Utorak, 14.01.2014.

23:06

"Kokos" odveo Lacio u četvrtfinale

Golovima Brajana Andresa Peree Vargasa ekipa Lacija plasirala se u četvrtfinale Kupa Itaije.

Lacio je pobedio Parmu 2:1, a popularni Kokos je Rimljane u narednu rundu takmičenja odveo golom u 91. minutu.

Prethodno je doneo prednost Laciju u 25, ali je gol Kolumbijca u finišu poluvremena anulirao Džonatan Biabiani.

Lacio je ostvario važnu pobedu za povratak samopouzdanja. Tim Edoarda Reje je nadigrao Parmu i plasirao se u četvrtfinale Kupa.

Već u 25. minutu prednost domaćinu doneo je mladi Kolumbijac Brajan Perea, ali je u samom finišu poluvremena Džonatan Biabiani izjednačio.

Nijedan tim nije bio preterano opasan u nastavku, sve je mirisalo na produžetke, ali je samo nekoliko sekundi pre kraja utakmice 20-godišnji Perea, kojem je nadimak "Kokos", doneo veliku pobedu svom timu.