Nedelja, 28.02.2016.

14:52

Preminuo Senta Milenković

Dugogodišnji telohranitelj Slobodana Miloševića Senta Milenković preminuo je u nedelju na Vojnomedicinskoj akademiji, saznaje “Blic”.

Izvor: Blic

Preminuo Senta Milenkoviæ IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

19 Komentari

Sortiraj po:

Rke Koke

pre 10 godina

U ovoj zemlji, Senta je pripadao izuzetno malom procentu ljudi koji su dobro radili svoj posao. Da je bilo obrnuto: da je većina dobro radila svoj posao, a Senta svoj loše, gde bi nam kraj bio!

Corto

pre 10 godina

Veliki profesionskac. Sta god bilo ko mislio o Milosevicu danas... ovaj covek je ostao castan i profesionalan. Tiho se povukao, tiho je i umro...

Saucesce porodici.

pera

pre 10 godina

nebitno koga je cuvao ali je covek bio pravi istinski telohranitelj,ne kao ovi danasnji manekeni visoki metar i zilet koji su jednom nogom u kriminalu

Bacvanin

pre 10 godina

Secam se snimka sa Gazimestana kad je bio iza Milosevica. Sadrzaj tog govora je bio jeziv i osecalo se u vazduhu sta ce da se desi. U celoj toj nadrealnoj slici je stojao neki celavi lik sa rukom na oruzju. Tada sam pocinjao da shvatam kraj Juge u onom obliku kakvom sam je poznavao do tada.
Sve u svemu, ni Sloba nije napravio "veliku Srbiju", niti je se Senta proslavio kao neki profesionalac (slupao kola Slobina). Da je dogurao do ovako visokog cina ukazuje samo na manjak profesionalizma u sluzbama krajem 90'.

čovek

pre 10 godina

Saučešće porodici.
Demonstrirao sam protiv pokojnog Miloševića dok mu je Senta bio telohranitelj. izražavam poštovanje prema tom čoveku jer je padom Miloševića i on padao u zaborav a da nije zidao vile, razbijao lokale, bahatio se...
Bio je i ostao profesionalac...jednostavno.

Poznavalac

pre 10 godina

Laka mu zemlja, i saučešće porodici. Imao sam zadovoljstvo da ga upoznam, i shvatim da je bio dobar čovek i veliki profesionalac. Svojevremeno je bio solidan džudo takmičar, sposoban i smiren čovek i borac. Nije se eksponirao, i pošteno je radio. Voleo bih da se Srbija i MUP oduže Sentinoj porodici, bar na neki simboličan način, možda da se neki memorijalni turnir ustoliči, ili nešto slično.

akakij akakijevic

pre 10 godina

pocivaj u miru generale.bio si veliki profesionalac i castan covek,koji je casno obavljao svoj posao,cuvajuci velikog srbina i patriotu

Dule Dabić Gluvaja, selo Gornja Suvaja

pre 10 godina

Kako beše onaj grafit, posle saobraćajne nezgode koju je Sloba imao, a Senta vozio kola?! "Senta, **bem te smotana" ili tako nešto. U svakom slučaju, čovek koji je radio svoj posao, štitio predsednika države. Nek mu je laka zemlja.

čovek

pre 10 godina

Saučešće porodici.
Demonstrirao sam protiv pokojnog Miloševića dok mu je Senta bio telohranitelj. izražavam poštovanje prema tom čoveku jer je padom Miloševića i on padao u zaborav a da nije zidao vile, razbijao lokale, bahatio se...
Bio je i ostao profesionalac...jednostavno.

Dule Dabić Gluvaja, selo Gornja Suvaja

pre 10 godina

Kako beše onaj grafit, posle saobraćajne nezgode koju je Sloba imao, a Senta vozio kola?! "Senta, **bem te smotana" ili tako nešto. U svakom slučaju, čovek koji je radio svoj posao, štitio predsednika države. Nek mu je laka zemlja.

akakij akakijevic

pre 10 godina

pocivaj u miru generale.bio si veliki profesionalac i castan covek,koji je casno obavljao svoj posao,cuvajuci velikog srbina i patriotu

Poznavalac

pre 10 godina

Laka mu zemlja, i saučešće porodici. Imao sam zadovoljstvo da ga upoznam, i shvatim da je bio dobar čovek i veliki profesionalac. Svojevremeno je bio solidan džudo takmičar, sposoban i smiren čovek i borac. Nije se eksponirao, i pošteno je radio. Voleo bih da se Srbija i MUP oduže Sentinoj porodici, bar na neki simboličan način, možda da se neki memorijalni turnir ustoliči, ili nešto slično.

pera

pre 10 godina

nebitno koga je cuvao ali je covek bio pravi istinski telohranitelj,ne kao ovi danasnji manekeni visoki metar i zilet koji su jednom nogom u kriminalu

Bacvanin

pre 10 godina

Secam se snimka sa Gazimestana kad je bio iza Milosevica. Sadrzaj tog govora je bio jeziv i osecalo se u vazduhu sta ce da se desi. U celoj toj nadrealnoj slici je stojao neki celavi lik sa rukom na oruzju. Tada sam pocinjao da shvatam kraj Juge u onom obliku kakvom sam je poznavao do tada.
Sve u svemu, ni Sloba nije napravio "veliku Srbiju", niti je se Senta proslavio kao neki profesionalac (slupao kola Slobina). Da je dogurao do ovako visokog cina ukazuje samo na manjak profesionalizma u sluzbama krajem 90'.

Corto

pre 10 godina

Veliki profesionskac. Sta god bilo ko mislio o Milosevicu danas... ovaj covek je ostao castan i profesionalan. Tiho se povukao, tiho je i umro...

Saucesce porodici.

Rke Koke

pre 10 godina

U ovoj zemlji, Senta je pripadao izuzetno malom procentu ljudi koji su dobro radili svoj posao. Da je bilo obrnuto: da je većina dobro radila svoj posao, a Senta svoj loše, gde bi nam kraj bio!

akakij akakijevic

pre 10 godina

pocivaj u miru generale.bio si veliki profesionalac i castan covek,koji je casno obavljao svoj posao,cuvajuci velikog srbina i patriotu

Poznavalac

pre 10 godina

Laka mu zemlja, i saučešće porodici. Imao sam zadovoljstvo da ga upoznam, i shvatim da je bio dobar čovek i veliki profesionalac. Svojevremeno je bio solidan džudo takmičar, sposoban i smiren čovek i borac. Nije se eksponirao, i pošteno je radio. Voleo bih da se Srbija i MUP oduže Sentinoj porodici, bar na neki simboličan način, možda da se neki memorijalni turnir ustoliči, ili nešto slično.

Dule Dabić Gluvaja, selo Gornja Suvaja

pre 10 godina

Kako beše onaj grafit, posle saobraćajne nezgode koju je Sloba imao, a Senta vozio kola?! "Senta, **bem te smotana" ili tako nešto. U svakom slučaju, čovek koji je radio svoj posao, štitio predsednika države. Nek mu je laka zemlja.

čovek

pre 10 godina

Saučešće porodici.
Demonstrirao sam protiv pokojnog Miloševića dok mu je Senta bio telohranitelj. izražavam poštovanje prema tom čoveku jer je padom Miloševića i on padao u zaborav a da nije zidao vile, razbijao lokale, bahatio se...
Bio je i ostao profesionalac...jednostavno.

Bacvanin

pre 10 godina

Secam se snimka sa Gazimestana kad je bio iza Milosevica. Sadrzaj tog govora je bio jeziv i osecalo se u vazduhu sta ce da se desi. U celoj toj nadrealnoj slici je stojao neki celavi lik sa rukom na oruzju. Tada sam pocinjao da shvatam kraj Juge u onom obliku kakvom sam je poznavao do tada.
Sve u svemu, ni Sloba nije napravio "veliku Srbiju", niti je se Senta proslavio kao neki profesionalac (slupao kola Slobina). Da je dogurao do ovako visokog cina ukazuje samo na manjak profesionalizma u sluzbama krajem 90'.

Corto

pre 10 godina

Veliki profesionskac. Sta god bilo ko mislio o Milosevicu danas... ovaj covek je ostao castan i profesionalan. Tiho se povukao, tiho je i umro...

Saucesce porodici.

pera

pre 10 godina

nebitno koga je cuvao ali je covek bio pravi istinski telohranitelj,ne kao ovi danasnji manekeni visoki metar i zilet koji su jednom nogom u kriminalu

Rke Koke

pre 10 godina

U ovoj zemlji, Senta je pripadao izuzetno malom procentu ljudi koji su dobro radili svoj posao. Da je bilo obrnuto: da je većina dobro radila svoj posao, a Senta svoj loše, gde bi nam kraj bio!