Svet 0

21.08.2025.

17:10

Tramp uperio prstom u Bajdena, ponovo: On je kriv

Američki predsednik Donald Tramp optužio je danas bivšeg američkog predsednika Džozefa Bajdena da nije dozvolio Ukrajini da napada mete na teritoriji Rusije kao zemlje agresora.

Izvor: Tanjug

Tramp uperio prstom u Bajdena, ponovo: On je kriv
Pool/ABACA / Shutterstock Editorial / Profimedia

Podeli:

"Veoma je teško, ako ne i nemoguće, dobiti rat bez napada na zemlju koja napada. To je kao u sportu kada tim ima odličnu odbranu, ali mu nije dozvoljeno da igra ofanzivno", naveo je Tramp na svojoj društvenoj mreži Truth Social.

U tom slučaju, dodao je, "nema šanse za pobedu".

"Isto je i sa Ukrajinom i Rusijom. Neiskreni i izuzetno nesposobni Džo Bajden nije dozvolio Ukrajini da odgovori, već samo da se brani. Šta je od toga ispalo?", naveo je američki lider.

On je ponovio da do rata "nikada ne bi došlo", da je on bio predsednik i ocenio da su "pred nama zanimljiva vremena".

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

Politika

Mediji: Zagorka Dolovac napustila Srbiju

Dan nakon sednice Odbora za pravosuđe koji je odbio izveštaje Vrhovne javne tužiteljke Zagorka Dolovac o radu javnog tužilaštva od 2020-2025. godine, ona je otputovala avionom za Amsterdam, prenosi Kurir.

10:51

2.12.2025.

2 d

Podeli: