Politika 13

22.11.2024.

19:59

"Da Srbija zastane ili nestane" VIDEO

"Vlada mora da padne" je naslov u antisrpskim medijima, kao najava novih nemira NATO opozicije, koja nedeljama pokušava da na nasilan način poruši vlast i državu.

Izvor: B92.net

"Da Srbija zastane ili nestane" VIDEO
Milos Tesic/ATAImages

Podeli:

Velika tragedija u Novom Sadu je njihov glavni izgovor za nasilje i šizofreniju, koju šire Srbijom.

NATO glas pozvao je na protest pod nazivom "Zastani, Srbijo" u 25 gradova i na četiri lokacije u Beogradu.

Ideja da se zastane bez dugih protesta pretvorila se u još jedan linč i blokadu Srbije, što izaziva nezadovoljstvo građana, koji zbog ovakvog iživljavanja ne mogu normalno da funkcionišu.

Prva stanica na kojoj je izvršena blokada je Pravni fakultet, gde je grupa opozicionih nasilnika blokirala ulicu, pa građani nisu mogli da prođu.

Blokade su izazvane i u Novom Sadu. Kritična situacija bila je kod zgrade Radio-televizije Srbije, gde su nasilnici opozicije napali čoveka koji je pokušao da izađe iz automobila. J

edan siledžija mu je prišao, poprskao ga biber sprejom pravo u oči i pobegao.

Antisrpski specijalci vređali su građane i udarali im po automobilima što predstavlja širenje mržnje i nasilja.

Pogledajte kako je to izgledalo u videu ispod.

 

Podeli:

13 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Zatvaraju na stotine kafića

Starbaks, nekada sveprisutan na ulicama Njujorka, Los Anđelesa i drugih američkih metropola, godinama je gradio imidž kafića "na svakom ćošku".

12:36

30.12.2025.

1 d

Svet

Tramp: Uništeni su

Američki predsednik Donald Tramp je saopštio da su SAD prošle nedelje uništile "veliki objekat" u Venecueli, kao deo kampanje pritiska na Karakas, ali nije pružio dodatne detalje o navodnoj akciji američke vojske.

18:56

29.12.2025.

2 d

Podeli: