Марко
pre 11 godina
Био на обуци код наших.
Utorak, 14.10.2014.
00:28
Severnokorejski lider Kim Džong Un se najzad pojavio u javnosti, obišavši jedan novi stambeni kompleks, kao i novi Institut za prirodnu energijuA
IMAGE SOURCE
pre 11 godina
Био на обуци код наших.
pre 11 godina
Pa logicno da ima problema sa zglobovima kad ima 150 kila na "metar i cevap"...
pre 11 godina
bice u severnoj koreji bolje 2016-te
pre 11 godina
Najzad se pojavio.
Uh, dobro je...sad mogu mirno spavati.
pre 11 godina
Važno je da je naš sveprisutan...
pre 11 godina
obama se smorio...
pre 11 godina
Trebalo im tri nedelje da nadju dvojnika7!
pre 11 godina
Ti jadni ljudo bas nemaju srece!
A i debeli se ofucao za jedno 30 kila pa ce duže da živi.
pre 11 godina
Ovo je on,koliko jesam li ja :-) Nidje veze sa njegovom facom,osim frizure.
pre 11 godina
Sad mi je mnogo lakse kad je dosla potvrda da je veliki vodja dobro sa zdravljem, ziv nisam bio cekajuci dobre vesti.
Pod hitno ce morati na dijetu i da nosi udobniju sportsku obucu a ne stikle kao neka sekapersa. Vise povrca i voca a ne te sireve sa zapada, ko zna sta sve trpaju u njih i od cega ih prave. Pirotski kackavalj i paprike u pavlaci ako bas nemoze da se uzdrzi ali samo umereno.
Kad prezdravi bice on onaj pravi, kad mu samo dodje inspiracija tresce se opet zemlje u okruzenju od dometa njegovih raketa, kao nekad.
pre 11 godina
Svi pricaju o njegovom fizickom zdravlju, niko da spomene da je covek psihopata, kao i otac i deda mu.
pre 11 godina
"Ovo je prvi put u poslednjih 40 dana da su državni mediji objavili izveštaj o nekoj njegovoj javnoj aktivnosti, preneo je Rojters".
A ovaj naš diktator se pojavljuje na svakih 40 minuta. Strepim da će početi da se pojavljuje i u reklamama za deterdžente ili toalet papir, školskom programu. Samo čekam dan kad u 7 sati vidim napućene usnice, spojene prstiće i čujem odlučan glas našeg voljenog kancelara "dobro veče"
pre 11 godina
Nema ga zato što radi "danonoćno, marljivo i predano na boljitku osiromašenog i napaćenog naroda" Severne Koreje...
pre 11 godina
Ovaj lik se sprda sa celim svetom!!! :)
pre 11 godina
Morao je malo da se povuce, postideo se kad je video da ga Aca sije.
pre 11 godina
Uf...sad nam je lakse....e a ste culi da je Kusta nastavio snimanje....
pre 11 godina
Steta.
pre 11 godina
A bas mi milo.
pre 11 godina
nas Kim Dzong se ne skida sa TV-a, samo sto ne izlazi iz praznog mi frizidera.
pre 11 godina
klon…
pre 11 godina
Vratia se Sime
pre 11 godina
Kimu brate, gdje si bio skroz si me nasikirao?
pre 11 godina
možda se spremao da dodje na paradu
pre 11 godina
Eto. A taman se Vucic uplasio da nema vise od koga da uci i skida fore. Dobro je.
pre 11 godina
Ugradili mu egzoskelet,jos da mu podvezu zeludac?
pre 11 godina
aj se ovi loodo zabavljaju
pre 11 godina
LG 3D, o ironijo.
pre 11 godina
Nije hteo da prisustvuje zato što je bezobrazna 69 godišnjica.
pre 11 godina
Pustili stari snimak.
pre 11 godina
Ene ga, poštaplje se!
pre 11 godina
Na CNN su najsmesniji, svaki cas pricaju kako njega nema, sta se ovo desava, ni Kostunica im nije ravan. Da li je neko izveo puc, ko sada vlada zemljom, ko ima odobrenja za upotrebu nulearnog oruzja, znaci panika samo tako.
pre 11 godina
Ako su toliko superiorni kako oni sami kazu-zasto ga nije operisao neki njihov lekar ?
pre 11 godina
NIje se pojavio 40 dana..kod nas Vucic da se ne pojavi 40 sati misli bi da je umro(isto bilo i za Tadica)
pre 11 godina
IT'S ALIVE!
pre 11 godina
Di si invalid??
pre 11 godina
NIje se pojavio 40 dana..kod nas Vucic da se ne pojavi 40 sati misli bi da je umro(isto bilo i za Tadica)
pre 11 godina
Ako su toliko superiorni kako oni sami kazu-zasto ga nije operisao neki njihov lekar ?
pre 11 godina
Pa logicno da ima problema sa zglobovima kad ima 150 kila na "metar i cevap"...
pre 11 godina
Svi pricaju o njegovom fizickom zdravlju, niko da spomene da je covek psihopata, kao i otac i deda mu.
pre 11 godina
Kimu brate, gdje si bio skroz si me nasikirao?
pre 11 godina
"Ovo je prvi put u poslednjih 40 dana da su državni mediji objavili izveštaj o nekoj njegovoj javnoj aktivnosti, preneo je Rojters".
A ovaj naš diktator se pojavljuje na svakih 40 minuta. Strepim da će početi da se pojavljuje i u reklamama za deterdžente ili toalet papir, školskom programu. Samo čekam dan kad u 7 sati vidim napućene usnice, spojene prstiće i čujem odlučan glas našeg voljenog kancelara "dobro veče"
pre 11 godina
Morao je malo da se povuce, postideo se kad je video da ga Aca sije.
pre 11 godina
Važno je da je naš sveprisutan...
pre 11 godina
nas Kim Dzong se ne skida sa TV-a, samo sto ne izlazi iz praznog mi frizidera.
pre 11 godina
Eto. A taman se Vucic uplasio da nema vise od koga da uci i skida fore. Dobro je.
pre 11 godina
Na CNN su najsmesniji, svaki cas pricaju kako njega nema, sta se ovo desava, ni Kostunica im nije ravan. Da li je neko izveo puc, ko sada vlada zemljom, ko ima odobrenja za upotrebu nulearnog oruzja, znaci panika samo tako.
pre 11 godina
Nema ga zato što radi "danonoćno, marljivo i predano na boljitku osiromašenog i napaćenog naroda" Severne Koreje...
pre 11 godina
bice u severnoj koreji bolje 2016-te
pre 11 godina
Ti jadni ljudo bas nemaju srece!
A i debeli se ofucao za jedno 30 kila pa ce duže da živi.
pre 11 godina
Pustili stari snimak.
pre 11 godina
aj se ovi loodo zabavljaju
pre 11 godina
možda se spremao da dodje na paradu
pre 11 godina
Uf...sad nam je lakse....e a ste culi da je Kusta nastavio snimanje....
pre 11 godina
Sad mi je mnogo lakse kad je dosla potvrda da je veliki vodja dobro sa zdravljem, ziv nisam bio cekajuci dobre vesti.
Pod hitno ce morati na dijetu i da nosi udobniju sportsku obucu a ne stikle kao neka sekapersa. Vise povrca i voca a ne te sireve sa zapada, ko zna sta sve trpaju u njih i od cega ih prave. Pirotski kackavalj i paprike u pavlaci ako bas nemoze da se uzdrzi ali samo umereno.
Kad prezdravi bice on onaj pravi, kad mu samo dodje inspiracija tresce se opet zemlje u okruzenju od dometa njegovih raketa, kao nekad.
pre 11 godina
Najzad se pojavio.
Uh, dobro je...sad mogu mirno spavati.
pre 11 godina
obama se smorio...
pre 11 godina
IT'S ALIVE!
pre 11 godina
Nije hteo da prisustvuje zato što je bezobrazna 69 godišnjica.
pre 11 godina
Ovo je on,koliko jesam li ja :-) Nidje veze sa njegovom facom,osim frizure.
pre 11 godina
Trebalo im tri nedelje da nadju dvojnika7!
pre 11 godina
Ugradili mu egzoskelet,jos da mu podvezu zeludac?
pre 11 godina
Di si invalid??
pre 11 godina
Steta.
pre 11 godina
Ovaj lik se sprda sa celim svetom!!! :)
pre 11 godina
LG 3D, o ironijo.
pre 11 godina
A bas mi milo.
pre 11 godina
Vratia se Sime
pre 11 godina
Ene ga, poštaplje se!
pre 11 godina
klon…
pre 11 godina
Био на обуци код наших.
pre 11 godina
Na CNN su najsmesniji, svaki cas pricaju kako njega nema, sta se ovo desava, ni Kostunica im nije ravan. Da li je neko izveo puc, ko sada vlada zemljom, ko ima odobrenja za upotrebu nulearnog oruzja, znaci panika samo tako.
pre 11 godina
Di si invalid??
pre 11 godina
Trebalo im tri nedelje da nadju dvojnika7!
pre 11 godina
Pa logicno da ima problema sa zglobovima kad ima 150 kila na "metar i cevap"...
pre 11 godina
bice u severnoj koreji bolje 2016-te
pre 11 godina
Ako su toliko superiorni kako oni sami kazu-zasto ga nije operisao neki njihov lekar ?
pre 11 godina
Ti jadni ljudo bas nemaju srece!
A i debeli se ofucao za jedno 30 kila pa ce duže da živi.
pre 11 godina
IT'S ALIVE!
pre 11 godina
NIje se pojavio 40 dana..kod nas Vucic da se ne pojavi 40 sati misli bi da je umro(isto bilo i za Tadica)
pre 11 godina
Pustili stari snimak.
pre 11 godina
aj se ovi loodo zabavljaju
pre 11 godina
Nije hteo da prisustvuje zato što je bezobrazna 69 godišnjica.
pre 11 godina
Ene ga, poštaplje se!
pre 11 godina
LG 3D, o ironijo.
pre 11 godina
Ugradili mu egzoskelet,jos da mu podvezu zeludac?
pre 11 godina
klon…
pre 11 godina
Eto. A taman se Vucic uplasio da nema vise od koga da uci i skida fore. Dobro je.
pre 11 godina
A bas mi milo.
pre 11 godina
Uf...sad nam je lakse....e a ste culi da je Kusta nastavio snimanje....
pre 11 godina
Svi pricaju o njegovom fizickom zdravlju, niko da spomene da je covek psihopata, kao i otac i deda mu.
pre 11 godina
Био на обуци код наших.
pre 11 godina
Kimu brate, gdje si bio skroz si me nasikirao?
pre 11 godina
nas Kim Dzong se ne skida sa TV-a, samo sto ne izlazi iz praznog mi frizidera.
pre 11 godina
Sad mi je mnogo lakse kad je dosla potvrda da je veliki vodja dobro sa zdravljem, ziv nisam bio cekajuci dobre vesti.
Pod hitno ce morati na dijetu i da nosi udobniju sportsku obucu a ne stikle kao neka sekapersa. Vise povrca i voca a ne te sireve sa zapada, ko zna sta sve trpaju u njih i od cega ih prave. Pirotski kackavalj i paprike u pavlaci ako bas nemoze da se uzdrzi ali samo umereno.
Kad prezdravi bice on onaj pravi, kad mu samo dodje inspiracija tresce se opet zemlje u okruzenju od dometa njegovih raketa, kao nekad.
pre 11 godina
Morao je malo da se povuce, postideo se kad je video da ga Aca sije.
pre 11 godina
Nema ga zato što radi "danonoćno, marljivo i predano na boljitku osiromašenog i napaćenog naroda" Severne Koreje...
pre 11 godina
"Ovo je prvi put u poslednjih 40 dana da su državni mediji objavili izveštaj o nekoj njegovoj javnoj aktivnosti, preneo je Rojters".
A ovaj naš diktator se pojavljuje na svakih 40 minuta. Strepim da će početi da se pojavljuje i u reklamama za deterdžente ili toalet papir, školskom programu. Samo čekam dan kad u 7 sati vidim napućene usnice, spojene prstiće i čujem odlučan glas našeg voljenog kancelara "dobro veče"
pre 11 godina
Ovo je on,koliko jesam li ja :-) Nidje veze sa njegovom facom,osim frizure.
pre 11 godina
Najzad se pojavio.
Uh, dobro je...sad mogu mirno spavati.
pre 11 godina
možda se spremao da dodje na paradu
pre 11 godina
Steta.
pre 11 godina
Vratia se Sime
pre 11 godina
Ovaj lik se sprda sa celim svetom!!! :)
pre 11 godina
Važno je da je naš sveprisutan...
pre 11 godina
obama se smorio...
35 Komentari
Sortiraj po: