Politika 1

12.06.2025.

19:22

"Da li biste bili tako relaksirani da je neko tukao nekog vašeg kao što su tukli Draganu Ćendić?" VIDEO

Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić osvrnula se na puštanje na slobodu osumnjičenog za napad na novinarku Draganu Ćendić.

Izvor: Mediji

"Da li biste bili tako relaksirani da je neko tukao nekog vašeg kao što su tukli Draganu Ćendić?" VIDEO
TANJUG/ NARODNA SKUPŠTINA SRBIJE/ PEĐA VUČKOVIĆ/ nr

Podeli:

"U pravu ste, sramota je što su pušteni. Pušteni teroristi, a neće ovi. Volela bih da vidim kako biste se ponašali da su nekog vašeg šamarali, jurili i šutirali nogom u glavu, vašu suprugu, vašu majku, vašu baku, vašu ćerku. Volela bih da vidim da li biste bili tako relaksirani kada je Dragana Ćendić u pitaću", rekla je Brnabić.

1 Komentari

Možda vas zanima

Crno-beli razočarali

Šokantan poraz Partizana

Fudbaleri Partizana poraženi su kod kuće od IMT-a 2:1 u meču 3. kola Superlige i ostali na tek jednoj pobedi u prva tri kola šampionata.

22:04

2.8.2026.

5 h

Svet

Lov je završen; Likvidirali su ga

Izraelske odbrambene snage (IDF) saopštile su danas da su ubile vođu ćelije palestinske militantne organizacije Hamas koji je napao Nir Oz 7. oktobra 2023. godine.

10:25

2.8.2026.

16 h

Podeli: