiksacija...

Објављен коментар

pre 3 godine

Е сад ми је лакше кад је њему лакше јер је свима око њега лакше.

Yesn't

pre 3 godine

mnogo su dosadni.
aha! nemaju nijednog afro-amerikanca u seriji, zabraniti zbog diskriminacije
(asdf, 06. januar 2023 08:56)

Vidi se da pratiš seriju.

asdf

pre 3 godine

ali koliko su dosadni sa forsiranjem gej likova u serijama.
mnogo su dosadni.
aha! nemaju nijednog afro-amerikanca u seriji, zabraniti zbog diskriminacije

Растко

pre 3 godine

Није геј, већ мужеложник! Доста је више тих туђица у нашем лепом језику, мужеложник је стара српска реч за момке који воле друге момке. И није се аутовао већ признао да је мужеложник.

Растко

pre 3 godine

Није геј, већ мужеложник! Доста је више тих туђица у нашем лепом језику, мужеложник је стара српска реч за момке који воле друге момке. И није се аутовао већ признао да је мужеложник.

Nidza

pre 3 godine

Meni je ovde smesna samo izjava " ceo zivot se krijem " . A decko tek 18 godina. Koji bre ceo zivot? Evo da je postao svestan da je gej u npr 12, 13godina, to je onda 5-6 godina, a ne 18 godina.

asdf

pre 3 godine

ali koliko su dosadni sa forsiranjem gej likova u serijama.
mnogo su dosadni.
aha! nemaju nijednog afro-amerikanca u seriji, zabraniti zbog diskriminacije

Cvrle legendarni

pre 3 godine

Cuj sad ovo, autovanje haha
(Djipalo Junuz, 06. januar 2023 08:29)

E sad zamisli samo jos "autovanje" na cirilici. Bilo bi cool, a?

Yesn't

pre 3 godine

mnogo su dosadni.
aha! nemaju nijednog afro-amerikanca u seriji, zabraniti zbog diskriminacije
(asdf, 06. januar 2023 08:56)

Vidi se da pratiš seriju.

Petar

pre 3 godine

Ljudi, ne pratite ove debilne serije i mentole koje neko uzdiže u zvezde. Odbacite to smeće. Skinite se sa te droge. To nisu nikakve zvezde nego obični pioni satanista koji su oduvek pružali pipke gde god su mogli, a danas putem medija imaju najveću šansu za svoje satanističke rituale. Čuvajte se. Mir Božiji Isus se rodi, srećan vam Badnji dan dobri ljudi. Blagosloven bio gospod naš Isus Hrist. Sačuvaj nas Bože.

Ja

pre 3 godine

Mislim, decko se konacno autovao posle 18 godina. Imajte malo razumevanja. Strasno je to kad zivis u strahu od okoline da si gej. Narocito u Americi gde je sve popularno, osim da si strejt. To je pase

Aii

pre 3 godine

Živ nisam bio dok se nije izjasnio!
(RazmisliteBolje, 6. januar 2023 08:22)

Mislis autovo? 🤣
Pored toga sto je muzoloznik lozi se i na automobile...cudna fiksacija...

Dex

pre 3 godine

Meni je normalno da muskarac i zena imaju decu
Ovo se kosi sa normalnoscu
To je bolest i ne osudjujem
Dostojevski je napisao da ce doci vreme kada ce normalni morati da cute pred nenormalnim
Ne bas tako al kog zanima nek nadje

Loznica, Gučevo, Cer…

pre 3 godine

Primitivna horda ovde ne može razumeti koliko je olakšanje za čoveka kad prizna javno svoju seksualnu orijentaciju. Pogotovo što je polovina negativnih komentatora u latentnim vodama, obično ovi najglasniji, ne vole sebe…

Објављен коментар

pre 3 godine

Е сад ми је лакше кад је њему лакше јер је свима око њега лакше.

прозорљив у прошлост :)

pre 3 godine

Ја сам стрејт, па не морам то да обзнањујем јавно...осим ево сад овде.:)

Thom

pre 3 godine

Medju gej ljudima se koristi rec “autovati se” i kod nas. Niko ne kaze izasao iz ormara.
E sad da bi bilo bolje naci srpski izraz slazem se

nolan smit furundžija

pre 3 godine

"Pozajmljenica"? Postoji li ta rec u nasem jeziku ili smo je "posudili" od "brace" iz "susjedstva"?
(Krle Car, 06. januar 2023 09:08)

Ispao si glup u društvu.

miki

pre 3 godine

Gledao sam prvu sezonu i nikako mi nije bilo jasno da li je ova serija uzrasta do 7 god(mislim da ni njima nije zanimljiva) ili se neko sprda sa ljudima kad moze ovo da snima.Kakvo zaglupljivanje na delu.

MethodManWu

pre 3 godine

To što visiš na internetu je za tebe rad?
(Dule, 6. januar 2023 10:43)

Danas pametni ljudi rade na internetu i zarađuju fine pare. Takvi kao ti (malo manje pametni) crnče u nekoj rupi za 300-400 evra mjesečno.

Krle Car

pre 3 godine

"autovao"?! Alo ljudi, ja koji studiram engleski, pa mi je blam kad procitam ovakve pozajmljenice
(xd, 06. januar 2023 08:43)

"Pozajmljenica"? Postoji li ta rec u nasem jeziku ili smo je "posudili" od "brace" iz "susjedstva"?

Dollar

pre 3 godine

Koliko godina je onda imao, kada je shvatio, da ga drugari privlače a ne drugarice? Možda 2, možda ipak 5? Kaže lik, 18 godina, da se plašio čitavih 18 godina. Koja promaja u mozgu. Domaći "mentoli", sa devijacijom moždane mase, kriminalni su u pokušajima da ga opravdaju.

?

pre 3 godine

Primitivna horda ovde ne može razumeti koliko je olakšanje za čoveka kad prizna javno svoju seksualnu orijentaciju. Pogotovo što je polovina negativnih komentatora u latentnim vodama, obično ovi najglasniji, ne vole sebe…
(Loznica, Gučevo, Cer…, 6. januar 2023 09:14)

Naročito je teško izjasniti se u Americi, gde priznaju oko 70 ili više opredeljenja... Teže je sad biti strejt nego gej.

Veljko

pre 3 godine

Meni je ovde smesna samo izjava " ceo zivot se krijem " . A decko tek 18 godina. Koji bre ceo zivot? Evo da je postao svestan da je gej u npr 12, 13godina, to je onda 5-6 godina, a ne 18 godina.
(Nidza, 6. januar 2023 11:11)

Ipak se malo ranije otkriva da li si strejt ili gej. Ne moraju ti poceti rasti stidne dlake pa da budes svestan toga. Ja sam prvu privlacnost prema devojcici osetio sa osam godina. Nije to imalo nikakve veze sa seksom, ali secam se da sam buljio u nju (njeno lice) sat, dva bez prestanka. S obzirom da se pre pete, seste godine ne secamo skoro nicega i da sa sest, sedam godina postajemo socijalna bica (skola) moze se reci da je za jednog 18-ogodisnjaka period od 8-18 celi zivot.

Sava

pre 3 godine

Dostojevski je napisao da ce doci vreme kada ce normalni morati da cute pred nenormalnim
Ne bas tako al kog zanima nek nadje
(Dex, 6. januar 2023 10:35)

A Dostojevski ti je baš onako etalon normalnosti, a?

M

pre 3 godine

Ali ove teorije zavere po komentarima, to samo ima kod nas. Malo se edukujte po pitanju ljudske seksualnosti pre nego što otvorite usta, ne blamirajte se. Dečko je imao hrabrosti da pokaže svetu pravog sebe ali uvek mora da se javi i taj polusvet koji se poziva na Boga i lažni moral. Prestanite da živite u prošlosti i pročitajte koju knjigu umesto što se proseravate u komentarima članka jebenog b92. Presmešno

neutralni felš

pre 3 godine

Ljudi, ne pratite ove debilne serije i mentole koje neko uzdiže u zvezde. Odbacite to smeće. Skinite se sa te droge. To nisu nikakve zvezde nego obični pioni satanista koji su oduvek pružali pipke gde god su mogli, a danas putem medija imaju najveću šansu za svoje satanističke rituale. Čuvajte se. Mir Božiji Isus se rodi, srećan vam Badnji dan dobri ljudi. Blagosloven bio gospod naš Isus Hrist. Sačuvaj nas Bože.
(Petar, 06. januar 2023 11:19)

bog vas mrzi jer ga smarate.

Mancini

pre 3 godine

U zadnje vreme od gejovana i lezbijki ne možeš da živiš. Došlo zadnje vreme. Da pročitam nekakvu lepu priču o dvoje zaljubljenih i voljenih nećeš moći, a i ako nešto napišu, eto ti najgorih komentara. Zadnje vreme.

Mix

pre 3 godine

Pod hitno snimiti film, gde ce akcioni junak biti GAY, samo to još čekamo. Romantičnu komediju su snimili, sad još ovo. Pa da konačno prestanem da gledam Američke filmove. Čak i Superman je GAY.

123

pre 3 godine

Meni je normalno da muskarac i zena imaju decu
Ovo se kosi sa normalnoscu
To je bolest i ne osudjujem
Dostojevski je napisao da ce doci vreme kada ce normalni morati da cute pred nenormalnim
Ne bas tako al kog zanima nek nadje
(Dex, 6. januar 2023 10:35)

Nesto sto ti imas ili si ti kao licnost moze da postane vecini nenormalno. Verovatno bi onda skapirao.

Robert

pre 3 godine

Cuj sad ovo, autovanje haha
(Djipalo Junuz, 06. januar 2023 08:29)

Ali ne propustamo sansu da se smejemo Hrvatima za neke njihove reci. I to sto oni kreiraju svoje, a mi samo ubacimo anglicizam.

Loznica, Gučevo, Cer…

pre 3 godine

Primitivna horda ovde ne može razumeti koliko je olakšanje za čoveka kad prizna javno svoju seksualnu orijentaciju. Pogotovo što je polovina negativnih komentatora u latentnim vodama, obično ovi najglasniji, ne vole sebe…

Krle Car

pre 3 godine

"autovao"?! Alo ljudi, ja koji studiram engleski, pa mi je blam kad procitam ovakve pozajmljenice
(xd, 06. januar 2023 08:43)

"Pozajmljenica"? Postoji li ta rec u nasem jeziku ili smo je "posudili" od "brace" iz "susjedstva"?

Petar

pre 3 godine

Ljudi, ne pratite ove debilne serije i mentole koje neko uzdiže u zvezde. Odbacite to smeće. Skinite se sa te droge. To nisu nikakve zvezde nego obični pioni satanista koji su oduvek pružali pipke gde god su mogli, a danas putem medija imaju najveću šansu za svoje satanističke rituale. Čuvajte se. Mir Božiji Isus se rodi, srećan vam Badnji dan dobri ljudi. Blagosloven bio gospod naš Isus Hrist. Sačuvaj nas Bože.

Растко

pre 3 godine

Није геј, већ мужеложник! Доста је више тих туђица у нашем лепом језику, мужеложник је стара српска реч за момке који воле друге момке. И није се аутовао већ признао да је мужеложник.

miki

pre 3 godine

Gledao sam prvu sezonu i nikako mi nije bilo jasno da li je ova serija uzrasta do 7 god(mislim da ni njima nije zanimljiva) ili se neko sprda sa ljudima kad moze ovo da snima.Kakvo zaglupljivanje na delu.

Dex

pre 3 godine

Meni je normalno da muskarac i zena imaju decu
Ovo se kosi sa normalnoscu
To je bolest i ne osudjujem
Dostojevski je napisao da ce doci vreme kada ce normalni morati da cute pred nenormalnim
Ne bas tako al kog zanima nek nadje

asdf

pre 3 godine

ali koliko su dosadni sa forsiranjem gej likova u serijama.
mnogo su dosadni.
aha! nemaju nijednog afro-amerikanca u seriji, zabraniti zbog diskriminacije

MethodManWu

pre 3 godine

To što visiš na internetu je za tebe rad?
(Dule, 6. januar 2023 10:43)

Danas pametni ljudi rade na internetu i zarađuju fine pare. Takvi kao ti (malo manje pametni) crnče u nekoj rupi za 300-400 evra mjesečno.

Thom

pre 3 godine

Medju gej ljudima se koristi rec “autovati se” i kod nas. Niko ne kaze izasao iz ormara.
E sad da bi bilo bolje naci srpski izraz slazem se

Ja

pre 3 godine

Mislim, decko se konacno autovao posle 18 godina. Imajte malo razumevanja. Strasno je to kad zivis u strahu od okoline da si gej. Narocito u Americi gde je sve popularno, osim da si strejt. To je pase

Nidza

pre 3 godine

Meni je ovde smesna samo izjava " ceo zivot se krijem " . A decko tek 18 godina. Koji bre ceo zivot? Evo da je postao svestan da je gej u npr 12, 13godina, to je onda 5-6 godina, a ne 18 godina.

прозорљив у прошлост :)

pre 3 godine

Ја сам стрејт, па не морам то да обзнањујем јавно...осим ево сад овде.:)

Објављен коментар

pre 3 godine

Е сад ми је лакше кад је њему лакше јер је свима око њега лакше.

Aii

pre 3 godine

Živ nisam bio dok se nije izjasnio!
(RazmisliteBolje, 6. januar 2023 08:22)

Mislis autovo? 🤣
Pored toga sto je muzoloznik lozi se i na automobile...cudna fiksacija...

nolan smit furundžija

pre 3 godine

"Pozajmljenica"? Postoji li ta rec u nasem jeziku ili smo je "posudili" od "brace" iz "susjedstva"?
(Krle Car, 06. januar 2023 09:08)

Ispao si glup u društvu.

Sava

pre 3 godine

Dostojevski je napisao da ce doci vreme kada ce normalni morati da cute pred nenormalnim
Ne bas tako al kog zanima nek nadje
(Dex, 6. januar 2023 10:35)

A Dostojevski ti je baš onako etalon normalnosti, a?

Cvrle legendarni

pre 3 godine

Cuj sad ovo, autovanje haha
(Djipalo Junuz, 06. januar 2023 08:29)

E sad zamisli samo jos "autovanje" na cirilici. Bilo bi cool, a?

neutralni felš

pre 3 godine

Ljudi, ne pratite ove debilne serije i mentole koje neko uzdiže u zvezde. Odbacite to smeće. Skinite se sa te droge. To nisu nikakve zvezde nego obični pioni satanista koji su oduvek pružali pipke gde god su mogli, a danas putem medija imaju najveću šansu za svoje satanističke rituale. Čuvajte se. Mir Božiji Isus se rodi, srećan vam Badnji dan dobri ljudi. Blagosloven bio gospod naš Isus Hrist. Sačuvaj nas Bože.
(Petar, 06. januar 2023 11:19)

bog vas mrzi jer ga smarate.

Dollar

pre 3 godine

Koliko godina je onda imao, kada je shvatio, da ga drugari privlače a ne drugarice? Možda 2, možda ipak 5? Kaže lik, 18 godina, da se plašio čitavih 18 godina. Koja promaja u mozgu. Domaći "mentoli", sa devijacijom moždane mase, kriminalni su u pokušajima da ga opravdaju.

?

pre 3 godine

Primitivna horda ovde ne može razumeti koliko je olakšanje za čoveka kad prizna javno svoju seksualnu orijentaciju. Pogotovo što je polovina negativnih komentatora u latentnim vodama, obično ovi najglasniji, ne vole sebe…
(Loznica, Gučevo, Cer…, 6. januar 2023 09:14)

Naročito je teško izjasniti se u Americi, gde priznaju oko 70 ili više opredeljenja... Teže je sad biti strejt nego gej.

Yesn't

pre 3 godine

mnogo su dosadni.
aha! nemaju nijednog afro-amerikanca u seriji, zabraniti zbog diskriminacije
(asdf, 06. januar 2023 08:56)

Vidi se da pratiš seriju.

123

pre 3 godine

Meni je normalno da muskarac i zena imaju decu
Ovo se kosi sa normalnoscu
To je bolest i ne osudjujem
Dostojevski je napisao da ce doci vreme kada ce normalni morati da cute pred nenormalnim
Ne bas tako al kog zanima nek nadje
(Dex, 6. januar 2023 10:35)

Nesto sto ti imas ili si ti kao licnost moze da postane vecini nenormalno. Verovatno bi onda skapirao.

Veljko

pre 3 godine

Meni je ovde smesna samo izjava " ceo zivot se krijem " . A decko tek 18 godina. Koji bre ceo zivot? Evo da je postao svestan da je gej u npr 12, 13godina, to je onda 5-6 godina, a ne 18 godina.
(Nidza, 6. januar 2023 11:11)

Ipak se malo ranije otkriva da li si strejt ili gej. Ne moraju ti poceti rasti stidne dlake pa da budes svestan toga. Ja sam prvu privlacnost prema devojcici osetio sa osam godina. Nije to imalo nikakve veze sa seksom, ali secam se da sam buljio u nju (njeno lice) sat, dva bez prestanka. S obzirom da se pre pete, seste godine ne secamo skoro nicega i da sa sest, sedam godina postajemo socijalna bica (skola) moze se reci da je za jednog 18-ogodisnjaka period od 8-18 celi zivot.

Mancini

pre 3 godine

U zadnje vreme od gejovana i lezbijki ne možeš da živiš. Došlo zadnje vreme. Da pročitam nekakvu lepu priču o dvoje zaljubljenih i voljenih nećeš moći, a i ako nešto napišu, eto ti najgorih komentara. Zadnje vreme.

M

pre 3 godine

Ali ove teorije zavere po komentarima, to samo ima kod nas. Malo se edukujte po pitanju ljudske seksualnosti pre nego što otvorite usta, ne blamirajte se. Dečko je imao hrabrosti da pokaže svetu pravog sebe ali uvek mora da se javi i taj polusvet koji se poziva na Boga i lažni moral. Prestanite da živite u prošlosti i pročitajte koju knjigu umesto što se proseravate u komentarima članka jebenog b92. Presmešno

Mix

pre 3 godine

Pod hitno snimiti film, gde ce akcioni junak biti GAY, samo to još čekamo. Romantičnu komediju su snimili, sad još ovo. Pa da konačno prestanem da gledam Američke filmove. Čak i Superman je GAY.

Robert

pre 3 godine

Cuj sad ovo, autovanje haha
(Djipalo Junuz, 06. januar 2023 08:29)

Ali ne propustamo sansu da se smejemo Hrvatima za neke njihove reci. I to sto oni kreiraju svoje, a mi samo ubacimo anglicizam.