Goranj Todorović
pre 15 godina
Počelo je i n a Balkanu. Hrvatska je blizu.Čeka se povoljan vetar ka Srbiji.
Sreda, 09.03.2011.
23:16
U više gradova u Hrvatskoj su opet održani antivladini protesti kojima se traži ostavka vlade premijerke Jadranke Kosor i raspisivanje parlamentarnih izbora.
Izvor: Beta
IMAGE SOURCE
pre 15 godina
Počelo je i n a Balkanu. Hrvatska je blizu.Čeka se povoljan vetar ka Srbiji.
pre 15 godina
Podrska susedima,nadam se da ce se nesto slicno i kod nas desiti,jer ako smo po necemu mi Srbi poznati to je po ratovima i protestima!
Prema tomem,drzimo se tradicije,smenimo korumpiranu vlast!
pre 15 godina
Bravo za građane Hrvatske!
Ne odustajte dok im ne vidite leđa!
Da je sreće da i kod nas počne da se dešava osvešćivanje ljudi.
pre 15 godina
Izgleda da je HR tema svaki dan i što se događa u njoj.
pre 15 godina
Znaci komsije,menjate i izbornika kauboja, GOLUZU.Naravno,ako ode Gospodjica JADRANKA KOSOR.
pre 15 godina
izgleda da su hrvati arapi cim se kod njih nastavlja arapska revolucija
pre 15 godina
izgleda da su hrvati arapi cim se kod njih nastavlja arapska revolucija
pre 15 godina
Bravo za građane Hrvatske!
Ne odustajte dok im ne vidite leđa!
Da je sreće da i kod nas počne da se dešava osvešćivanje ljudi.
pre 15 godina
Podrska susedima,nadam se da ce se nesto slicno i kod nas desiti,jer ako smo po necemu mi Srbi poznati to je po ratovima i protestima!
Prema tomem,drzimo se tradicije,smenimo korumpiranu vlast!
pre 15 godina
Počelo je i n a Balkanu. Hrvatska je blizu.Čeka se povoljan vetar ka Srbiji.
pre 15 godina
Znaci komsije,menjate i izbornika kauboja, GOLUZU.Naravno,ako ode Gospodjica JADRANKA KOSOR.
pre 15 godina
Izgleda da je HR tema svaki dan i što se događa u njoj.
pre 15 godina
izgleda da su hrvati arapi cim se kod njih nastavlja arapska revolucija
pre 15 godina
Znaci komsije,menjate i izbornika kauboja, GOLUZU.Naravno,ako ode Gospodjica JADRANKA KOSOR.
pre 15 godina
Izgleda da je HR tema svaki dan i što se događa u njoj.
pre 15 godina
Podrska susedima,nadam se da ce se nesto slicno i kod nas desiti,jer ako smo po necemu mi Srbi poznati to je po ratovima i protestima!
Prema tomem,drzimo se tradicije,smenimo korumpiranu vlast!
pre 15 godina
Počelo je i n a Balkanu. Hrvatska je blizu.Čeka se povoljan vetar ka Srbiji.
pre 15 godina
Bravo za građane Hrvatske!
Ne odustajte dok im ne vidite leđa!
Da je sreće da i kod nas počne da se dešava osvešćivanje ljudi.
6 Komentari
Sortiraj po: