Petak, 11.04.2014.

21:59

Sjajan gol Kostića za pobedu

Filip Kostić nastavlja da blista u dresu holandskog Groningena, doneo je pobedu svom timu u nadoknadi vremena u petak uveče.

Groningen je sa 2:1 savladao NAK Bredu našeg trenera Nebojše Gudelja, ali tek pogotkom Kostića u 92. minutu meča.

Domaćin je poveo u 55. preko Van der Valdena iz penala, ali je 20-ak minuta kasnije izjednačio Perica.

Pored Kostića, ceo meč je odigrao i potencijalni mladi reprezentativac Srbije Rišairo Živković. Kostić je postigao svoj osmi gol u Erediviziji ove sezone, drugi u aprilu.

Filip Kostic by goalsandmore

Doneo je Groningenu četvrtu pobedu u nizu i primakao svoj tim plej-ofu za Ligu Evrope, jer ima sedam bodova više od Zvolea. Breda je trećim uzastopnim porazom došla na korak od zone ispadanja, tačnije četiri poena od RKC Valvajka.