Svet

Četvrtak, 30.03.2023.

17:10

Rusija otvara vazdušni saobraćaj sa nizom zemalja

Rusija bi ove godine mogla da otvori vazdušni saobraćaj sa Mjanmarom, Mongolijom, Južnom Korejom, Južnom Afrikom, Alžirom i nizom drugih zemalja.

Izvor: Tanjug

Rusija otvara vazdušni saobraćaj sa nizom zemalja
Foto: shutterstock, vaalaa

Da bi ovo moglo da se dogodi izjavio je danas šef Federalne agencije za vazdušni saobraćaj Aleksandar Neradko.

"Otvaranje avio-prevoza sa Mjanmarom, obnavljanje letova za Vijetnam, Mongoliju, Saudijsku Arabiju, Južnu Koreju ove godine je u fazi razvoja. Ruske avio-kompanije razmatraju mogućnost pokretanja letova za afričke zemlje, poput Etiopije, Južne Afrike, Alžira, Tunis, druge zemlje", rekao je Neradko, prenosi agencija Tas.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

21 Komentari

Možda vas zanima

Srbija

Oglasio se NIS: Ovo je plan za Rafineriju

U Rafineriji nafte Pančevo započete su startne aktivnosti koje će omogućiti ponovno uspostavljanje komercijalnog rada proizvodnih postrojenja, a prva isporuka naftnih derivata iz rafinerije očekuje se 27. januara.

11:09

19.1.2026.

1 d

Podeli: