Zar vam nije dosta prasetine?
pre 21 godinu
Najstrasnije je sto su oni koji su direktno odgovorni za nestanak ovoliko ljudi jos uvek udobno smesteni po svojim funkcijama, foteljama, u komfornim podzemnim sklonistima, ili nekakvim odmarlistima. A narod proslavlja praznike.
1 Komentari
Sortiraj po: