Don Kihot
pre 10 godina
Ma nema šanse, Vodja kaže da nam je bolje, da bolje živimo! To nije tačno što se objavili, pitajte Vodju. Tišina tamo! Dosta bahatosti i bezobrazluka!
Utorak, 31.05.2016.
14:10
Stopa nezaposlenosti povećana je u prvom kvartalu 2016. na 19 odsto u poređenju sa istim tromesečjem prošle godine, saopštio je Republički zavod za statistiku.
Izvor: Tanjug
IMAGE SOURCE
pre 10 godina
Ma nema šanse, Vodja kaže da nam je bolje, da bolje živimo! To nije tačno što se objavili, pitajte Vodju. Tišina tamo! Dosta bahatosti i bezobrazluka!
pre 10 godina
Ma lazu bre! Ja sam licno gledao na TV kad je premijer bio na svecanom otvaranju novih firmi sa po deset, petnaest pa cak i dvadeset novih radnih mesta. Srbija napreduje!
pre 10 godina
Koja laž u Srbiji je 30% nezaposlenih u rangu smo Albanije svaki treći radno sposoban čovek nema posao imamo 1,7 milona penzionera mnogo više nego radnika što je žestoko bolesna ekonomija !!
pre 10 godina
Kako nam dobro ideeee! Ako, ako ... pa zar neko sme da kaze da nije tako!
pre 10 godina
A juce je pisalo:
Zaposlenih u Srbiji sve više, brojke tako kažu
Beograd -- Stopa nezaposlenosti u Srbiji je u ovoj u odnosu na 2014. godinu pala za 1,5 odsto, izjavio je direktor Nacionalne službe za zapošljavanje Zoran Martinović.
IZVOR: TANJUG PONEDELJAK, 30.05.2016.
pre 10 godina
samo da kazu po kojoj metodologiji prave racun pa da im verujem .Kakvih 20% , tacan broj je 38% ! To bez onih na crno sto ,,crnce"!
pre 10 godina
Zasto ovi podaci nisu objavljeni pre izbora,cutali su jer im je bilo potrebno glasacko telo i produzetak agonije u kojoj se Srbija nalazi.
Nazalost, zaposleni su samo oni koji su clanovi neke od vladajucih partija, svi koji mogu beze u inostranstvo u pokusaju da se spasu.Kvaltetne radne snage u Srbiji vise skoro i da nema,ovde ostaju ljudi koji nesto znaju ali imaju vise od 50 god. i oni koje niko ne zele da zaposli jer nemaju nikakvo radno iskustvo.
Gde su sada cuveni strucnjaci MMF-a i Kori Udovicki koja vec 4 god. vodi teorijske rasprave o tome sto i vrapci znaju.
pre 10 godina
Zasto ovi podaci nisu objavljeni pre izbora,cutali su jer im je bilo potrebno glasacko telo i produzetak agonije u kojoj se Srbija nalazi.
Nazalost, zaposleni su samo oni koji su clanovi neke od vladajucih partija, svi koji mogu beze u inostranstvo u pokusaju da se spasu.Kvaltetne radne snage u Srbiji vise skoro i da nema,ovde ostaju ljudi koji nesto znaju ali imaju vise od 50 god. i oni koje niko ne zele da zaposli jer nemaju nikakvo radno iskustvo.
Gde su sada cuveni strucnjaci MMF-a i Kori Udovicki koja vec 4 god. vodi teorijske rasprave o tome sto i vrapci znaju.
pre 10 godina
Koja laž u Srbiji je 30% nezaposlenih u rangu smo Albanije svaki treći radno sposoban čovek nema posao imamo 1,7 milona penzionera mnogo više nego radnika što je žestoko bolesna ekonomija !!
pre 10 godina
samo da kazu po kojoj metodologiji prave racun pa da im verujem .Kakvih 20% , tacan broj je 38% ! To bez onih na crno sto ,,crnce"!
pre 10 godina
A juce je pisalo:
Zaposlenih u Srbiji sve više, brojke tako kažu
Beograd -- Stopa nezaposlenosti u Srbiji je u ovoj u odnosu na 2014. godinu pala za 1,5 odsto, izjavio je direktor Nacionalne službe za zapošljavanje Zoran Martinović.
IZVOR: TANJUG PONEDELJAK, 30.05.2016.
pre 10 godina
Kako nam dobro ideeee! Ako, ako ... pa zar neko sme da kaze da nije tako!
pre 10 godina
Ma lazu bre! Ja sam licno gledao na TV kad je premijer bio na svecanom otvaranju novih firmi sa po deset, petnaest pa cak i dvadeset novih radnih mesta. Srbija napreduje!
pre 10 godina
Ma nema šanse, Vodja kaže da nam je bolje, da bolje živimo! To nije tačno što se objavili, pitajte Vodju. Tišina tamo! Dosta bahatosti i bezobrazluka!
pre 10 godina
Koja laž u Srbiji je 30% nezaposlenih u rangu smo Albanije svaki treći radno sposoban čovek nema posao imamo 1,7 milona penzionera mnogo više nego radnika što je žestoko bolesna ekonomija !!
pre 10 godina
Zasto ovi podaci nisu objavljeni pre izbora,cutali su jer im je bilo potrebno glasacko telo i produzetak agonije u kojoj se Srbija nalazi.
Nazalost, zaposleni su samo oni koji su clanovi neke od vladajucih partija, svi koji mogu beze u inostranstvo u pokusaju da se spasu.Kvaltetne radne snage u Srbiji vise skoro i da nema,ovde ostaju ljudi koji nesto znaju ali imaju vise od 50 god. i oni koje niko ne zele da zaposli jer nemaju nikakvo radno iskustvo.
Gde su sada cuveni strucnjaci MMF-a i Kori Udovicki koja vec 4 god. vodi teorijske rasprave o tome sto i vrapci znaju.
pre 10 godina
Kako nam dobro ideeee! Ako, ako ... pa zar neko sme da kaze da nije tako!
pre 10 godina
A juce je pisalo:
Zaposlenih u Srbiji sve više, brojke tako kažu
Beograd -- Stopa nezaposlenosti u Srbiji je u ovoj u odnosu na 2014. godinu pala za 1,5 odsto, izjavio je direktor Nacionalne službe za zapošljavanje Zoran Martinović.
IZVOR: TANJUG PONEDELJAK, 30.05.2016.
pre 10 godina
samo da kazu po kojoj metodologiji prave racun pa da im verujem .Kakvih 20% , tacan broj je 38% ! To bez onih na crno sto ,,crnce"!
pre 10 godina
Ma lazu bre! Ja sam licno gledao na TV kad je premijer bio na svecanom otvaranju novih firmi sa po deset, petnaest pa cak i dvadeset novih radnih mesta. Srbija napreduje!
pre 10 godina
Ma nema šanse, Vodja kaže da nam je bolje, da bolje živimo! To nije tačno što se objavili, pitajte Vodju. Tišina tamo! Dosta bahatosti i bezobrazluka!
7 Komentari
Sortiraj po: