gordana
pre 21 godinu
Kakav uzasan broj stradalih Albanaca, a to sve pred nasim nosevima... i sto je najgrdje... u nase ime.
Četvrtak, 26.05.2005.
15:42
Uskoro bi mogle biti podignute optužnice za ubistva Albanaca čija su tela ekshimirana iz masovnih grobnica u Srbiji.
Izvor: B92
IMAGE SOURCE
pre 21 godinu
Kakav uzasan broj stradalih Albanaca, a to sve pred nasim nosevima... i sto je najgrdje... u nase ime.
pre 21 godinu
Meni kao Albancu je vrlo bitno da se nadju krivci za Jamu u Vuljaku, i da se borba za slobodu odvaja od fasistcke borbe. A sta ce Srbi i razlicite Sudije da kazu to ostaje na njima, ali pomirenje, i slobodno kretanje za Srbe je neljudski traziti od Albanaca sve dok se ne "identifikuju sva tela"!?, sto Sudija rece, pa onda lelgalnim putem jos 20 godina moliti krivce da li zele dobrovoljno da idu u zatvor. Pa koji zlocinac zeli dobrovoljno u zatvor?
pre 21 godinu
Batajnica + Centar BEZBEDNOSTI svih gradjana= masovna grobnica.
U sred grada Beograda, strava, uzas i jeza.
pre 21 godinu
I to ti je sudija? Kaze da moraju biti identifikovana sva tela da bi podigao optuznicu. Da li je to moguce? Ili ne zeli optuznicu ni podizati posto verovatno sva tela nikad nece biti identifikovana? Zar nije dovoljno sto je dosada identifikovano preko 400 zrtava? Ili treba da se ceka dok moguci krivci (ako do sada "nisu" pronadjeni) pomru prirodnom smrcu? Dokle ce se tako raditi u ovoj drzavi, ako drzava uopste postji? Ili postoji samo kad treba da uzme porez?
pre 21 godinu
I to ti je sudija? Kaze da moraju biti identifikovana sva tela da bi podigao optuznicu. Da li je to moguce? Ili ne zeli optuznicu ni podizati posto verovatno sva tela nikad nece biti identifikovana? Zar nije dovoljno sto je dosada identifikovano preko 400 zrtava? Ili treba da se ceka dok moguci krivci (ako do sada "nisu" pronadjeni) pomru prirodnom smrcu? Dokle ce se tako raditi u ovoj drzavi, ako drzava uopste postji? Ili postoji samo kad treba da uzme porez?
pre 21 godinu
Batajnica + Centar BEZBEDNOSTI svih gradjana= masovna grobnica.
U sred grada Beograda, strava, uzas i jeza.
pre 21 godinu
Meni kao Albancu je vrlo bitno da se nadju krivci za Jamu u Vuljaku, i da se borba za slobodu odvaja od fasistcke borbe. A sta ce Srbi i razlicite Sudije da kazu to ostaje na njima, ali pomirenje, i slobodno kretanje za Srbe je neljudski traziti od Albanaca sve dok se ne "identifikuju sva tela"!?, sto Sudija rece, pa onda lelgalnim putem jos 20 godina moliti krivce da li zele dobrovoljno da idu u zatvor. Pa koji zlocinac zeli dobrovoljno u zatvor?
pre 21 godinu
Kakav uzasan broj stradalih Albanaca, a to sve pred nasim nosevima... i sto je najgrdje... u nase ime.
pre 21 godinu
I to ti je sudija? Kaze da moraju biti identifikovana sva tela da bi podigao optuznicu. Da li je to moguce? Ili ne zeli optuznicu ni podizati posto verovatno sva tela nikad nece biti identifikovana? Zar nije dovoljno sto je dosada identifikovano preko 400 zrtava? Ili treba da se ceka dok moguci krivci (ako do sada "nisu" pronadjeni) pomru prirodnom smrcu? Dokle ce se tako raditi u ovoj drzavi, ako drzava uopste postji? Ili postoji samo kad treba da uzme porez?
pre 21 godinu
Batajnica + Centar BEZBEDNOSTI svih gradjana= masovna grobnica.
U sred grada Beograda, strava, uzas i jeza.
pre 21 godinu
Meni kao Albancu je vrlo bitno da se nadju krivci za Jamu u Vuljaku, i da se borba za slobodu odvaja od fasistcke borbe. A sta ce Srbi i razlicite Sudije da kazu to ostaje na njima, ali pomirenje, i slobodno kretanje za Srbe je neljudski traziti od Albanaca sve dok se ne "identifikuju sva tela"!?, sto Sudija rece, pa onda lelgalnim putem jos 20 godina moliti krivce da li zele dobrovoljno da idu u zatvor. Pa koji zlocinac zeli dobrovoljno u zatvor?
pre 21 godinu
Kakav uzasan broj stradalih Albanaca, a to sve pred nasim nosevima... i sto je najgrdje... u nase ime.
4 Komentari
Sortiraj po: