cvetaroš
pre 8 godina
"Ima 10 Čeha, ima ih 8, ima ih 17..." A koliko nas protestuje zbog nezakonitog proglašenja nezavisnosti?
Petak, 16.02.2018.
20:47
Na protestu u Pragu udruženja "Prijatelji Srba na Kosovu" upućen poziv češkoj vladi da povuče priznanje Kosova. Ponuđeno i potpisivanje peticija s tim zahtevom.
IMAGE SOURCE
pre 8 godina
"Ima 10 Čeha, ima ih 8, ima ih 17..." A koliko nas protestuje zbog nezakonitog proglašenja nezavisnosti?
pre 8 godina
Živeo sam sa Česima, upoznao njihov mentalitet. Vredan, radan, pitom, liberalan narod. Jako mi je drago da razumeju našu problematiku oko KiM, ali ih neizmerno poštujem i bez toga. O njihovim ženama neću ni da pričam...
pre 8 godina
Zar je tako tesko postovati UNSCR 1244 i Ustav Republike Srbije. Prekinite briselske pregovore, o Kosmetu striktno razgovarati u UN. Sve ostalo je izdaja nacionalnih interesa. Vratite snage bezbednosti na Kosmet.
pre 8 godina
Ja ne odlučujem da li ću u boj na osnovu toga kolika mi sila preti, već koliku svetinju branim!!!
Amin!
(samo dostojansteno, 16. februar 2018 23:15)
...nadam se da ces iduci put, kad bude vreme za neki boj, ti biti u prvim redovima...
pre 8 godina
Citam komentare i jedino sto mogu da zakjlucim je da mi ni ne zasluzujemo da se neko zauzme za nas i nasu stvar. Sramota.
pre 8 godina
Svaka cast. Suze su mi naterali na oci.
pre 8 godina
Sudbina Evrope zavisi od tih 6-7 huligana koji se deru o nekom kosovu.
pre 8 godina
Свим силама се борити против отимачине србске територије; нека живе ту Албанци нико им то никада није ни бранио!
pre 8 godina
Ja mislio stvarno protesti. Ma ovih 20 ljudi ima cudo da naprave.
pre 8 godina
Koliko ih ima 7 ili 8?
Ovo je stvarno smesno!
Hahaaaa
pre 8 godina
A gde su demonstranti?
pre 8 godina
Pa i u samom tekstu se govori o Cesima srpskok porekla, ne znam sta se busate sa Cesima koji nemaju zive veze sa tim dogadjajima.
pre 8 godina
Ja ne odlučujem da li ću u boj na osnovu toga kolika mi sila preti, već koliku svetinju branim!!!
Amin!
pre 8 godina
ja nemogu da verujem da se kosovsko pitanje - u srbiji - uopste postavlja.
ne treba se identitet jednog drustva vezivati za neke granice.
pogledajmo kako su se manjale granice kroz vekove i uvek su drugacije izgledale.
jezik se menjao kroz vekove. granice se menjale. sve se menja i dalje. panta rhei.
a neki srpski politicari vode nacionalisticku politiku i zamajavaju jadan narod koji vecinom zivi na granici siromastva pa se drzi neke kosovske ideje kao slepac za kobasicu.
treba da se neguje kultura, pisana rec, umetnost itd. to je fundament i kapital jedne - svetske - nacije, ako tako nesto kao nacija uopste postoji. granice su bile, nastale i nestale.
ako se promene radikalno okolnosti na svetu, mozda ce se neke granice menjati. za sada na kosovu ne zivi neki znatan broj srba i to se nece promeniti. treba se time pomiriti, granice se menjaju
pre 8 godina
Bravo Česiii
pre 8 godina
naš narod slavenski
pre 8 godina
Cesi i Slovaci nasa slovenska braca.
pre 8 godina
Ja pomislio da je neki protest a ono deset ljudi izaslo i to garantovano srbi poreklom. Idite kuci i ne glupirajte se bezveze, jer izgledate vise nego smesni.
pre 8 godina
Sprdnja
pre 8 godina
Bravo za braću Čehe. Hvala braćo!!!!
pre 8 godina
Hvala braco! Vama je izgleda vise stalo nego nama. Lobotomirali su nas Parovima, Informerom i trznim centrima.
pre 8 godina
da, tesko da ce tih 17 ljudi promjenuti ista
pre 8 godina
Е моји Срби... Велико хвала Чесима!
pre 8 godina
Hvala braco! Vama je izgleda vise stalo nego nama. Lobotomirali su nas Parovima, Informerom i trznim centrima.
pre 8 godina
Е моји Срби... Велико хвала Чесима!
pre 8 godina
Bravo za braću Čehe. Hvala braćo!!!!
pre 8 godina
Cesi i Slovaci nasa slovenska braca.
pre 8 godina
naš narod slavenski
pre 8 godina
Bravo Česiii
pre 8 godina
Ja ne odlučujem da li ću u boj na osnovu toga kolika mi sila preti, već koliku svetinju branim!!!
Amin!
pre 8 godina
Ja pomislio da je neki protest a ono deset ljudi izaslo i to garantovano srbi poreklom. Idite kuci i ne glupirajte se bezveze, jer izgledate vise nego smesni.
pre 8 godina
da, tesko da ce tih 17 ljudi promjenuti ista
pre 8 godina
Sprdnja
pre 8 godina
Koliko ih ima 7 ili 8?
Ovo je stvarno smesno!
Hahaaaa
pre 8 godina
A gde su demonstranti?
pre 8 godina
Pa i u samom tekstu se govori o Cesima srpskok porekla, ne znam sta se busate sa Cesima koji nemaju zive veze sa tim dogadjajima.
pre 8 godina
ja nemogu da verujem da se kosovsko pitanje - u srbiji - uopste postavlja.
ne treba se identitet jednog drustva vezivati za neke granice.
pogledajmo kako su se manjale granice kroz vekove i uvek su drugacije izgledale.
jezik se menjao kroz vekove. granice se menjale. sve se menja i dalje. panta rhei.
a neki srpski politicari vode nacionalisticku politiku i zamajavaju jadan narod koji vecinom zivi na granici siromastva pa se drzi neke kosovske ideje kao slepac za kobasicu.
treba da se neguje kultura, pisana rec, umetnost itd. to je fundament i kapital jedne - svetske - nacije, ako tako nesto kao nacija uopste postoji. granice su bile, nastale i nestale.
ako se promene radikalno okolnosti na svetu, mozda ce se neke granice menjati. za sada na kosovu ne zivi neki znatan broj srba i to se nece promeniti. treba se time pomiriti, granice se menjaju
pre 8 godina
Ja mislio stvarno protesti. Ma ovih 20 ljudi ima cudo da naprave.
pre 8 godina
Sudbina Evrope zavisi od tih 6-7 huligana koji se deru o nekom kosovu.
pre 8 godina
Ja ne odlučujem da li ću u boj na osnovu toga kolika mi sila preti, već koliku svetinju branim!!!
Amin!
(samo dostojansteno, 16. februar 2018 23:15)
...nadam se da ces iduci put, kad bude vreme za neki boj, ti biti u prvim redovima...
pre 8 godina
Citam komentare i jedino sto mogu da zakjlucim je da mi ni ne zasluzujemo da se neko zauzme za nas i nasu stvar. Sramota.
pre 8 godina
Свим силама се борити против отимачине србске територије; нека живе ту Албанци нико им то никада није ни бранио!
pre 8 godina
Svaka cast. Suze su mi naterali na oci.
pre 8 godina
Zar je tako tesko postovati UNSCR 1244 i Ustav Republike Srbije. Prekinite briselske pregovore, o Kosmetu striktno razgovarati u UN. Sve ostalo je izdaja nacionalnih interesa. Vratite snage bezbednosti na Kosmet.
pre 8 godina
"Ima 10 Čeha, ima ih 8, ima ih 17..." A koliko nas protestuje zbog nezakonitog proglašenja nezavisnosti?
pre 8 godina
Živeo sam sa Česima, upoznao njihov mentalitet. Vredan, radan, pitom, liberalan narod. Jako mi je drago da razumeju našu problematiku oko KiM, ali ih neizmerno poštujem i bez toga. O njihovim ženama neću ni da pričam...
pre 8 godina
Ja pomislio da je neki protest a ono deset ljudi izaslo i to garantovano srbi poreklom. Idite kuci i ne glupirajte se bezveze, jer izgledate vise nego smesni.
pre 8 godina
Sprdnja
pre 8 godina
Koliko ih ima 7 ili 8?
Ovo je stvarno smesno!
Hahaaaa
pre 8 godina
da, tesko da ce tih 17 ljudi promjenuti ista
pre 8 godina
ja nemogu da verujem da se kosovsko pitanje - u srbiji - uopste postavlja.
ne treba se identitet jednog drustva vezivati za neke granice.
pogledajmo kako su se manjale granice kroz vekove i uvek su drugacije izgledale.
jezik se menjao kroz vekove. granice se menjale. sve se menja i dalje. panta rhei.
a neki srpski politicari vode nacionalisticku politiku i zamajavaju jadan narod koji vecinom zivi na granici siromastva pa se drzi neke kosovske ideje kao slepac za kobasicu.
treba da se neguje kultura, pisana rec, umetnost itd. to je fundament i kapital jedne - svetske - nacije, ako tako nesto kao nacija uopste postoji. granice su bile, nastale i nestale.
ako se promene radikalno okolnosti na svetu, mozda ce se neke granice menjati. za sada na kosovu ne zivi neki znatan broj srba i to se nece promeniti. treba se time pomiriti, granice se menjaju
pre 8 godina
Pa i u samom tekstu se govori o Cesima srpskok porekla, ne znam sta se busate sa Cesima koji nemaju zive veze sa tim dogadjajima.
pre 8 godina
Sudbina Evrope zavisi od tih 6-7 huligana koji se deru o nekom kosovu.
pre 8 godina
Bravo za braću Čehe. Hvala braćo!!!!
pre 8 godina
Cesi i Slovaci nasa slovenska braca.
pre 8 godina
Bravo Česiii
pre 8 godina
naš narod slavenski
pre 8 godina
Ja ne odlučujem da li ću u boj na osnovu toga kolika mi sila preti, već koliku svetinju branim!!!
Amin!
pre 8 godina
Е моји Срби... Велико хвала Чесима!
pre 8 godina
Hvala braco! Vama je izgleda vise stalo nego nama. Lobotomirali su nas Parovima, Informerom i trznim centrima.
pre 8 godina
A gde su demonstranti?
pre 8 godina
Свим силама се борити против отимачине србске територије; нека живе ту Албанци нико им то никада није ни бранио!
pre 8 godina
Ja mislio stvarno protesti. Ma ovih 20 ljudi ima cudo da naprave.
pre 8 godina
Ja ne odlučujem da li ću u boj na osnovu toga kolika mi sila preti, već koliku svetinju branim!!!
Amin!
(samo dostojansteno, 16. februar 2018 23:15)
...nadam se da ces iduci put, kad bude vreme za neki boj, ti biti u prvim redovima...
pre 8 godina
Svaka cast. Suze su mi naterali na oci.
pre 8 godina
Citam komentare i jedino sto mogu da zakjlucim je da mi ni ne zasluzujemo da se neko zauzme za nas i nasu stvar. Sramota.
pre 8 godina
Zar je tako tesko postovati UNSCR 1244 i Ustav Republike Srbije. Prekinite briselske pregovore, o Kosmetu striktno razgovarati u UN. Sve ostalo je izdaja nacionalnih interesa. Vratite snage bezbednosti na Kosmet.
pre 8 godina
"Ima 10 Čeha, ima ih 8, ima ih 17..." A koliko nas protestuje zbog nezakonitog proglašenja nezavisnosti?
pre 8 godina
Živeo sam sa Česima, upoznao njihov mentalitet. Vredan, radan, pitom, liberalan narod. Jako mi je drago da razumeju našu problematiku oko KiM, ali ih neizmerno poštujem i bez toga. O njihovim ženama neću ni da pričam...
23 Komentari
Sortiraj po: