Alex
pre 11 godina
Bravo!!
Nedelja, 14.12.2014.
14:55
Problem divljih taksista biće uskoro rešen, a taksisti koji nemaju dozvolu za taksiranje u glavnom gradu neće moći da dobiju beogradske taksi tablice.
Izvor: Beta
IMAGE SOURCE
pre 11 godina
Bravo!!
pre 11 godina
U subotu ujutru sam doputovao i na aerodromu mi je neki čovek isped TAXI INFO pulta nudio taksi koji je "jeftiniji nego tamo na pultu". Klasična "Taxi, taxi" priča i dalje ih ima na izlazu iz aerodroma posle carinske kontrole...
pre 11 godina
"taksisti koji nemaju dozvolu za taksiranje na teritoriji Beograda neće moći da dobiju beogradske taksi tablice"
Ok, a kako su onda do sada dobijali tablice??? Na lepe oci??? Ne mogu da verujem. Ako zelis da registrujes auto na firmu moras da pokazes iz APR-a da posedujes firmu, ako zelis da registrujes taksi vozilo moras da pokazes dozvolu za taksiranje, zar ne. Ako je ovo novina neka mi neko objasni kako su se do sada taksisti registrovali. Pa nije ni cudo sto ima toliko divljaka.
pre 11 godina
šarena laža!
i opet niste rešili problem divljih "taksista" na aerodromu koji guraju po 20€ komunalnim policajcima da zažmure!
pre 11 godina
"taksisti koji nemaju dozvolu za taksiranje na teritoriji Beograda neće moći da dobiju beogradske taksi tablice"
Ok, a kako su onda do sada dobijali tablice??? Na lepe oci??? Ne mogu da verujem. Ako zelis da registrujes auto na firmu moras da pokazes iz APR-a da posedujes firmu, ako zelis da registrujes taksi vozilo moras da pokazes dozvolu za taksiranje, zar ne. Ako je ovo novina neka mi neko objasni kako su se do sada taksisti registrovali. Pa nije ni cudo sto ima toliko divljaka.
pre 11 godina
šarena laža!
i opet niste rešili problem divljih "taksista" na aerodromu koji guraju po 20€ komunalnim policajcima da zažmure!
pre 11 godina
U subotu ujutru sam doputovao i na aerodromu mi je neki čovek isped TAXI INFO pulta nudio taksi koji je "jeftiniji nego tamo na pultu". Klasična "Taxi, taxi" priča i dalje ih ima na izlazu iz aerodroma posle carinske kontrole...
pre 11 godina
Bravo!!
pre 11 godina
šarena laža!
i opet niste rešili problem divljih "taksista" na aerodromu koji guraju po 20€ komunalnim policajcima da zažmure!
pre 11 godina
"taksisti koji nemaju dozvolu za taksiranje na teritoriji Beograda neće moći da dobiju beogradske taksi tablice"
Ok, a kako su onda do sada dobijali tablice??? Na lepe oci??? Ne mogu da verujem. Ako zelis da registrujes auto na firmu moras da pokazes iz APR-a da posedujes firmu, ako zelis da registrujes taksi vozilo moras da pokazes dozvolu za taksiranje, zar ne. Ako je ovo novina neka mi neko objasni kako su se do sada taksisti registrovali. Pa nije ni cudo sto ima toliko divljaka.
pre 11 godina
U subotu ujutru sam doputovao i na aerodromu mi je neki čovek isped TAXI INFO pulta nudio taksi koji je "jeftiniji nego tamo na pultu". Klasična "Taxi, taxi" priča i dalje ih ima na izlazu iz aerodroma posle carinske kontrole...
pre 11 godina
Bravo!!
4 Komentari
Sortiraj po: