Ronaldov het-trik

Nekadašnji najbolji fudbaler sveta Ronaldo postigao je het-trik u pobedi Korintijansa nad Fluminenseom rezultatom 4:2.

Četvrtak, 09.07.2009.

14:10

Brazilac je golove za ekipu iz Sao Paula postigao u 24, 35. i 84. minutu, a u strelce za domaćina upisao se i Dentinjo u 29. minutu. Pobedom nad Fluminenseom u zaostaloj utakmici devetog kola prvenstva Brazila, Korintijans je došao do pete pozicije na tabeli sa 14 bodova, šest manje od vodećeg Internasionala iz Porto Alegrea.

Ronaldo je u Korintijans došao krajem prošle godine, a do sada je za ekipu iz Sao Paula odigrao 22 utakmice i postigao 14 golova.