Automobili

Petak, 17.03.2017.

11:48

Da li je moguće da je ovako vozio auto-putem!?

Na jednom auto-putu u američkoj saveznoj državi Masačusets, policija je zaustavila vozača automobila čije je vetrobransko staklo bilo gotovo potpuno prekriveno snegom.

Da li je moguće da je ovako vozio auto-putem!?
Foto: Massachusetts State Police/Facebook

Iako nas trenutne vremenske prilike u Srbiji ubeđuju da su sneg i led iza nas, zima koja još uvek traje kalendarski na severnoj polulopti pokazala je ovih dana zube na severoistoku SAD. Snežna, a zatim i ledena oluja protutnjala je Masačusetsom, a vlasnici su svoje automobile ujutru zatekli pod slojem zaleđenog snega.

Vlasniku jednog od njih ili se mnogo žurilo, ili ga je mrzelo da čisti snega sa šoferšajbne. Umesto toga, uklonio je samo nanos sa manjeg dela vetrobrana, tek toliko da kroz njega može da nazire put, i podignutih brisača izašao na auto-put.

Potencijalnu nesreću sprečila je policijska patrola koja je zaustavila nesavesnog vozača ove stare Honde Civic. Fotografiju su objavili na službenoj FB stranici kao opomenu drugim vozačima sa neočišćenim automobilima, koji voze rizikujući svoj i tuđe živote.

Vozača Civica očekuje kazna od 200 dolara.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

10 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Kina odgovorila Trampu

Kinesko ministarstvo spoljnih poslova izrazilo je zabrinutost zbog napete situacije u Ormuskom moreuzu nakon poziva američkog predsednika Donalda Trampa da Peking pošalje svoje brodove radi obezbeđivanja tog ključnog plovnog puta.

9:14

16.3.2026.

1 d

"NATO je jednosmerna ulica"

Tramp zapretio NATO-u: "Ako nam ne pomognu..."

Američki predsednik Donald Tramp upozorio je da se NATO suočava sa "veoma lošom" budućnošću ako američki saveznici ne pomognu u otvaranju Ormuskog moreuza, koji je blokirao Iran.

7:30

16.3.2026.

1 d

Podeli: