Bašiktaš se mučio pred Humsku

Fudbaleri Bešiktaša ostvarili su tešku pobedu u turskoj Superligi, uoči gostovanja Partizanu u Ligi Evrope.

Nedelja, 19.10.2014.

20:17

Istanbulski crno-beli su sa 3:2 savladali Sivaspor, a dvostruki strelac bio je Demba Ba.

Senegalac je u prvih 20 minuta drugog poluvremena doneo preokret domaćinu nakon gola Da Koste krajem prvog dela. Ipak, 15 minuta pre kraja Arslan donosi 2:2 Sivasu, ali samo pet minuta kasnije Sahan pogađa za pobedu Bešiktaša.

Bešiktaš je posle šest kola lider Superlige Turske sa četiri pobede i dva remija, te ima bod više od Galatasaraja.

Istanbulski tim gostuje Partizanu u četvrtak od 21:05, u trećem kolu Lige Evope.

Bešiktaš (4-2-3-1): Zengin – Mota, Gulum, Sivok, Kurtulus – Hačinson, Kavlak – Frej, Tore, Sahan – Ba