Četvrtak, 09.03.2017.

20:19

"Faulirao sam Di Mariju, ali nismo zato prošli"

Defanzivac Barselone Havijer Maskerano priznao je da je povukao napadača PSŽ-a Anhela di Mariju u svom kaznenom prostoru u 85. minutu meča.

Argentinac je izašao sam na Mark-Andrea ter Štegena kada je pao u šesnaestercu Barselone posle starta zemljaka, pri vođstvu PSŽ 3:1 na Nou Kampu, ali sudija nije svirao penal.

Tri minuta kasnije Barselona je povela 4:1, a onda u narednih pet minuta postigla još dva gola, jedan iz penala, i na čudesan način preokrenula 0:4 iz Pariza za plasman u četvrtfinale LŠ.

"Možda sam ga dotakao, da, sigurno, ali, dobro. Nismo zbog toga izbacili PSŽ", rekao je Maskerano.