Hronika 2

07.10.2025.

8:38

Policija privela državljane BiH kod Pionirskog parka: Imali boksere i maske sa albanskim simbolima

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova zadržali su M. S. (30) i S. R. (22) državljane BiH, zbog prekršaјa iz Zakona o strancima, dok će protiv M. S. biti podneta prekršaјna priјava i po Zakonu o oružјu i municiјi.

Izvor: B92.net

Policija privela državljane BiH kod Pionirskog parka: Imali boksere i maske sa albanskim simbolima
MUP Srbije

Podeli:

Policiјa јe sinoć, po priјavi legitimisala navedena lica koјa su se nalazila ispred Pionirskog parka. Prilikom provere utvrđeno јe da nemaјu priјavljen boravak na teritoriјi Srbiјe.

Tražite još vesti za temu Hronika? Rubrika Info donosi vam sve najvažnije informacije iz zemlje, regiona i sveta. Bilo da vas zanima politika, društvo, hronika, izbori, situacija na Kosovu i Metohiji, stanje u ratnim sukobima na istoku Evrope ili Bliskom istoku... sve o ovim i drugim temama pronaći ćete na stranicama rubrike Info na B92.net.

2 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Evropa će goreti, ali bukvalno

Evropa je tokom 2025. zabeležila jednu od najtoplijih godina u istoriji, dok naučnici upozoravaju da bi 2026. mogla da bude još toplija zbog očekivanog jačeg El Ninja, pokazao je novi izveštaj Svetske meteorološke organizacije i programa EU Kopernikus.

9:21

29.4.2026.

1 d

Podeli: