Subota, 23.08.2014.

21:52

Goleada u Kruševcu, nula u Čačku

Fudbaleri OFK Beograda savladali su u Kruševcu ekipu domaćeg Napretka sa 4:2, u utakmici 3. kola Superlige Srbije.

Izvor: ĐN

Autor: ĐN

Izabranici trenera Dejana Đurđevića neočekivano su odneli ceo plen sa teškog gostovanja postigavši prvu pobedu ove sezone.

Romantičari su odličnom igrom prosto nokautirali domaćina u prvih pola sata i stekli ubedljivo vođstvo, koje su umeli da sačuvaju do kraja susreta.

Trijumf je najavljen kada su Paločević i Čavrić zatresli mrežu u roku od pet minuta, što je donelo mnogo sigurnosti u redove Beograđana, pa su u nastavku zaigrali rasterećeno i bez većih problema čuvali vođstvo.

Napredak je igrao bez ideja u napadu, a sa dva gola Mićića samo je ublažio zaslužen poraz, krajem prvog poluvremena i u sudijskoj nadoknadi.

U drugom meču večeri Borac i Čukarički su u Čačku odigrali meč bez golova.

Dan u Jelen Superligi obeležio je napadač Rada Petar Jelić koji je na meču sa Voždovcem postigao čak pet golova.