Crvena zvezda – Inđija 2:1 (0:1)

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su pred domaćom publikom Inđiju 2:1, u osmom kolu Linglong Superlige Srbije.

Pavkov 88p, 90p - Tomić 35
  CZV   INĐ
  2 : 1
Kraj – pobeda Zvezde
Dugo će se pričati o ovom trijumfu crveno-belih.
90' Novi penal za Zvezdu!
Kakvu glupost napravio je golman Preković... Nije hvatao loptu, već je glavom hteo da je primiri.

Loše je to uradio, lopta se odbila do Garsije i Preković ga je srušio. Sudija je ponovo pokazao na belu tačku.

Pavkov je pogodio i drugi put.
88' Pavkov s bele tačke za 1:1
Napadač Crvene zvezde realizovao je penal.
87' Penal za Crvenu zvezdu
Prekršaj je očigledno bio van kaznenog prostora, ali je glavni arbitar pokazao na belu tačku.
83' Novi korner za Zvezdu
Pokušao je Tomane, ali je njegov šut blokiran. Iz kornera crveno-beli nisu uspeli da dođu do prilike za gol.
81' Vukanović menja Van la Paru
78' Odličan šut Vulića
Sjajan šut Vulića, ali još bolja odbrana Prekovića.

Peða Milosavljeviæ/ Starsport
73' Solidan pokušaj Inđije
Bosančić se našao u šansi, solidno je šutirao, a lopta je završila pored leve stative.
70' Zvezda svim silama napada
Samo Milunović ostaje pozadi kada napadaju crveno-beli. Za sada to ne daje rezultata.
67' Vulić menja Mirka Ivanića
Zamena u veznom redu.
63' Odlična šansa za La Paru, Preković odbranio
Briljira golman Inđije među stativama.
61' Inđija propustila stopostotnu šansu!
Ilić je bio u odličnoj šansi, ali nije uspeo nešto više da uradi. Lopta se odbila do Tomića, koji je imao još bolju priliku, a Borjan je uspeo da odbrani.

Mogla je Inđija do 2:0.

56' Još jedna intervencija Prekovića
U šansi se našao Tomane, koji je solidno šutirao, a golman Inđije je dobro reagovao.
54' Dobra odbrana Prekovića
Garsija je želeo da pošalje centaršut, lopta se odbila od igrača Inđije i promenila smer. Preković je uspeo da reaguje i spreči izjednačenje.
52' Zvezda ofanzivnija, ali i dalje bez šanse
Crveno-beli igraće u nastavku meča sa dva napadača. Za sada to ne donosi mnogo.
48' Solidan šut Milosavljeva
Borjan je odbranio šut igrača Inđije. Milosavljev se potom i povredio.
46' Počelo je drugo poluvreme
Na startu drugog poluvremena Tomane je zamenio Gajića.
Slavlje gostiju

45' Kraj prvog poluvremena
Sjajno prvo poluvreme Inđije.

S druge strane, Zvezda je loše na terenu i nije uspela da stvori nijednu stopostotnu šansu. Najbolju je imao Garsija, ali je šutirao pravo u Prekovića.
44' Zvezda i dalje bez šanse
Loše poluvreme crveno-belih, videćemo da li će uspeti nešto da promene u finišu prvog perioda igre.
38' Slab šut Garsije
Mogla je ovo da bude dobra šansa za domaći sastav. Garsija je šutirao iz slobodnog udarca, a Rogač je uspeo da mu blokira šut.
35' Gooooool – Inđija vodi na "Mitiću"!
Fenomenalan pogodak Tomića.

Lopta mu se odbila na nekih 30 metara od gola, snažno je šutirao, Borjan je bio zaklonjen, i Inđija dolazi do gola prednosti.
30' Loš šut Pavkova glavom
Rodić je poslao dobru loptu u kazneni prostor, Pavkov je skočio, ali nije uspeo da dobro zahvati loptu glavom.

24' Odlična šansa za Garsiju, Preković odbranio
Van la Para lepo je asistirao za Garsiju, koji je šutirao po sred gola. Preković je bio nesiguran, ali je uspeo da odbrani.
21' Zvezda preuzima kontrolu
Kako vreme prolazi fudbaleri Crvene zvezde sve više pritiskaju gol Inđije. Za sada bez stopostotne šanse.
17' Inđija se odlično drži
Gosti iz Inđije igraju veoma dobar fudbal i do sada nisu dopustili šampionu Srbije nijednu pravu šansu.

Starsportphoto
11' Solidan centaršut Van la Pare
Pokušao je Holanđanin da pronađe Degeneka, ali je lopta bila nešto jača i završila je u gol-autu.
9' Bez prilika na startu meča
Ni Zvezda, ni Inđija nisu uspeli da dobru šansu u prvih devet minuta igre. Očekivano, domaći fudbaleri imaju veći posed lopte.
2' Van la Para kratak
Zamalo je Holanđanin ušao u šansu. Garsija je poslao dobru loptu ka njemu, ali je on bio kratak i štoper Inđije uspeo je da izbije loptu u korner. Posle kornera golman je sigurno reagovao.
1' Počela je utakmica
Prvi napad imaju fudbaleri Crvene zvezde.