Svet 0

11.06.2026.

14:28

Sin Silvija Berluskonija doživeo saobraćajku

Sin bivšeg italijanskog premijera Silvija Berluskonija, Pjer Silvio Berluskoni doživeo je saobraćajnu nesreću, ali je, uprkos snažnom čeonom sudaru, prošao samo sa lakšim povredama.

Izvor: Tanjug

Sin Silvija Berluskonija doživeo saobraćajku
EPA/MATTEO BAZZI

Podeli:

Saobraćajna nezgoda dogodila se u sredu oko 21.30 časova na pokrajinskom putu između Vilasante i Arkorea, kada je vozilo iz suprotnog smera, krećući se velikom brzinom, izgubilo kontrolu i prešlo u traku Pjera Silvija, izazvavši čeoni sudar, prenosi Ansa i dodaje da je udar u potpunosti uništio prednji deo Berluskonijevog vozila i aktivirao sve vazdušne jastuke.

Hitne službe su brzo intervenisale i na licu mesta obavile prve medicinske preglede, nakon čega je utvrđeno da je Berluskoni zadobio samo lakše povrede.

Kako se navodi, on zbog nesreće nije promenio planirane obaveze, među kojima je i obeležavanje treće godišnjice smrti Silvija Berluskonija u sedištu Medijaseta.

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

LŠ: Larn – C.Zvezda

Zvezda od revanša napravila formalnost

Crvena zvezda opravdala je ulogu velikog favorita i deklasirala Larn sa 4:0 u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Dvostruki strelac bio je Bruno Duarte, a mrežu domaćina pogađali su još Kostov i Čam.

23:50

21.7.2026.

1 d

Podeli: