A i B
pre 5 godina
Ako se plaća kao kod RF neisplativo je. Ako se ne plaća, odlično je.
Četvrtak, 16.07.2020.
12:13
Od februara 2020. godine građanima u Srbiji omogućeno je plaćanja računa/faktura skeniranjem NBS IPS QR koda.
IMAGE SOURCE
pre 5 godina
Ako se plaća kao kod RF neisplativo je. Ako se ne plaća, odlično je.
pre 5 godina
najveci vid slobode gradjanina je kes. Austrijanci imaju to kao predlog za ubaciti u USTAV. Toliko o tome
pre 5 godina
У Аустрији се људи побунили јер су хтели да укину кеш, зато што сматрају да је то последњи вид слободе и наравно неће укинути. Али зато код нас дај само свако г... које дође са запада.
pre 5 godina
Ovo je proslost u svetu.Sada se placa sa Google pay i Apple pay.
pre 5 godina
Ništa nije dobro kao keš!
pre 5 godina
Ne, čekam moju banku da omogući apple pay ili da prelazim u drugu.
(Student, 18. jul 2020 15:57)
Da, zašto bi pare ostale u Srbiji, zašto sa naši prijatelji Amerikanci ne uzmu neki procenat zar ne?
pre 5 godina
Zašto ne kažu koliko naplaćuju tu uslugu po računu? Raiffeisen je prvo naplaćivao 50 a sada 30din.
(Qm, 18. jul 2020 18:26)
Otkud ti to? Ne lupaj gluposti.
pre 5 godina
U našoj digitalnoj Srbiji i "mail" je čudo...
(Nikola, 18. jul 2020 16:58)
Pisao pre neki dan katastru Rekovac..., ladno mi odgovorili.
pre 5 godina
Verovatno je ok. Meni ne teba zato sto placanje radim na drugaciji nacin.
Svakog februara platim unepred za celu godinu sve racuna na salterima infostana, epsa, beogasa i internet provajdera. Nema provizije, uracunat popust od 5%, ne razmislljam cele godine i ne posecujem banku i postu uopste... Pozdrav svima
(Shone, 18. jul 2020 19:43)
Bole te uvo, ti preplaćuješ.
pre 5 godina
Skeniranje QR koda jeste jednostavno i brzo, ali Raiffeisen naplaćuje uslugu 30 dinara. Za minut koliko mi treba da popunim podatke sa uplatnice mi se više isplati da ukucam podatke.
pre 5 godina
U nekim zemljama se to koristi vec par godina...
pre 5 godina
Ja sve racune plaćam na taj način. Ništa lakše i nikad brže.
pre 5 godina
E ljudi to je cipovanje..Znaju sve o tebi,sta kupujes,gde radis,sta radis,gde si u slobodno vreme,kolika ti je plata,koji su ti racuni,kad dolazis odlazis sta guglas sta ostavljas u komentarima itd itd..a vi brinete o vakcinama..
pre 5 godina
Dodješ na red u radnji,kreneš da plaćaš crkne ti baterija a keša nemaš!
pre 5 godina
Verovatno je ok. Meni ne teba zato sto placanje radim na drugaciji nacin.
Svakog februara platim unepred za celu godinu sve racuna na salterima infostana, epsa, beogasa i internet provajdera. Nema provizije, uracunat popust od 5%, ne razmislljam cele godine i ne posecujem banku i postu uopste... Pozdrav svima
pre 5 godina
Ništa bez kešole.
pre 5 godina
Zašto ne kažu koliko naplaćuju tu uslugu po računu? Raiffeisen je prvo naplaćivao 50 a sada 30din.
pre 5 godina
koristim ovo za mesecne racune..poplacam sve cim stignu racuni...pokazao kevi,gleda me u neverici i ode ispred poste da ceka red...
pre 5 godina
Ne ne i ne jos uvek. Dok ne poprave bagove, vise ne placam tako. Pa brate, platio sam racun oko 9000, i uredno mi stize odmah sms da mi je skinuto s racuna, a njima ne lezu pare. Cekamo tako kao budale i ja izvadim karticu, platim. A sta da nisam imao jos 9000 na racunu? Sutradan odem u banku, pisem neki zahtev, prilazem slip da je odbijeno, prekosutra mi vracaju 9000. To je ono- zasto pristo, kad moze komplikovano?
pre 5 godina
Odlična stvar, nikad lakše i pouzdanije izmirivanje obaveza.
pre 5 godina
U našoj digitalnoj Srbiji i "mail" je čudo...
pre 5 godina
Ne, čekam moju banku da omogući apple pay ili da prelazim u drugu.
pre 5 godina
Ne ne i ne jos uvek. Dok ne poprave bagove, vise ne placam tako. Pa brate, platio sam racun oko 9000, i uredno mi stize odmah sms da mi je skinuto s racuna, a njima ne lezu pare. Cekamo tako kao budale i ja izvadim karticu, platim. A sta da nisam imao jos 9000 na racunu? Sutradan odem u banku, pisem neki zahtev, prilazem slip da je odbijeno, prekosutra mi vracaju 9000. To je ono- zasto pristo, kad moze komplikovano?
pre 5 godina
Zašto ne kažu koliko naplaćuju tu uslugu po računu? Raiffeisen je prvo naplaćivao 50 a sada 30din.
pre 5 godina
Ništa bez kešole.
pre 5 godina
koristim ovo za mesecne racune..poplacam sve cim stignu racuni...pokazao kevi,gleda me u neverici i ode ispred poste da ceka red...
pre 5 godina
E ljudi to je cipovanje..Znaju sve o tebi,sta kupujes,gde radis,sta radis,gde si u slobodno vreme,kolika ti je plata,koji su ti racuni,kad dolazis odlazis sta guglas sta ostavljas u komentarima itd itd..a vi brinete o vakcinama..
pre 5 godina
Odlična stvar, nikad lakše i pouzdanije izmirivanje obaveza.
pre 5 godina
U našoj digitalnoj Srbiji i "mail" je čudo...
pre 5 godina
Dodješ na red u radnji,kreneš da plaćaš crkne ti baterija a keša nemaš!
pre 5 godina
Ništa nije dobro kao keš!
pre 5 godina
Skeniranje QR koda jeste jednostavno i brzo, ali Raiffeisen naplaćuje uslugu 30 dinara. Za minut koliko mi treba da popunim podatke sa uplatnice mi se više isplati da ukucam podatke.
pre 5 godina
U našoj digitalnoj Srbiji i "mail" je čudo...
(Nikola, 18. jul 2020 16:58)
Pisao pre neki dan katastru Rekovac..., ladno mi odgovorili.
pre 5 godina
Verovatno je ok. Meni ne teba zato sto placanje radim na drugaciji nacin.
Svakog februara platim unepred za celu godinu sve racuna na salterima infostana, epsa, beogasa i internet provajdera. Nema provizije, uracunat popust od 5%, ne razmislljam cele godine i ne posecujem banku i postu uopste... Pozdrav svima
(Shone, 18. jul 2020 19:43)
Bole te uvo, ti preplaćuješ.
pre 5 godina
Ne, čekam moju banku da omogući apple pay ili da prelazim u drugu.
pre 5 godina
Verovatno je ok. Meni ne teba zato sto placanje radim na drugaciji nacin.
Svakog februara platim unepred za celu godinu sve racuna na salterima infostana, epsa, beogasa i internet provajdera. Nema provizije, uracunat popust od 5%, ne razmislljam cele godine i ne posecujem banku i postu uopste... Pozdrav svima
pre 5 godina
Ne, čekam moju banku da omogući apple pay ili da prelazim u drugu.
(Student, 18. jul 2020 15:57)
Da, zašto bi pare ostale u Srbiji, zašto sa naši prijatelji Amerikanci ne uzmu neki procenat zar ne?
pre 5 godina
najveci vid slobode gradjanina je kes. Austrijanci imaju to kao predlog za ubaciti u USTAV. Toliko o tome
pre 5 godina
У Аустрији се људи побунили јер су хтели да укину кеш, зато што сматрају да је то последњи вид слободе и наравно неће укинути. Али зато код нас дај само свако г... које дође са запада.
pre 5 godina
U nekim zemljama se to koristi vec par godina...
pre 5 godina
Ja sve racune plaćam na taj način. Ništa lakše i nikad brže.
pre 5 godina
Zašto ne kažu koliko naplaćuju tu uslugu po računu? Raiffeisen je prvo naplaćivao 50 a sada 30din.
(Qm, 18. jul 2020 18:26)
Otkud ti to? Ne lupaj gluposti.
pre 5 godina
Ako se plaća kao kod RF neisplativo je. Ako se ne plaća, odlično je.
pre 5 godina
Ovo je proslost u svetu.Sada se placa sa Google pay i Apple pay.
pre 5 godina
Odlična stvar, nikad lakše i pouzdanije izmirivanje obaveza.
pre 5 godina
Ne, čekam moju banku da omogući apple pay ili da prelazim u drugu.
pre 5 godina
koristim ovo za mesecne racune..poplacam sve cim stignu racuni...pokazao kevi,gleda me u neverici i ode ispred poste da ceka red...
pre 5 godina
Verovatno je ok. Meni ne teba zato sto placanje radim na drugaciji nacin.
Svakog februara platim unepred za celu godinu sve racuna na salterima infostana, epsa, beogasa i internet provajdera. Nema provizije, uracunat popust od 5%, ne razmislljam cele godine i ne posecujem banku i postu uopste... Pozdrav svima
pre 5 godina
U našoj digitalnoj Srbiji i "mail" je čudo...
pre 5 godina
Zašto ne kažu koliko naplaćuju tu uslugu po računu? Raiffeisen je prvo naplaćivao 50 a sada 30din.
(Qm, 18. jul 2020 18:26)
Otkud ti to? Ne lupaj gluposti.
pre 5 godina
Ništa bez kešole.
pre 5 godina
Dodješ na red u radnji,kreneš da plaćaš crkne ti baterija a keša nemaš!
pre 5 godina
Ja sve racune plaćam na taj način. Ništa lakše i nikad brže.
pre 5 godina
E ljudi to je cipovanje..Znaju sve o tebi,sta kupujes,gde radis,sta radis,gde si u slobodno vreme,kolika ti je plata,koji su ti racuni,kad dolazis odlazis sta guglas sta ostavljas u komentarima itd itd..a vi brinete o vakcinama..
pre 5 godina
Ne ne i ne jos uvek. Dok ne poprave bagove, vise ne placam tako. Pa brate, platio sam racun oko 9000, i uredno mi stize odmah sms da mi je skinuto s racuna, a njima ne lezu pare. Cekamo tako kao budale i ja izvadim karticu, platim. A sta da nisam imao jos 9000 na racunu? Sutradan odem u banku, pisem neki zahtev, prilazem slip da je odbijeno, prekosutra mi vracaju 9000. To je ono- zasto pristo, kad moze komplikovano?
pre 5 godina
Ne, čekam moju banku da omogući apple pay ili da prelazim u drugu.
(Student, 18. jul 2020 15:57)
Da, zašto bi pare ostale u Srbiji, zašto sa naši prijatelji Amerikanci ne uzmu neki procenat zar ne?
pre 5 godina
Ovo je proslost u svetu.Sada se placa sa Google pay i Apple pay.
pre 5 godina
U nekim zemljama se to koristi vec par godina...
pre 5 godina
Ništa nije dobro kao keš!
pre 5 godina
Zašto ne kažu koliko naplaćuju tu uslugu po računu? Raiffeisen je prvo naplaćivao 50 a sada 30din.
pre 5 godina
Verovatno je ok. Meni ne teba zato sto placanje radim na drugaciji nacin.
Svakog februara platim unepred za celu godinu sve racuna na salterima infostana, epsa, beogasa i internet provajdera. Nema provizije, uracunat popust od 5%, ne razmislljam cele godine i ne posecujem banku i postu uopste... Pozdrav svima
(Shone, 18. jul 2020 19:43)
Bole te uvo, ti preplaćuješ.
pre 5 godina
У Аустрији се људи побунили јер су хтели да укину кеш, зато што сматрају да је то последњи вид слободе и наравно неће укинути. Али зато код нас дај само свако г... које дође са запада.
pre 5 godina
najveci vid slobode gradjanina je kes. Austrijanci imaju to kao predlog za ubaciti u USTAV. Toliko o tome
pre 5 godina
Skeniranje QR koda jeste jednostavno i brzo, ali Raiffeisen naplaćuje uslugu 30 dinara. Za minut koliko mi treba da popunim podatke sa uplatnice mi se više isplati da ukucam podatke.
pre 5 godina
Ako se plaća kao kod RF neisplativo je. Ako se ne plaća, odlično je.
pre 5 godina
U našoj digitalnoj Srbiji i "mail" je čudo...
(Nikola, 18. jul 2020 16:58)
Pisao pre neki dan katastru Rekovac..., ladno mi odgovorili.
22 Komentari
Sortiraj po: