Politika 4

25.08.2025.

17:39

Brnabić: "Blokaderi napali lekare i medicinsko osoblje u Novom Sadu – gde je tužilaštvo?"

Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić oglasila se nakon konferencije za medije Bogdana Živanovića, direktora Zavoda za hitnu medicinsku pomoć u Novom Sadu, povodom napada na lekare i medicinsko osoblje.

Izvor: Mediji

Brnabić: "Blokaderi napali lekare i medicinsko osoblje u Novom Sadu – gde je tužilaštvo?"
R.Z./ATAImages

Podeli:

"Nakon današnje konferencije za medije Bogdana Živanovića, direktora Zavoda za hitnu medicinsku pomoć u Novom Sadu, a povodom napada na lekare i ostalo medicinsko osoblje Hitne pomoći od strane blokaderskih terorističkih bandi, jedino pitanje je – gde je tužilaštvo?", napisala je Brnabić.

Tagovi

4 Komentari

Možda vas zanima

Svet

"Iran je u haosu, svi lideri su mrtvi"

Američki predsednik Donald Tramp ponovo je zapretio Iranu rekavši da će "uraditi šta mora" ako se ne budu pridržavali sporazuma sa Vašingtonom, javio je Rojters.

22:37

22.6.2026.

2 d

Podeli: