Automobili

Utorak, 10.07.2012.

08:50

Ken Blok na ulicama San Franciska

Ken Blok (Block) se vratio na stazu u petom izdanju Gymkhana videa da bi izveo svoja čuvena proklizavanja po ulicama San Franciska.

Default images

Blok se u svom Fordu Fiesti sa 650 ks najpre supustio zalivskom mostom u, za ovu priliku opusteli, centar grada, da bi se zatim odvezao do luke San Franciska.

Usledila je spektakularna vožnja strmim ulicama koje pamtimo iz holivudskih ostvarenja poput filma “Bullitt”. Blok nije propustio da se provoza ni čuvenom krivudavom ulicom Lombard, a u vratolomijama mu se u jednom trenutku pridružio i Travis Pastrana sa svojim motociklom.

Video se završava egzibicijom na barži koja plovi zalivom San Franciska.

Ako uživate u vožnji Kena Bloka, svakako nećete propustiti sledećih devet minuta:



Pogledajte prethodnu avanturu Kena Bloka.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

16 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Pristali su: Ovo je sve što bi trebalo da dobije Ukrajina

Ukrajina, Sjedinjene Američke Države i evropski partneri su se tokom pregovora koji se danas održavaju u Berlinu dogovorili o parametrima za postizanje mira u Ukrajini, prenosi ukrajinska agencija Ukrinform, pozivajući se na saopštenje evropskih lidera.

21:00

15.12.2025.

9 h

Podeli: