Алекса
pre 7 godina
Тровали на светском нивоу треба их затворити 100%
Ponedeljak, 11.03.2019.
08:02
Uprkos insistiranju medija, Ferero još nije objavio šta je kompaniju nateralo da zaustavi proizvodnju nutele u svojoj najvećoj fabrici u Francuskoj.
IMAGE SOURCE
pre 7 godina
Тровали на светском нивоу треба их затворити 100%
pre 7 godina
meni je nutela odvratna. ali to samo meni ocigledno, ima taj neki uljasti masnjikavi ukus koji mi je gadan. eurokrem i cipiripi su neuporedivo bolji, cak mi je i linolada bezveze.
pre 7 godina
pise na etiketi lesnik13 posto a na na energetskoj vrednosti pise na 100gr ima 30,9 posto masti( palmino ulje) secera 56,3 gr tovam je na 100 grama nutele 87 gr mast i secer! kolko lesnika ima onda jedan ili dva komada?
pre 7 godina
Ovde je problem tehnologije. Dodavanjem veceg procenta palminog ulja ,krem gubi na viskoznosti i na ukusu. Bitni je problem, lesnik, jer prema inostranim portalina nema ga,posto su 2017 spaljene i unistene plantaze istog u Turskoj glavnog dobavljaca ove sirovine. Kao odgovor na to, pokusavali su da dodaju arome i pojacivace ukusa sto prema EU standardima zabranjeno.
pre 7 godina
""Privremeno smo zatvorili fabriku zbog dodatnih mera opreza, imamo dovoljno zaliha da zadovoljimo potrebe tržišta. Potvrđujemo da na tržištu nema "pogođenih” proizvoda", navode u kompaniji."
Prevlike zalihe. To je verovatno i jedini "tehnicki" problem.
pre 7 godina
Meni je svaki krem dobar!
pre 7 godina
Francuska nutela je slaba i nikakva, za nijansu bolja od poljske.
pre 7 godina
Zašto je stala fabrika 'Nutele'? Iz prostog razloga što su se našli u nezgodnoj situaciji jer i sirotinja hoće da jede 'nutelu' istog kvaliteta kao sav zapadni svet, a to se ovima ne isplati dok su im obećali - isti kvalitet. Što bi rek'o naš narod sad su se - ujeli za jezik.
pre 7 godina
Lesnik ispeci u rerni, 10ak min, u krpu izmuljati da se skine ljuspa. U elektricni mlin za kafu, ne secko, dok ne postane krem.
Crnu cokoladu na pari otopiti i pola kolicine cokolade neslani puter. Sve izmesati, prah secer ili med. Moze slatke pavlake ako je gusto.
pre 7 godina
Ovo je već ko zna koji put kako čitam da nutela ima problem sa kvalitetom. Neko bi ozbiljno trebalo da se pozabavi time. Kada proizvođač to kaže, ko zna koliko je navodno ispravnih proizvoda otišlo na tržište. Čudi me da se u evropi ovo dešava, gde su prava potrošača koliko toliko zaštićena.
pre 7 godina
lepo kad je nutela najveci problem srpskog naroda
pre 7 godina
Ako se kvalitet meri kolicinom lesnika,sto je i slucaj ovde,stalno se vode polemike oko toga,na nasem trzistu je onda najkvalitetnija linolada.Hrvatski je brend,ali nazalost mi nemamo krem koji moze da mu parira.
pre 7 godina
Ucena monopolista...
Ako se "povlašćenima" ne sviđa njihov povlašćeni superkvalitetni status, zbog ravnopravnosti, onda će morati, i oni da trpe,
dok ne nauče lekciju. Da oni doziraju adekvatni kvalitet, shodno senzibilnosti i prefinjenosti nepaca, koje sporo evoluiraju, i napreduju, poput ekonomije, u nerazvijenim regionima, koji teže njihovom savršenstvu.A u toj razlici, potencijala, leži zlatna groznica, monopolista.
pre 7 godina
lepo kad je nutela najveci problem srpskog naroda
pre 7 godina
Ako se kvalitet meri kolicinom lesnika,sto je i slucaj ovde,stalno se vode polemike oko toga,na nasem trzistu je onda najkvalitetnija linolada.Hrvatski je brend,ali nazalost mi nemamo krem koji moze da mu parira.
pre 7 godina
Ovo je već ko zna koji put kako čitam da nutela ima problem sa kvalitetom. Neko bi ozbiljno trebalo da se pozabavi time. Kada proizvođač to kaže, ko zna koliko je navodno ispravnih proizvoda otišlo na tržište. Čudi me da se u evropi ovo dešava, gde su prava potrošača koliko toliko zaštićena.
pre 7 godina
Ovde je problem tehnologije. Dodavanjem veceg procenta palminog ulja ,krem gubi na viskoznosti i na ukusu. Bitni je problem, lesnik, jer prema inostranim portalina nema ga,posto su 2017 spaljene i unistene plantaze istog u Turskoj glavnog dobavljaca ove sirovine. Kao odgovor na to, pokusavali su da dodaju arome i pojacivace ukusa sto prema EU standardima zabranjeno.
pre 7 godina
Zašto je stala fabrika 'Nutele'? Iz prostog razloga što su se našli u nezgodnoj situaciji jer i sirotinja hoće da jede 'nutelu' istog kvaliteta kao sav zapadni svet, a to se ovima ne isplati dok su im obećali - isti kvalitet. Što bi rek'o naš narod sad su se - ujeli za jezik.
pre 7 godina
Ucena monopolista...
Ako se "povlašćenima" ne sviđa njihov povlašćeni superkvalitetni status, zbog ravnopravnosti, onda će morati, i oni da trpe,
dok ne nauče lekciju. Da oni doziraju adekvatni kvalitet, shodno senzibilnosti i prefinjenosti nepaca, koje sporo evoluiraju, i napreduju, poput ekonomije, u nerazvijenim regionima, koji teže njihovom savršenstvu.A u toj razlici, potencijala, leži zlatna groznica, monopolista.
pre 7 godina
Lesnik ispeci u rerni, 10ak min, u krpu izmuljati da se skine ljuspa. U elektricni mlin za kafu, ne secko, dok ne postane krem.
Crnu cokoladu na pari otopiti i pola kolicine cokolade neslani puter. Sve izmesati, prah secer ili med. Moze slatke pavlake ako je gusto.
pre 7 godina
""Privremeno smo zatvorili fabriku zbog dodatnih mera opreza, imamo dovoljno zaliha da zadovoljimo potrebe tržišta. Potvrđujemo da na tržištu nema "pogođenih” proizvoda", navode u kompaniji."
Prevlike zalihe. To je verovatno i jedini "tehnicki" problem.
pre 7 godina
Francuska nutela je slaba i nikakva, za nijansu bolja od poljske.
pre 7 godina
pise na etiketi lesnik13 posto a na na energetskoj vrednosti pise na 100gr ima 30,9 posto masti( palmino ulje) secera 56,3 gr tovam je na 100 grama nutele 87 gr mast i secer! kolko lesnika ima onda jedan ili dva komada?
pre 7 godina
meni je nutela odvratna. ali to samo meni ocigledno, ima taj neki uljasti masnjikavi ukus koji mi je gadan. eurokrem i cipiripi su neuporedivo bolji, cak mi je i linolada bezveze.
pre 7 godina
Meni je svaki krem dobar!
pre 7 godina
Тровали на светском нивоу треба их затворити 100%
pre 7 godina
Ako se kvalitet meri kolicinom lesnika,sto je i slucaj ovde,stalno se vode polemike oko toga,na nasem trzistu je onda najkvalitetnija linolada.Hrvatski je brend,ali nazalost mi nemamo krem koji moze da mu parira.
pre 7 godina
Ucena monopolista...
Ako se "povlašćenima" ne sviđa njihov povlašćeni superkvalitetni status, zbog ravnopravnosti, onda će morati, i oni da trpe,
dok ne nauče lekciju. Da oni doziraju adekvatni kvalitet, shodno senzibilnosti i prefinjenosti nepaca, koje sporo evoluiraju, i napreduju, poput ekonomije, u nerazvijenim regionima, koji teže njihovom savršenstvu.A u toj razlici, potencijala, leži zlatna groznica, monopolista.
pre 7 godina
lepo kad je nutela najveci problem srpskog naroda
pre 7 godina
meni je nutela odvratna. ali to samo meni ocigledno, ima taj neki uljasti masnjikavi ukus koji mi je gadan. eurokrem i cipiripi su neuporedivo bolji, cak mi je i linolada bezveze.
pre 7 godina
Meni je svaki krem dobar!
pre 7 godina
Ovo je već ko zna koji put kako čitam da nutela ima problem sa kvalitetom. Neko bi ozbiljno trebalo da se pozabavi time. Kada proizvođač to kaže, ko zna koliko je navodno ispravnih proizvoda otišlo na tržište. Čudi me da se u evropi ovo dešava, gde su prava potrošača koliko toliko zaštićena.
pre 7 godina
Lesnik ispeci u rerni, 10ak min, u krpu izmuljati da se skine ljuspa. U elektricni mlin za kafu, ne secko, dok ne postane krem.
Crnu cokoladu na pari otopiti i pola kolicine cokolade neslani puter. Sve izmesati, prah secer ili med. Moze slatke pavlake ako je gusto.
pre 7 godina
""Privremeno smo zatvorili fabriku zbog dodatnih mera opreza, imamo dovoljno zaliha da zadovoljimo potrebe tržišta. Potvrđujemo da na tržištu nema "pogođenih” proizvoda", navode u kompaniji."
Prevlike zalihe. To je verovatno i jedini "tehnicki" problem.
pre 7 godina
Francuska nutela je slaba i nikakva, za nijansu bolja od poljske.
pre 7 godina
pise na etiketi lesnik13 posto a na na energetskoj vrednosti pise na 100gr ima 30,9 posto masti( palmino ulje) secera 56,3 gr tovam je na 100 grama nutele 87 gr mast i secer! kolko lesnika ima onda jedan ili dva komada?
pre 7 godina
Zašto je stala fabrika 'Nutele'? Iz prostog razloga što su se našli u nezgodnoj situaciji jer i sirotinja hoće da jede 'nutelu' istog kvaliteta kao sav zapadni svet, a to se ovima ne isplati dok su im obećali - isti kvalitet. Što bi rek'o naš narod sad su se - ujeli za jezik.
pre 7 godina
Тровали на светском нивоу треба их затворити 100%
pre 7 godina
Ovde je problem tehnologije. Dodavanjem veceg procenta palminog ulja ,krem gubi na viskoznosti i na ukusu. Bitni je problem, lesnik, jer prema inostranim portalina nema ga,posto su 2017 spaljene i unistene plantaze istog u Turskoj glavnog dobavljaca ove sirovine. Kao odgovor na to, pokusavali su da dodaju arome i pojacivace ukusa sto prema EU standardima zabranjeno.
13 Komentari
Sortiraj po: