Rukomet

Sreda, 21.10.2009.

21:12

Rukometašice Knjaza Miloša sigurne

Rukometašice Knjaz Miloša pobedile su Dinamo u Pančevu rezultatatom 33:20 (13:9) u utakmici četvrtog kola Superlige Srbije.

Najefikasnije su pobedničkom timu bile su Pavlović sa osam i Kukić sa šest golova. Sa druge strane, Radojčin je postigla osam pogodaka. Gošće su dominirale tokom celog meča, a Pančevke su jedino na početku meču značajnije pripretile kada su povele 4:1. Međutim, već u 12. minutu rezultat je bio 4:6, a dva minuta pre odmora - 8:12.

Dinamo Pančevo – Knjaz Miloš 20:33 (9:13)

Dinamo: Popović, Kovač, Radojičin 8 (2), Živković, Obradović 6(1), Radosavljević, Samoila, Bojana Matijašević 2, Svetlana Matijašević 4, Maravić 15 odbrana plus sedmerac, Miljković, Tanelov, Marinković i Galicki.

Knjaz Miloš: Mihailović 1 odbrana, Bojčić 2, Čosović 3, Čolović 3(2), Petrović 3, Kuharović 1, Radojičić 2, Ranković 1, Timotijević, Pavlović 8, Kukić 6 (1), Agatonović 4, Oljač 5 odbrana, Ugričić 11 odbrana.