Ekser
pre 14 godina
@ (beni, 24. jul 2011 06:09) : Prvo, nisu svih tih 77 drzava koje su vas priznale potpisnice CEFTA, vec samo nekoliko njih, nedovoljno da se taj sporazum promeni. Drugo, to sto ste vi odlucili da roba koju izvozite nikako nece nositi pecat UNMIKA, to ne znaci da ce se po defaukt-u CEFTA promeniti i postati obavezujuce za one koji vas nisu priznali u okviru tog dogovora. Najzad, kako necete moci da promenite taj sporazum, vi ako zelite da razjasnite ovo pitanje, vi komunicirajte CEFTa kako stare pecate ne zelite da primenjujete, i kako ste naravno svesni da takvom fundamentalnom promenom shvatate i prihvatate konsekvence, tj da necete vise imati prednosti istog, pa idite nanovo za pregovaracki sto da udjete u CEFTU kao nezavisna republika, a ne UNMIK. Nikako vam ne garantujem uspeh u tome, ali tako jedino vi necete krsiti duh tog sporazuma. Jer da ponovim sto vam neki ovde kazu vec milion puta, Srbija nije uvela nikakav embargo. Vec nece da se proda na tako jeftin stos, da mora da vas prizna za nekih 400 miliona evra... pa nek je i milijardu. Pozdrav.
60 Komentari
Sortiraj po: