Subota, 29.09.2012.

18:52

Nova dva gola Filipa Đorđevića

Srpski napadač Filip Đorđević postigao je dva gola u pobedi Nanta nad Lansom od 4:0 (2:0) u utakmici devetog kola francuske Lige 2.

Bivši napadač Crvene zvezde je postigao osam golova za "kanarince" ove sezone, a Nant se trenutno nalazi na petoj pozicija na tabeli francuske Lige 2 sa 16 osvojenih bodova, samo dva manje od vodećeg Anžera. Đorđević je postigao više od polovine golova svog tima (15).

Đorđević igra svoju petu sezonu u Nantu u koji je stigao iz Crvene zvezde 2008. godine.

Na utakmici sa Lansom Đorđević je postigao drugi i treći gol za svoj tim, u 35. i 64. minutu. Gosti iz Lansa cu celo drugo poluvreme igrali sa igračem manje pošto je Bal u 45. minutu.