Utorak, 27.01.2015.

15:20

Partizan nerešeno sa Cirihom, 2:2

Fudbaleri Partizana i švajcarskog Ciriha odigrali su nerešeno, 2:2 (1:2) u prijateljskoj utakmici na pripremama u Turskoj.

partizan.rs

Crno-belima je to bila druga provera u Beleku, posle poraza od moskovskog Dinama rezultatom 4:1.

Partizan je već u desetom minutu gubio sa 2:0 posle penala koji je iskoristio Sadiku u četvrtom minutu i autogola Ćirkovića, a do poluvremena je smanjio Nikola Ninković u 30. minutu.

Konačan rezultat već u trećem minutu drugog dela postavio je Nemanja Kojić iz jedanaesterca.

Poslednji, treći pripremni meč u Beleku ekipa Marka Nikolića odigraće u četvrtak protiv bečke Austrije.

Sastavi:

Partizan: Lukač (Kljajić), Pauljević, Petrović (Volkov), Ilic Branko, Ćirković (Stevanović), Drinčić (Ivan Petrović), Brašanac, Babović (Živković), Ninković (Marinković), Škuletić (Kojić), Lazović (Grbić).
Cirih: Da Kosta, Elvedi, Đimšiti, Šneuli, Sadiku, Buf, Koh, Kajević, Bruner Moris, Kecojević, Šonbahler.