Četvrtak, 25.03.2010.

23:12

Napoli - Juventus iz dva u jedan

Fudbaleri Napolija pobedili su na svom terenu Juventus sa 3:1, u poslednjoj utakmici 30. kola italijanske Serije A.

Gosti iz Torina vodili su na poluvremenu golom Đorđa Kjelinija (sedmi minut), a veliki prekoret započeo je u 51. minutu Slovak Marek Hamšik koji je pre izjednačujućeg gola u 48. minutu promašio penal. Do kraja meča Napolitanci su postigli još dva gola, a strelci su bili Kvaljarela u 72. i Laveci u 88. minutu.

Napoli i Juventus sada imaju po 45 bodova i nalaze se na deobi šeste pozicije. Prvi je Inter sa 63, Roma i Milan imaju po 59, Palermo 48, a Sampdorija 47 bodova.