Tinćino
pre 10 godina
Nesrecna priča baš ...
pre 10 godina
Nesrecna priča baš ...
pre 10 godina
Ako neko za zivota nije odabrao Boga, zasto misli da ce nakon smrti biti u Bozjim rukama?
U carstvu nebeskom nema ni droge, ni alkohola, ni kocke, ni prostitucije, ni pedofilije, ni nasilja, niti bilo cega slicnog. Covek svojom slobodnom voljom odlucuje gde ce biti nakon smrti. Ulaznica za carstvo nebesko se kupuje u zivotu na zemlji.
pre 10 godina
Sada je najlakase reci da je umrla od droge... Javnost ce izmanipulisati i to je to. Inace ona se pre par meseci nasla u istoj situaciji kao Vitni. Da li vam je poznato ovo: kada, droga i davljenje... Zatim je bila u komi do nedavno dok je nisu iskljucili sa aparata i evo rezultata, strasno! RIP :(
pre 10 godina
Jako tužna porodična tragedija.
Počivaj u miru mali anđele. :(
pre 10 godina
Who cares....
pre 10 godina
'I will always Love you'...
pre 10 godina
Rest In Peace..
pre 10 godina
Tragedija.
pre 10 godina
Tužna porodična tragedija.
Nek počivaju u miru!
pre 10 godina
Pomisli čovek da iz predostroznosti sve zvezde treba da imaju samo tuš-kabine umesto kade.
pre 10 godina
Za sve je kriv "tata". Navodnici su zbog toga sto on jeste bioloski tata ali tu se kompletna njegova uloga zavrsava. Posle toga je postao njihov dzelat i zalosno je sto to u njegovu glavu nikada nece dospeti ...
pre 10 godina
Tuga... bila je tako mlada...u najosetljivijoj životnoj dobi.
Nakon smrti majke, prepuštena sebi samoj, bez podrške,bez zaštite čak ni od tog nesrećnog oca koga je imala.
Ne verujem da ju je, kako se špekuliše, droga ubila; za to je, valjda, potrebno neko duže vreme, a ona je imala samo 22 godine !
Možda je novac, ogromno bogatstvo koje je imala, "uzrok smrti".
U svakom slučaju, tužno... veoma tužno.
pre 10 godina
@Porodicno prokletstvo
Zato pametni ljudi usmeravaju decu tamo gde imaju talenta, a ne "laksim" putem u oblasti gde je roditelj uspesan. Mada je rodjena tetka Virni Hjuston, Dajon Vorvik bila vrhunska pevacica.
Ovo jadno "dete" nije imao ko ni da usmeri. Nije je ubila muzika, ubila ju je zla, zavidna i nesigurma osoba koja je preko nje htela sa kontrolise njen novac. Istraga ce pokazati svoje. Meni je to bilo sumnjivo od pocetka.
pre 10 godina
Juče sam se u selu igrao sa bratanicama, malom kucom Srećkom i 3 mačeta, koja je to radost, cika i vriska bila po dvorištu celog dana... A da..., spominju se nekih 100.000.000$ nasleđa! Zaječarac
pre 10 godina
Djeca bez kontrole, po pravilu tragedija bude.
pre 10 godina
Bez obzira koliko se deca poznatih i slavnih roditelja trude da izgledaju zadovoljno, jer su im roditelji obezbedili i ono sto druga deca ne mogu da imaju, to su ipak jako nesrecna deca, jer se smatraju inferiornom, netalentovanom kao njihovi ocevi ili majke, i znaju da iz duboke senke roditelja nece nikad izaci. A onda dobar deo njih pravi teske gluposti, dize ruku na sebe i sl. Pritisak koji osecaju je, prevelik, a oni za njega nisu spremni. Krajnji ishod - znamo.
pre 10 godina
Tuzno sve... RIP Kris
pre 10 godina
Iskreno, nikada neću prežaliti Vitni, ona je bila fenomenalna pevačica, koja je kasnije pala u ruke jednom antitalentu Bobi Braunu, koji je iskorišćavao do njene smrti.
Nažalost, ni njena ćerka nije mogla da ima podršku od oca bitange i zato sve tako završilo.
Počivaj u miru.
pre 10 godina
Zle duse su je svesno vodile u smrt da bi mogle da rasparcaju milione koji su ostali iza Vitni.
pre 10 godina
O svemu nebitnom piše samo ne o tome šta joj se desilo i zbog čega je bila u komi...
pre 10 godina
Strašno i tužno = droga !!
pre 10 godina
Glumicemo,plesacemo,pevacemo i 100 miliona! I onda puknu totalno, zaborave sirotinju iz koje su i sami potekli, ni reč o minimalnu(7,5$) samo raskalašnost, bahatost,perverzija,gudrovina!
Šta ti je čovek?!
pre 10 godina
Tuuuugo, tugo nesrećo .....
pre 10 godina
Nije sreća para puna vreća, to znaju oni što je imaju.
pre 10 godina
Jerry Springer Show!
pre 10 godina
Strašno!
pre 10 godina
Strasno,tuzno,e Vitni...
pre 10 godina
kakva porodicna tragedija...uzaaass!!
pre 10 godina
100miliona dolara i ne zna sta ce od zivota!
pre 10 godina
sve pare koje je dobila sada vise nema naslednika. kao i sa Jeksonom. Isti scenario...
Saucesce
pre 10 godina
kakva porodicna tragedija...uzaaass!!
pre 10 godina
Strasno,tuzno,e Vitni...
pre 10 godina
O svemu nebitnom piše samo ne o tome šta joj se desilo i zbog čega je bila u komi...
pre 10 godina
Iskreno, nikada neću prežaliti Vitni, ona je bila fenomenalna pevačica, koja je kasnije pala u ruke jednom antitalentu Bobi Braunu, koji je iskorišćavao do njene smrti.
Nažalost, ni njena ćerka nije mogla da ima podršku od oca bitange i zato sve tako završilo.
Počivaj u miru.
pre 10 godina
Strašno!
pre 10 godina
Nije sreća para puna vreća, to znaju oni što je imaju.
pre 10 godina
Bez obzira koliko se deca poznatih i slavnih roditelja trude da izgledaju zadovoljno, jer su im roditelji obezbedili i ono sto druga deca ne mogu da imaju, to su ipak jako nesrecna deca, jer se smatraju inferiornom, netalentovanom kao njihovi ocevi ili majke, i znaju da iz duboke senke roditelja nece nikad izaci. A onda dobar deo njih pravi teske gluposti, dize ruku na sebe i sl. Pritisak koji osecaju je, prevelik, a oni za njega nisu spremni. Krajnji ishod - znamo.
pre 10 godina
Strašno i tužno = droga !!
pre 10 godina
Zle duse su je svesno vodile u smrt da bi mogle da rasparcaju milione koji su ostali iza Vitni.
pre 10 godina
100miliona dolara i ne zna sta ce od zivota!
pre 10 godina
sve pare koje je dobila sada vise nema naslednika. kao i sa Jeksonom. Isti scenario...
Saucesce
pre 10 godina
Glumicemo,plesacemo,pevacemo i 100 miliona! I onda puknu totalno, zaborave sirotinju iz koje su i sami potekli, ni reč o minimalnu(7,5$) samo raskalašnost, bahatost,perverzija,gudrovina!
Šta ti je čovek?!
pre 10 godina
Pomisli čovek da iz predostroznosti sve zvezde treba da imaju samo tuš-kabine umesto kade.
pre 10 godina
Tužna porodična tragedija.
Nek počivaju u miru!
pre 10 godina
Tuzno sve... RIP Kris
pre 10 godina
Tuuuugo, tugo nesrećo .....
pre 10 godina
Za sve je kriv "tata". Navodnici su zbog toga sto on jeste bioloski tata ali tu se kompletna njegova uloga zavrsava. Posle toga je postao njihov dzelat i zalosno je sto to u njegovu glavu nikada nece dospeti ...
pre 10 godina
@Porodicno prokletstvo
Zato pametni ljudi usmeravaju decu tamo gde imaju talenta, a ne "laksim" putem u oblasti gde je roditelj uspesan. Mada je rodjena tetka Virni Hjuston, Dajon Vorvik bila vrhunska pevacica.
Ovo jadno "dete" nije imao ko ni da usmeri. Nije je ubila muzika, ubila ju je zla, zavidna i nesigurma osoba koja je preko nje htela sa kontrolise njen novac. Istraga ce pokazati svoje. Meni je to bilo sumnjivo od pocetka.
pre 10 godina
Juče sam se u selu igrao sa bratanicama, malom kucom Srećkom i 3 mačeta, koja je to radost, cika i vriska bila po dvorištu celog dana... A da..., spominju se nekih 100.000.000$ nasleđa! Zaječarac
pre 10 godina
Tragedija.
pre 10 godina
Tuga... bila je tako mlada...u najosetljivijoj životnoj dobi.
Nakon smrti majke, prepuštena sebi samoj, bez podrške,bez zaštite čak ni od tog nesrećnog oca koga je imala.
Ne verujem da ju je, kako se špekuliše, droga ubila; za to je, valjda, potrebno neko duže vreme, a ona je imala samo 22 godine !
Možda je novac, ogromno bogatstvo koje je imala, "uzrok smrti".
U svakom slučaju, tužno... veoma tužno.
pre 10 godina
Jerry Springer Show!
pre 10 godina
Djeca bez kontrole, po pravilu tragedija bude.
pre 10 godina
Rest In Peace..
pre 10 godina
Jako tužna porodična tragedija.
Počivaj u miru mali anđele. :(
pre 10 godina
Sada je najlakase reci da je umrla od droge... Javnost ce izmanipulisati i to je to. Inace ona se pre par meseci nasla u istoj situaciji kao Vitni. Da li vam je poznato ovo: kada, droga i davljenje... Zatim je bila u komi do nedavno dok je nisu iskljucili sa aparata i evo rezultata, strasno! RIP :(
pre 10 godina
Nesrecna priča baš ...
pre 10 godina
'I will always Love you'...
pre 10 godina
Ako neko za zivota nije odabrao Boga, zasto misli da ce nakon smrti biti u Bozjim rukama?
U carstvu nebeskom nema ni droge, ni alkohola, ni kocke, ni prostitucije, ni pedofilije, ni nasilja, niti bilo cega slicnog. Covek svojom slobodnom voljom odlucuje gde ce biti nakon smrti. Ulaznica za carstvo nebesko se kupuje u zivotu na zemlji.
pre 10 godina
Who cares....
pre 10 godina
Who cares....
pre 10 godina
Glumicemo,plesacemo,pevacemo i 100 miliona! I onda puknu totalno, zaborave sirotinju iz koje su i sami potekli, ni reč o minimalnu(7,5$) samo raskalašnost, bahatost,perverzija,gudrovina!
Šta ti je čovek?!
pre 10 godina
Juče sam se u selu igrao sa bratanicama, malom kucom Srećkom i 3 mačeta, koja je to radost, cika i vriska bila po dvorištu celog dana... A da..., spominju se nekih 100.000.000$ nasleđa! Zaječarac
pre 10 godina
100miliona dolara i ne zna sta ce od zivota!
pre 10 godina
Jerry Springer Show!
pre 10 godina
Ako neko za zivota nije odabrao Boga, zasto misli da ce nakon smrti biti u Bozjim rukama?
U carstvu nebeskom nema ni droge, ni alkohola, ni kocke, ni prostitucije, ni pedofilije, ni nasilja, niti bilo cega slicnog. Covek svojom slobodnom voljom odlucuje gde ce biti nakon smrti. Ulaznica za carstvo nebesko se kupuje u zivotu na zemlji.
pre 10 godina
Iskreno, nikada neću prežaliti Vitni, ona je bila fenomenalna pevačica, koja je kasnije pala u ruke jednom antitalentu Bobi Braunu, koji je iskorišćavao do njene smrti.
Nažalost, ni njena ćerka nije mogla da ima podršku od oca bitange i zato sve tako završilo.
Počivaj u miru.
pre 10 godina
Nije sreća para puna vreća, to znaju oni što je imaju.
pre 10 godina
Tuga... bila je tako mlada...u najosetljivijoj životnoj dobi.
Nakon smrti majke, prepuštena sebi samoj, bez podrške,bez zaštite čak ni od tog nesrećnog oca koga je imala.
Ne verujem da ju je, kako se špekuliše, droga ubila; za to je, valjda, potrebno neko duže vreme, a ona je imala samo 22 godine !
Možda je novac, ogromno bogatstvo koje je imala, "uzrok smrti".
U svakom slučaju, tužno... veoma tužno.
pre 10 godina
Strašno i tužno = droga !!
pre 10 godina
Strasno,tuzno,e Vitni...
pre 10 godina
kakva porodicna tragedija...uzaaass!!
pre 10 godina
Zle duse su je svesno vodile u smrt da bi mogle da rasparcaju milione koji su ostali iza Vitni.
pre 10 godina
Bez obzira koliko se deca poznatih i slavnih roditelja trude da izgledaju zadovoljno, jer su im roditelji obezbedili i ono sto druga deca ne mogu da imaju, to su ipak jako nesrecna deca, jer se smatraju inferiornom, netalentovanom kao njihovi ocevi ili majke, i znaju da iz duboke senke roditelja nece nikad izaci. A onda dobar deo njih pravi teske gluposti, dize ruku na sebe i sl. Pritisak koji osecaju je, prevelik, a oni za njega nisu spremni. Krajnji ishod - znamo.
pre 10 godina
Pomisli čovek da iz predostroznosti sve zvezde treba da imaju samo tuš-kabine umesto kade.
pre 10 godina
sve pare koje je dobila sada vise nema naslednika. kao i sa Jeksonom. Isti scenario...
Saucesce
pre 10 godina
Strašno!
pre 10 godina
@Porodicno prokletstvo
Zato pametni ljudi usmeravaju decu tamo gde imaju talenta, a ne "laksim" putem u oblasti gde je roditelj uspesan. Mada je rodjena tetka Virni Hjuston, Dajon Vorvik bila vrhunska pevacica.
Ovo jadno "dete" nije imao ko ni da usmeri. Nije je ubila muzika, ubila ju je zla, zavidna i nesigurma osoba koja je preko nje htela sa kontrolise njen novac. Istraga ce pokazati svoje. Meni je to bilo sumnjivo od pocetka.
pre 10 godina
Tuzno sve... RIP Kris
pre 10 godina
Tuuuugo, tugo nesrećo .....
pre 10 godina
Djeca bez kontrole, po pravilu tragedija bude.
pre 10 godina
Tužna porodična tragedija.
Nek počivaju u miru!
pre 10 godina
Za sve je kriv "tata". Navodnici su zbog toga sto on jeste bioloski tata ali tu se kompletna njegova uloga zavrsava. Posle toga je postao njihov dzelat i zalosno je sto to u njegovu glavu nikada nece dospeti ...
pre 10 godina
Rest In Peace..
pre 10 godina
O svemu nebitnom piše samo ne o tome šta joj se desilo i zbog čega je bila u komi...
pre 10 godina
Tragedija.
pre 10 godina
Sada je najlakase reci da je umrla od droge... Javnost ce izmanipulisati i to je to. Inace ona se pre par meseci nasla u istoj situaciji kao Vitni. Da li vam je poznato ovo: kada, droga i davljenje... Zatim je bila u komi do nedavno dok je nisu iskljucili sa aparata i evo rezultata, strasno! RIP :(
pre 10 godina
Nesrecna priča baš ...
pre 10 godina
Jako tužna porodična tragedija.
Počivaj u miru mali anđele. :(
pre 10 godina
'I will always Love you'...
30 Komentari
Sortiraj po: