Petak, 17.04.2015.

22:38

Kasadesus za važan bod Levantea

Fudbaleri Levantea i Espanjola odigrali su nerešeno 2:2 u prvom meču 31. kola Španske Primere.

Izvor: ĐN

Autor: ĐN

Getty Images

Gosti iz Barselone vodili su u dva navrata, ali su domaći uspevali da se vrate i na kraju golom Viktora Kasadesusa u 88. minutu dođu do važnog boda.

Kasadesus je pogodio lepim volej udarcem sa nekih 13-14 metara, pošto mu je glavom loptu spustio Uče, nakon dubinske lopte iz odbrane.

Ovim remijem ekipa iz Valensije uspela je da izbegne pad u opasnu zonu, pa je sada na 16. mestu sa 29 bodova, dok je Espanjol i dalje osmi sa 42.

Već u 18. minutu gosti su poveli preko Lukasa koji je najbolje pratio napad svoje ekipe i odbitak od golmana ubacio u mrežu.

Ipak, Levante je samo tri minuta kasnije izjednačio na 1:1 – korner je sa desne strane izveo El Žar, a najviši u skoku bio je Simao koji je pogodio dalji ugao.

Činilo se da će se rezultatom 1:1 otići na odmor, ali je Espanjol do drugog vođstva došao u prvom minutu nadoknade. Viktor Kaisedo se odlično zagradio i iz prve pod prečku poslao dodavanje Alvaresa.

U drugom poluvremenu do finiša nije bilo uzbuđenja – prvo je u 77. minutu dobru šansu promašio David Baral, pre nego što je Kasadesus na već opisan način doneo bod svojom timu.