Partizan – Novi Pazar 93:67

Košarkaši Partizana pobedili su Novi Pazar na domaćem terenu rezultatom 93:67 u devetom kolu Superlige Srbije.

24:9, 22:23, 19:21, 28:14
  PAR   NPZ
  93 : 67
Kraj – Partizan na 9/9!
36' Tajm-aut gostiju, Partizan na +21
Nastavio je Partizan da "rešeta" u četvrtoj četvrtini. Trojke su pogodili i Pušica, i Jaramaz i Stefan Janković. Na drugoj strani u seriju promašaja je ušao Radonjić. Crno-beli na četiri minuta do kraja imaju +21 – 83:62.
33' Serija pogodaka na startu 4/4
Veliki broj poena na startu poslednje četvrtine. Pogađaju Radonjić i Hadžifejzović na jednoj, Jaramaz i Marinković na drugoj strani – 77:60.
30' Raspucao se Hadžifejzović
Rade Zagorac postiže trojku na tri minuta do kraja, a onda do 1:15 do kraja nema poena Partizana. "Crnu" seriju prekida Renfro, trojkom. Hadžifejzović se raspucao na drugoj strani. Pred poslednjih 10 minuta rezultat je 65:53.

thepedja@gmail.com/STARSPORT
27' Partizan za tri 6/26
Loše šutiranje trojki domaćina. Dva minuta bez poena posle koša Zagorca, a zatim i serija Pazaraca od 5:0 naterala je Trinkijerija na tajm-aut – 57:44.
24' Partizan na +19
Ponovo se čekalo minut i po za prve poene u četvrtini. Postigao ih je Dušan Tanasković, a zatim uzvratio Aleksej Nešović u narednom napadu. Partizan je poenima Zagorca došao do 55:36.
Počelo je drugo poluvreme
20' Novi Pazar bolji u drugoj četvrtini
Nešto bolja ofanziva u finišu poluvremena za Pazarce. U drugoj četvrtini su postigli više nego duplo više poena u nego u prvoj.Marko Ratkić je pogodio treću trojku u poslednjem napadu svoje ekipe. Partizan je dobio prvo poluvremen, ali Novi Pazar drugu četvrtinu – 46:32.

17' Prednost Partizana sve veća i veća
Marinković vezuje pet poena, pred trojku Pecarskog. Na drugoj strani Nemanja Radonjić upisuje drugu trojku. Crno-beli vode 37:19!
12' Tajm-aut Trinkijeri
Minut i po košarke u drugom kvartalu nam nije donelo nijedan poen. Novi Pazar je zatim napravio seriju 4:3, a Andrea Trinkijeri je zatražio tajm-aut.
10' Crno-beli na +15 posle prve deonice
Prazan hod od oko dva minuta, pred ulazak u poslednjih dva minuta prve četvrtine. U listu strelaca su se upisali i mladi Pušica i Tanasković, a pogodio je flouter i Pejdž – 24:9.
6' Trojka Nikole Jankovića!
Partizan je nastavio sa dobrom igrom. Pecarski je upisao nove poene, a raspucao se i Nikola Janković. Posle polaganja usledila je i njegova trojka! – 18:4.
3' Partizan dobro otvorio meč
Prve poene na meču postigao je Vanja Marinković, a onda je usledila mini-serija Pecarskog. Jedine poene u prva tri minuta meča za Novi Pazar postigao je Sead Hadžifejzović – 9:2.